Anket

Sizce en iyi Spider-Man filmi hangisi?

Spider-Man(2002)
1 (7.1%)
Spider-Man 2
6 (42.9%)
Spider-Man 3
3 (21.4%)
The Amazing Spider Man
1 (7.1%)
The Amazing Spider Man 2
0 (0%)
Spider-Man Homecoming
0 (0%)
Spider-Man Far From Home
3 (21.4%)

Toplam Oy Verenler: 13

DRiGZEROON

• Toplam İleti 205
  • BeyPuan 13
« : Şubat 13, 2020, 18:24:10 »
?
  • 0
  • 0
Siyah alev kılıcı!!!

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
Ynt: Sizce en iyi Spider-Man filmi hangisi?
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2020, 18:49:21 »
spıder man homecoming izlemediğim için bilemem ama the amazing de çok güzel yani en iyisi original oda 3.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #2 : Şubat 13, 2020, 21:06:40 »
Spider-Man 3'e en kötü Spider-Man filmi deseler de benim en sevdiğim film o. Venom'a az süre verildiğinden eleştiriliyor genelde ama ben rahatsız olmadım bu durumdan. Zaten Sam Raimi de Venom karakterini sevmiyormuş ve filme koymayacakmış ama Sony istedi diye koymuş. Filmdeki karanlık ve duygusal hava çok hoşuma gidiyor. Şu ana kadar çıkan Spider-Man filmleri arasında en ciddisi de buydu bence. Ayrıca içinde Emo Parker sahneleri gibi komik sahneler de var :D Zamanında insanlar beğenmiyordu ama şimdi o sahneleri sevenler de artı.
  • 0
  • 0

DRiGZEROON

• Toplam İleti 205
  • BeyPuan 13
« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2020, 17:13:15 »
Spider-Man 3'e en kötü Spider-Man filmi deseler de benim en sevdiğim film o. Venom'a az süre verildiğinden eleştiriliyor genelde ama ben rahatsız olmadım bu durumdan. Zaten Sam Raimi de Venom karakterini sevmiyormuş ve filme koymayacakmış ama Sony istedi diye koymuş. Filmdeki karanlık ve duygusal hava çok hoşuma gidiyor. Şu ana kadar çıkan Spider-Man filmleri arasında en ciddisi de buydu bence. Ayrıca içinde Emo Parker sahneleri gibi komik sahneler de var :D Zamanında insanlar beğenmiyordu ama şimdi o sahneleri sevenler de artı.
bazıları spider man 3'ü hiç sevmedi zamanında ben severim ama filmde venom daha çok gözükseydi keşke bana göre en iyisi 2.film Dr.Octopus harika bir kötü karakter olmuştu.
  • 0
  • 0
Siyah alev kılıcı!!!

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2020, 19:09:53 »
bazıları spider man 3'ü hiç sevmedi zamanında ben severim ama filmde venom daha çok gözükseydi keşke bana göre en iyisi 2.film Dr.Octopus harika bir kötü karakter olmuştu.

Genelde en sevilen film Spider-Man 2 zaten. İlk izlediğimde pek sevmemiştim ama daha sonra izleyince sevdim ben de.
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1208
  • BeyPuan 550
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #5 : Şubat 15, 2020, 06:30:14 »
Dr.Ahtapotlu film neydi be  ;)
  • 0
  • 0

DRiGZEROON

• Toplam İleti 205
  • BeyPuan 13
« Yanıtla #6 : Şubat 15, 2020, 12:06:41 »
Dr.Ahtapotlu film neydi be  ;)
aynen özellikle o tren sahnesi ayrı bir güzeldi.
  • 0
  • 0
Siyah alev kılıcı!!!

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #7 : Şubat 15, 2020, 13:02:24 »
aynen özellikle o tren sahnesi ayrı bir güzeldi.
o sahne çok iyidi benimde hoşuma gitti
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #8 : Nisan 30, 2020, 22:28:36 »
Emo Parker kimdi? May ve Ben Parker'ı biliyorum ben. 2002'deki filmi ben Örümcek Adam ağları kartuşla çıkarmıyor diye beğenmemiştim pek, 2. filmde Dr. Octopus'un kötü oluşu çok güzel işlenmişti eşinin ölümüyle bağlantılı filan; ancak film boyunca daha çok kötünün olması ve Örümcek Adam'ın daha çok zorlu süreçten geçmesi bakımından 3. film daha iyiydi bence ilk ikisinden. Andrew Garfield da iyi Örümcek Adam'dı, ancak Tobey'yi öyle sevmişiz ki başkasını yakıştıramıyoruz sanırım. 2. İnanılmaz Örümcek Adam filmi sonrasında 3. çıkacağını ve o filmde Kara Kedi'nin de olacağını ummuştuk; ancak öyle olmadı. Üniversite öğrencisi kimliğini daha sevimli yansıtması bakımından da son 2 Örümcek Adam filmi bir tık daha iyi gibiydi, görsel efektler ve teknolojinin ilerlemiş olmasının da bunda etkisi büyük. 8)

