Anket

Bakuten Shoot vs Metal Fight vs Burst

Bakuten Shoot
Metal Fight
Burst

Bakuten Shoot vs Metal Fight vs Burst

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
Ynt: Bakuten Shoot vs Metal Fight vs Burst
« Yanıtla #30 : Ekim 06, 2018, 12:39:41 »
burstu kastediyor
Burstu kastediyorsa ozaman doğrudur oda var.
  • 0
  • 0

DRiGZEROON

• Toplam İleti 205
  • BeyPuan 13
« Yanıtla #31 : Ekim 06, 2018, 13:49:23 »
Ya şu kıyaslamayı vazgeç artık yeni serileri izliyorsun sonra diyorsunki yok bu kötü seri bakuteen shoot ve metal kadar iyi değil yani sürekli yeni serileri bakuteen shoot ve metali kıyaslıyorsun tamam burst animesi konusu güzel olmayabilir ama burstun konu dışında zevk ve eğlenceli olarak bakuteen shoot daha iyi çünkü abartı yok bişey yok bakuteen shoot ve metali baksan o ikisi seri çok abartı var hayal gücüde o yüzden burst daha iyi bu arada burstu kutsal canavar yok diyorsun ama bence var beybladi kutsal canavarı ama yokmuş gibi yapıyorlar yani kutsal canavar olmazsa ozaman beyblade olmaz seriyi mesela metal seriside oda kutsal canavar var ama yokmuş gibi yapıyorlar.
Maçları bana zevkli gelmiyor gerçekçi olduğu için sıkıcı olmuşlar ayrıca tabi diğerleriyle karşılaştırıcaz iyi olanlarla yani
  • 0
  • 0
Siyah alev kılıcı!!!

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #32 : Ekim 06, 2018, 14:06:04 »
Maçları bana zevkli gelmiyor gerçekçi olduğu için sıkıcı olmuşlar ayrıca tabi diğerleriyle karşılaştırıcaz iyi olanlarla yani
bu sizin bakışınız bişey diyemem ama benim bakışı olarak çok zevkli yani mesela metalde sürekli birbirine çarparken patlıyorlar yani bu sürekli patlaması çok abartı oluyor ama bursta birbirine çarparken sürekli patlıyormu patlamiyor ama tüm gücü kullandığımı zaman ve canavarı çıkartıktan sonra patlıyor birbirine çarparken yani bursta öyle bide bakuteen shoot 1 sezonda oda aynı şey geçerli yani oda birbirine çarparken sürekli patlamiyor.
  • 0
  • 0

Samir

• Toplam İleti 1230
  • BeyPuan 281
« Yanıtla #33 : Nisan 29, 2020, 00:26:23 »
Oyum Metalden yana ama, Burst kötü diyenlere sesleniyorum. G-Revolutiondan hemen 1 yıl sonra yeni bir sezon çıksaydı beğenirmiydiniz? Benim cevabım hayır, bir yerden sonra kendisini tekrar edecekti. Shogun Steel mesela, İlk 3 Metal üçlemesine yaklaşa bildi mi? Cevabım yine hayır. O yüzden değişim gerekli her zaman.
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #34 : Nisan 29, 2020, 10:42:01 »
Oyum Metalden yana ama, Burst kötü diyenlere sesleniyorum. G-Revolutiondan hemen 1 yıl sonra yeni bir sezon çıksaydı beğenirmiydiniz? Benim cevabım hayır, bir yerden sonra kendisini tekrar edecekti. Shogun Steel mesela, İlk 3 Metal üçlemesine yaklaşa bildi mi? Cevabım yine hayır. O yüzden değişim gerekli her zaman.
gerçi burst da karakter çeşitliliği olarak metal ve bakuteen den daha fazla yani hatta senaryo konusu olarak bakuteen den daha iyi yani çünkü bakuteen de senaryo konusuda bazıları eksileri vardı yani ama burst da hiç yok.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #35 : Temmuz 20, 2020, 22:16:26 »
gerçi burst da karakter çeşitliliği olarak metal ve bakuteen den daha fazla yani hatta senaryo konusu olarak bakuteen den daha iyi yani çünkü bakuteen de senaryo konusuda bazıları eksileri vardı yani ama burst da hiç yok.
evet ama bursta olmamasinin sebebi gercekdisi unsurunun azalması bu yuzden o heycanı senaryo ile sağlamalılardı
  • 0
  • 0

Kut-Eye

« Yanıtla #36 : Ağustos 26, 2020, 09:33:20 »
Burst’ü tek geçerim
  • 1
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 558
  • BeyPuan 429
  • I won't lose!
« Yanıtla #37 : Temmuz 14, 2021, 14:50:13 »
tabikide Burst derim Bakuten shoot'da güzel seri,metal'i master's hariç sevmiyorum
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #38 : Temmuz 24, 2021, 12:32:32 »
Bir bakutene daha ihtiyacımız var hadi yaa. 
tabikide Burst derim Bakuten shoot'da güzel seri,metal'i master's hariç sevmiyorum
bn fury i çok seviyorum  metalde
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 558
  • BeyPuan 429
  • I won't lose!
« Yanıtla #39 : Temmuz 26, 2021, 17:22:56 »
Bir bakutene daha ihtiyacımız var hadi yaa.   bn fury i çok seviyorum  metalde
furry başlarda iyiken sonlara doğru biraz bozuyordu
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #40 : Ağustos 17, 2021, 00:59:13 »
Pokemonu nasıl ilk günkü ruhuyla 20 sezon izlediysem Bakuten Shootuda aynı ruhla hatta daha fazla gaza gelerek izleyeceğimi düşünüyorum
Zaten bu sebeplede Bakuten dedim.
  • 0
  • 0

tsubasabatu

• *
  • Toplam İleti 28
  • BeyPuan 0
  • bir beyblade hayranı
« Yanıtla #41 : Ağustos 19, 2021, 04:09:54 »
Bana göre her türlü metal serisi çünkü diğerlerini hiç beğenemedim bu yüzden de izlemedim sadece metal fight serisini izledim ve bana özel geliyor metal serisi.Bakuten ve Burst gerçekten çok sıkıcı geldi.
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #42 : Ağustos 19, 2021, 09:31:10 »
Bana göre her türlü metal serisi çünkü diğerlerini hiç beğenemedim bu yüzden de izlemedim sadece metal fight serisini izledim ve bana özel geliyor metal serisi.Bakuten ve Burst gerçekten çok sıkıcı geldi.
metal serisi de çok güzel ama bakuteen shoot izlemediysen çok şeyi kaçırmışsın demektir metal ve burst olmadan zamanlarda bakuteen shoot vardı oda efsane seriydi sağlam hikayesi vardı çok burst den daha iyi diyebilirim senin izlediğin metal bazı olayları bakuteen shootu esinlendirmişler özellikle çok doğa üssü gücü olması da bakuteen shootu esinlendirmişler bence izlemeyi dene çok iyi karakterler var ama sen bilirsin.
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 558
  • BeyPuan 429
  • I won't lose!
« Yanıtla #43 : Ağustos 19, 2021, 11:05:02 »
burst ün ilk sezon sıkıcı gelebilir ama diğer sezonları çok güzel özellikle 2 ve 3.sezonları gerçekten iyi
  • 0
  • 0

Ələmdar

• *
  • Toplam İleti 42
  • BeyPuan 21
« Yanıtla #44 : Ağustos 31, 2021, 13:38:42 »
Burst
  • 0
  • 0