En Güçlü Burst Beyblade'i Hangisi? (İlk Sezon)

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 44
  • BeyPuan 304
  • Judo 😎😎
    • https://www.youtube.com/channel/朱Shu Edit's
Ynt: En Güçlü Burst Beyblade'i Hangisi? (İlk Sezon)
« Yanıtla #60 : Mart 07, 2020, 23:59:16 »
Hasbro Doomscizor ve Doomscizor D2'yi özellikle takara versiyonlarına göre zayıf yaptı diye biliyorum.

Doomscizor genelde burstluyor ve D2'de gayet iyi olsa da Unicrest kadar iyi değil. (bendeki beylerle yaptığım testlere göre).

Rocktavor/Valtryek/Valtryek V2/Xcalius en iyi üstler saldırı türleri için diye biliyorum, Rocktavor Heavy Zephyr ve Valtryek V2 Knuckle Jaggy şuan bendeki en iyi saldırı türleri bence. (Variable da sözde iyi alt ama eskitmemek için az kullanmaya çalışıyorum)
bildiğim kadarıyla xcalius un saldırı gücü gayet iyi, fakat çok çabuk duruyor kılıcından dolayı. (gerçi bunun olması çok normal. çünkü kılıcından dolayı hava direncinden daha fazla etkileniyor ve aynı zamanda normal sürtünmedende hız azalması yaşıyor fazlasıyla. bunlardan dolayı hızı az oluyor genelde, daha doğrusu çabuk yavaşlıyor.)
JUDO 🥋🥋🥇🥇

« Yanıtla #61 : Mart 21, 2020, 17:36:26 »
Zeutron Z2'nin saldırı çemberi + Storm Spryzen'in ağırlık diski + Beast Bethromoth'un performans ucu
Ne düşünüyorsunuz.

Ardivas

• Toplam İleti 1156
  • BeyPuan 155
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #62 : Mart 23, 2020, 19:32:38 »
Zeutron Z2'nin saldırı çemberi + Storm Spryzen'in ağırlık diski + Beast Bethromoth'un performans ucu
Ne düşünüyorsunuz.
3 lü kombo.  Gayet iyi olur  parcalar birbirine oturursa olabilir ama oyuncak olarak bilmiyorum  ben sadece animeyi izleyip yorumladım

E_Kare

• *
  • Toplam İleti 310
  • BeyPuan 1375
  • .
« Yanıtla #63 : Mart 27, 2020, 12:44:31 »
Ne düşünüyorsunuz.

B2'nin ucu sola dönüş dışında pek iyi değil, Revolve/Accel/Zephyr/Survive/Orbit/Defense'den biri daha iyi olur diğer iki parçayla

« Yanıtla #64 : Nisan 07, 2020, 19:54:46 »
Revolve ya da claw da olabilir diye düşünüyorum. 1:Revolve tek sürtünmeyi azaltan parça. 2:Claw kullanıldığı zaman bir rüzgar duvarı oluşturuyor.Onlar olmazsa luinor'un enerji katmanı en iyisi olabilir.