Beyblade Burst Rise

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
Beyblade Burst Rise
« : Ocak 11, 2020, 00:57:22 »
Bu seriyi bilen varmı sanırım Turbodan sonra 4. sezon olarak geçiyor oyuncaklarıda mevcut
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
Ynt: Beyblade Burst Rise
« Yanıtla #1 : Ocak 11, 2020, 08:38:04 »
Evet, 4.sezon olarak geçiyor. Dün 41.bölümü yayınlandı. Ondan sonra da 5.sezonun geleceği kesinleşti.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #2 : Ocak 11, 2020, 14:45:54 »
Evet, 4.sezon olarak geçiyor. Dün 41.bölümü yayınlandı. Ondan sonra da 5.sezonun geleceği kesinleşti.
gereksiz yere uzatıyorlarmış gibi geliyorturbo yuda pek sevemedim zaten
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #3 : Ocak 11, 2020, 16:25:33 »
3 sezon o kadar kötü değildi ya en azından 4 sezon dan daha iyi
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2020, 23:45:23 »
3 sezon o kadar kötü değildi ya en azından 4 sezon dan daha iyi
demekki 4 ten sonra risinge geçmelilerdi.  Ve 3 te ben eaha shu ve free nin oldugu yere gelemediğimden dir belkide
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #5 : Ocak 15, 2020, 00:24:39 »
demekki 4 ten sonra risinge geçmelilerdi.  Ve 3 te ben eaha shu ve free nin oldugu yere gelemediğimden dir belkide
Spoiler
.3 sezon ilk lui nin bölümler güzel ve eğlenceliydi işte phi geldikten sonra o bölümler sıkıcıydı işte yeni turnuvalar çünkü phi herkesi ezip geçiyor kolayca yani çekişme yok işte ama o turnuva varken free gelmesi hoşuma gitti işte sonra o turnuva biterken hearts gelmişti işte yani o bölümler güzel ve heyecanlıydı işte sonra phi gine gelirken bile daha heyecanlı oldu o bölümler yeni turnuvalar falan güzeldi işte ve maçlar heyecanlıydı mesela phi vs free ve phi vs shu maçlar çok iyi yani çekişmeliydi işte sonra phi vs aiga maçı da güzel ama final kapışma sahne kötü valt vs aiga maçı yani hiç sevmedim.
3 sezonu bakarsak bence fena değildi.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #6 : Ocak 26, 2020, 15:45:58 »
Spoiler
.3 sezon ilk lui nin bölümler güzel ve eğlenceliydi işte phi geldikten sonra o bölümler sıkıcıydı işte yeni turnuvalar çünkü phi herkesi ezip geçiyor kolayca yani çekişme yok işte ama o turnuva varken free gelmesi hoşuma gitti işte sonra o turnuva biterken hearts gelmişti işte yani o bölümler güzel ve heyecanlıydı işte sonra phi gine gelirken bile daha heyecanlı oldu o bölümler yeni turnuvalar falan güzeldi işte ve maçlar heyecanlıydı mesela phi vs free ve phi vs shu maçlar çok iyi yani çekişmeliydi işte sonra phi vs aiga maçı da güzel ama final kapışma sahne kötü valt vs aiga maçı yani hiç sevmedim.
3 sezonu bakarsak bence fena değildi.
ben hala 17.böldeyim   o yüzden  bir şey demeyeceğim
  • 0
  • 0

Kurenai Shu

• *
  • Toplam İleti 1207
  • BeyPuan 571
  • Spriggan 🔥
« Yanıtla #7 : Ocak 26, 2020, 19:20:05 »
5.sezon da Lui, Shu, Free de olacakmış. Ve sanırım bu sefer harcamak için değil.
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #8 : Ocak 27, 2020, 17:57:00 »
5.sezon da Lui, Shu, Free de olacakmış. Ve sanırım bu sefer harcamak için değil.
Gönül isterdi Phi da orada olsun...
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #9 : Mart 17, 2020, 22:07:07 »
Inşallah harcamazlar ya Free Shu ve Lui birliği görmek istiyoeuö düzgün olarak     

Diğer sezonları izledin mi ??
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #10 : Nisan 30, 2020, 07:48:07 »
Zac the Sunrise da gelse keşke. En azından konseri filan olsa haydi Beyblade'çi olarak almıyorlar, hiç değilse ana mesleğinde görülsün. :(
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #11 : Mayıs 06, 2020, 18:46:57 »
Zac the Sunrise de gelse keşke. En azından konseri filan olsa haydi Beyblade'çi olarak almıyorlar, hiç değilse ana mesleğinde görülsün. :(
Keşke zac görmek istiyorum artık baş 4 lüden kaâle alınmayan tek kişi ve zaten çok güçlü  bir beybladede sahip  zeutron savunma saldırı  20 farklı karakter eklediler onuda koyabilirler bence isteseler
  • 0
  • 0