Pokemon Türkçe Dublaj İzle

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
Ynt: Pokemon Türkçe Dublaj İzle
« Yanıtla #15 : Kasım 10, 2017, 21:57:58 »
Oooo ilerleme var :D

Çok büyük bir ilerleme ;D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
pokemonizle.net'e ve Pokemon Türkiye Formuna Ne Oldu?
« Yanıtla #16 : Haziran 10, 2018, 14:33:07 »
Bildiğiniz üzere Pokemon izleme sitesi tasarım değişikliğine gidince tüm sezonlar yeniden yüklenmeye başlandı. 17 sezon tamamlandı, hiçbir film yüklenmedi. 8 aydır hiçbir yeni bölüm yok ve forum ise geçen seneden beri kapalı. Forumda bu yazmakta.

(Forumumuz şu anda kapalıdır. )
Kapalı olma nedenimiz aşağıda yazmaktadır.
En kısa sürede sürprizlerle karşınızda olacağız... Duyurular için : https://www.facebook.com/pkmnturkiye

Fakat fb sayfalarında hiçbir bilgi verilmemiş, göremedim. Ben de ilk önce Pokemon Master PMN adminine instagramdan sordum, admini tanımıyor ve bilmiyormuş. PMPMN admini de öğretmenmiş bu arada.
Kod: [Seç]
https://www.youtube.com/watch?v=OF3J6lX8orQ
Daha sonra Pokemon Formuyla dost site olan Pokemon TCGTR.Net formuna sordum. Cevap bekliyorum. Büyük ihtimal admin geri döner de sorayım dedim.

• 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
Bildiğiniz üzere Pokemon izleme sitesi tasarım değişikliğine gidince tüm sezonlar yeniden yüklenmeye başlandı. 17 sezon tamamlandı, hiçbir film yüklenmedi. 8 aydır hiçbir yeni bölüm yok ve forum ise geçen seneden beri kapalı. Forumda bu yazmakta.

(Forumumuz şu anda kapalıdır. )
Kapalı olma nedenimiz aşağıda yazmaktadır.
En kısa sürede sürprizlerle karşınızda olacağız... Duyurular için : https://www.facebook.com/pkmnturkiye

Fakat fb sayfalarında hiçbir bilgi verilmemiş, göremedim. Ben de ilk önce Pokemon Master PMN adminine instagramdan sordum, admini tanımıyor ve bilmiyormuş. PMPMN admini de öğretmenmiş bu arada.
Kod: [Seç]
https://www.youtube.com/watch?v=OF3J6lX8orQ
Daha sonra Pokemon Formuyla dost site olan Pokemon TCGTR.Net formuna sordum. Cevap bekliyorum. Büyük ihtimal admin geri döner de sorayım dedim.

Bana dedikleri şu oldu: Merhabalar, öncelikle foruma hoşgeldiniz. :) Pokémon Türkiye dost sitemizdir, ancak ne zaman faaliyete geçeceği hakkında bir bilgimiz yok maalesef. Forumda şekil değişikliğine gidildi ama faaliyete geçemedi henüz. Yılbaşından beri böyle, yeni site linkide https://pokemonturkiye.com/wp/ budur. mybb değil. Belki facebook sayfalarına mesaj atarak öğrenebiliriz durumu. Ama cevap verirler mi bilemiyorum.
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #18 : Haziran 13, 2018, 14:48:39 »
Bana dedikleri şu oldu: Merhabalar, öncelikle foruma hoşgeldiniz. :) Pokémon Türkiye dost sitemizdir, ancak ne zaman faaliyete geçeceği hakkında bir bilgimiz yok maalesef. Forumda şekil değişikliğine gidildi ama faaliyete geçemedi henüz. Yılbaşından beri böyle, yeni site linkide https://pokemonturkiye.com/wp/ budur. mybb değil. Belki facebook sayfalarına mesaj atarak öğrenebiliriz durumu. Ama cevap verirler mi bilemiyorum.
Bende beklemedeyim ama açılamadı bir türlü
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #19 : Haziran 13, 2018, 20:22:53 »
Bende beklemedeyim ama açılamadı bir türlü

