10 TL'lik Über Çakma Bakuten Beyblade

Democritus

• *
  • Toplam İleti 10
  • BeyPuan 0
  • Hi
10 TL'lik Über Çakma Bakuten Beyblade
« : Temmuz 13, 2022, 19:03:57 »
Merhaba arkadaşlar,umarım herkesin sağlığı ve sıhhatı yerindedir..
Bu platform'u keşfetiğim andan itibaren Beyblade aşkım yeniden depreşti ve var olan koleksiyonumu genişletmek için çalışmalara başladım.Maddi zorluklar mâlumunuz,üstüne birde ögrenci olunca bütçe bir hayli kısıtlı oluyor.Buna rağmen 3-4 aylık süreçte elimden geldiği kadarıyla internet üzerinden satın alarak Metal Beyblade serisi biriktirmeye başladım(yakında metal koleksiyonumu paylaşacagım) fakat bunu yaparken gittigim sehirler deki oyuncakcı,ucuzlukcu,kırtasiye gibi yerleri gezmeyi ihmal etmedim zira belki güzel bir parça bulabilirim diye düsündüm.Tahmin edeceğiniz üzere her seferinde başarısız oldum...Genelikle sahte ürünler fahiş fiyata satiliyor ve benim gözümde koleksiyon değeri taşımıyordu.
Ancak bu gün benim için bir ilk gerçeklesti ve hiç ummadiğim bir yerden,tabiri caizse gördüğüm en dandik Topaçı gördüm.Rapdity marka dan bile hazetmeyen ben fiyatini görünce dayanamadım ve 10 TL LİK draciel bozması bu topaçı satın aldım.
Daha once Tornoda marka ıcerisin de 4 beyblade in mevcut oldugu bir seti 50 tl ye almıştım fakat bunlar idare eder seviyesinde idi.

Geelim Goku/Draciel karması topacımıza;
Yekpare olan beyblade,üstünde Dragon Ball z deki goku nun fotoğrafını ıceren,maksimum  22 saniye dönebilen bir beyblade olmakla beraber.Içler acısı bir atıcıya sahip.Muhtemelen bir kaç maç sonra yerle yeksan olacak ancak 10 tl ye bu devir de ekmek bile yok (!) Bu yuzden fantazi icin belki satın alınabilir...
Vakit ayırıp okudugunuz için teşekkur ederim.

• 3
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
Ynt: 10 TL'lik Über Çakma Bakuten Beyblade
« Yanıtla #1 : Temmuz 15, 2022, 19:36:54 »
Fiyat/Performans ürünü :D
  • 3