Beyblade Turnuvaları İçin Tenis Tarzı Sıralama Listesi (eski)

E_Kare

• *
  • Toplam İleti 596
  • BeyPuan 3167
  • .
Ynt: Beyblade Turnuvaları İçin Tenis Tarzı Sıralama Listesi (eski)
« Yanıtla #16 : Eylül 13, 2021, 18:35:18 »
43. Turnuva eklendi;

Fatihli Mustafa ilk turnuvasını kazanarak 7. sıraya yükseldi,
ve Oytun Takao'yu yenip finale kalarak aralarındaki puan farkını az da olsa kapadı.
  • 0
  • 0

E_Kare

• *
  • Toplam İleti 596
  • BeyPuan 3167
  • .
44'ü ekledim, En az 2 forum turnuvası kazanmış beyblade'çi sayısı @Penguen007 ile 5'e çıktı.

Ayrıca ilk kez bu turnuvadaki karşılaşmalar katılımcıların sıralamadaki yerine göre belirlendi. Daha adil eşleşmeler için ana sıralamayı aylık değer kaybedene değiştirdim. (daha güncel sonuçlar daha ağırlıklı, ana konuda detaylı yazdım)
  • 1
  • 0

E_Kare

• *
  • Toplam İleti 596
  • BeyPuan 3167
  • .
« Yanıtla #19 : Aralık 19, 2021, 20:07:58 »
46. Turnuva eklendi, Takao'ya dur diyebildik!!

@İ.T.K (ilk turdan kaybedeceğim) ilk turda Takao'yu eledi  ;D ;D

@Fatihli Mustafa finalde 2-1 öndeyken Roktavor'u ile Jormuntor J2 karmamı çukura attı, ama geri sahaya sekip durumu eşitledim... Bence rakiple temastan sonra çukura girince maçın bitmesi lazım ama moderatörümüz farklı düşünüyor. Turnuva videosunda duyarsınız zaten kuralla ilgili şikayetlerimi, buraya daha yazmıyım  :D

Neyse son maçı Dranzer F karmamla kazannıp Takao'yla aramdaki puan farkını iyice azaltmış oldum, ayrıca (sırf katıldığım turnuvaları sayarsak) bu üst üste kazandığım 3. Burst turnuvasıydı. Zevkli turnuvaydı, 3G/Üçlü Vuruş formatının tek Beyblade'e kıyasla çok daha eğlenceli ve adil olduğunu düşünüyorum, umarım ülkede uygun fiyata Beyblade satılır bi gün ki bunlardan daha sık yaparız.   
  • 1
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #21 : Haziran 27, 2022, 01:25:14 »
Ve bu listeyi son kez güncellemiş oldum. Dereceli turnuvaları sabırsızlıkla bekliyorum  8)

Emeğin için teşekkürler. 5 yıl ve 50 turnuva süren bu macerayı lider olarak kapattığım için mutluyum :D

Her ne kadar ilk turnuvalarda başarılı olamasam da ilerleyen turnuvalarda başta sen olmak üzere bir çok oyuncudan öğrendiğim taktiklerle kendimi geliştirip yükselmeyi başardım. Şu ana kadar turnuvalara katılmış olan herkese teşekkür ederim. Sonraki turnuvalarda görüşmek üzere.
  • 6
  • 0