Geri açılsa da forumun eski hiti kalır mı şüpheliyim.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
Uzun zamandır facebook adreslerinden de sorulara cevap vermediklerini öğrendim dedi eleman.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #21 : Haziran 25, 2018, 19:43:57 »
İlk film harika.
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
« Yanıtla #22 : Haziran 26, 2018, 12:27:53 »
İlk film harika.
Yenimi izledin
Spoiler
Mewtwo
yu ;D ulan ağlıcaktım son sahnelerde ne üzülmüştüm
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #23 : Haziran 26, 2018, 20:23:39 »
Yenimi izledin
Spoiler
Mewtwo
yu ;D ulan ağlıcaktım son sahnelerde ne üzülmüştüm

Evet ama ilk sezonu henüz bitirmedim. İlk sezonu bitirmeden izlenebilir. Bakmıştım vizyon tarihlerine, geçmişim o yüzden izledim.
Spoiler
Gary vs. Giovanni maçını falan izlemiştim.

67 ve 68'i indiriyorum. Gece izlerim. Sitede açılmıyor, admin de ilgilenmiyor o yüzden oradan izleyemedim. Sınav falan filan olmasa ben bütün sezon ve filmleri izlerdim. Bir de ilk film dışında izlediğim I Choose You vardı. O da güzeldi.
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
« Yanıtla #24 : Haziran 27, 2018, 10:12:18 »
Evet ama ilk sezonu henüz bitirmedim. İlk sezonu bitirmeden izlenebilir. Bakmıştım vizyon tarihlerine, geçmişim o yüzden izledim.
Spoiler
Gary vs. Giovanni maçını falan izlemiştim.

67 ve 68'i indiriyorum. Gece izlerim. Sitede açılmıyor, admin de ilgilenmiyor o yüzden oradan izleyemedim. Sınav falan filan olmasa ben bütün sezon ve filmleri izlerdim. Bir de ilk film dışında izlediğim I Choose You vardı. O da güzeldi.
20.flimi izlemişsin o filmde ilk sezonla ilgili fakat bütün jenerasyonlardan pokemon var keşke sona bıraksaydın
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #25 : Haziran 27, 2018, 10:33:00 »
20.flimi izlemişsin o filmde ilk sezonla ilgili fakat bütün jenerasyonlardan pokemon var keşke sona bıraksaydın

Bildiğim Pokemonlar bir şey olmaz :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
Ynt: pokemonizle.net'e ve Pokemon Türkiye Formuna Ne Oldu?
« Yanıtla #26 : Haziran 28, 2018, 17:51:08 »
Yeni ve önemli gelişmeler var. Pokemon Türkiyenin facebook'taki sayfa yetkililerinden biriyle instagram üzerinden konuştum. Anizm Türkçe anime izleme platformunun admini aynı zamanda. Zaten o sayfayla konuştum daha doğrusu. 2 Sene onlarla Pokemon çevirisi yapmış. Gece anlatırım olup bitenleri.
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
« Yanıtla #27 : Haziran 28, 2018, 18:42:36 »
Yeni ve önemli gelişmeler var. Pokemon Türkiyenin facebook'taki sayfa yetkililerinden biriyle instagram üzerinden konuştum. Anizm Türkçe anime izleme platformunun admini aynı zamanda. Zaten o sayfayla konuştum daha doğrusu. 2 Sene onlarla Pokemon çevirisi yapmış. Gece anlatırım olup bitenleri.
Tam heyecanlı yerinde bıraktın parmaktan sonra ;D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #28 : Haziran 28, 2018, 18:44:45 »
Tam heyecanlı yerinde bıraktın parmaktan sonra ;D

Pek heyecanlı bir durum yok aslında :D Umutlanmayın yani haberler iyi sayılmaz.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #29 : Haziran 29, 2018, 17:58:40 »
Ya da demiyeyim boşverin. Ne zaman kesin bir şey olursa derim. Dedikleri gibi kimseye cevap vermiyorlar ama gördüler.

• 0
  • 0