Bence en kötü Örümcek Adam filmi kesinlikle 2018'de çıkan, saçma sapan paralel evrenlerde geçen, kız Örümcek Adam'ın, zenci Örümcek Adam'ın filan olduğu Spider Man - Spider-Man: Into the Spider-Verse, ne yazık ki bu film IMDB'de Örümcek Adam filmleri içinde ilk sırada, üstelik en iyi animasyon dalında Oscar ödülü bile kazandı. :( Buraya da ekleyelim ve forum halkının da görüşünü öğrenelim...
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #9 : Nisan 30, 2020, 23:57:20 »
Emo Parker kimdi? May ve Ben Parker'ı biliyorum ben. 2002'deki filmi ben Örümcek Adam ağları kartuşla çıkarmıyor diye beğenmemiştim pek, 2. filmde Dr. Octopus'un kötü oluşu çok güzel işlenmişti eşinin ölümüyle bağlantılı filan; ancak film boyunca daha çok kötünün olması ve Örümcek Adam'ın daha çok zorlu süreçten geçmesi bakımından 3. film daha iyiydi bence ilk ikisinden. Andrew Garfield da iyi Örümcek Adam'dı, ancak Tobey'yi öyle sevmişiz ki başkasını yakıştıramıyoruz sanırım. 2. İnanılmaz Örümcek Adam filmi sonrasında 3. çıkacağını ve o filmde Kara Kedi'nin de olacağını ummuştuk; ancak öyle olmadı. Üniversite öğrencisi kimliğini daha sevimli yansıtması bakımından da son 2 Örümcek Adam filmi bir tık daha iyi gibiydi, görsel efektler ve teknolojinin ilerlemiş olmasının da bunda etkisi büyük. 8)

Bence en kötü Örümcek Adam filmi kesinlikle 2018'de çıkan, saçma sapan paralel evrenlerde geçen, kız Örümcek Adam'ın, zenci Örümcek Adam'ın filan olduğu Spider Man - Spider-Man: Into the Spider-Verse, ne yazık ki bu film IMDB'de Örümcek Adam filmleri içinde ilk sırada, üstelik en iyi animasyon dalında Oscar ödülü bile kazandı. :( Buraya da ekleyelim ve forum halkının da görüşünü öğrenelim...

Peter Parker içine simbiyot kaçtıktan sonra saçını öne atıp geziyor ya, ona Emo Parker diyorlar internette :D Into The Spider-Verse'ü sevdim ben. Birden fazla Spider-Man olması olayı önceden de gördüğümüz bir şeydi o yüzden garip gelmedi bana. Hatta Tobey Maguire, Andrew Garfield ve Tom Holland'ın bir arada olduğu bir Spider-Man filmini de görmeyi çok isterdim :D
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #10 : Mayıs 01, 2020, 00:46:28 »
Peter Parker içine simbiyot kaçtıktan sonra saçını öne atıp geziyor ya, ona Emo Parker diyorlar internette :D Into The Spider-Verse'ü sevdim ben. Birden fazla Spider-Man olması olayı önceden de gördüğümüz bir şeydi o yüzden garip gelmedi bana. Hatta Tobey Maguire, Andrew Garfield ve Tom Holland'ın bir arada olduğu bir Spider-Man filmini de görmeyi çok isterdim :D
BU ankete de ekleyelim o filmi, hiç sevmesem de o da bir Örümcek Adam filmi sonuçta. 8)
  • 0
  • 0

Samir

• Toplam İleti 1230
  • BeyPuan 281
« Yanıtla #11 : Mayıs 01, 2020, 12:46:09 »
Spiderman 2
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #12 : Mayıs 01, 2020, 18:21:44 »
İlk 3 film arasında kaldım ilk film dedim ve sadece ben sevmişim sanırım
  • 0
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #13 : Mayıs 01, 2020, 18:58:52 »
Spiderman 2
  • 0
  • 0