Wyvron w2 (Wild)

Sezermaden

• *
  • Toplam İleti 273
  • BeyPuan 943
  • Dragoon ...
Ynt: Wyvron w2 (Wild)
« Yanıtla #15 : Haziran 07, 2018, 15:50:30 »
Muhtemelen yaşı 13 filan. Bu forumda çok 10-14 yaş arası çocuklar var. Ama herkes terbiyeli herkes saygılı. Aramızda saygısızları istemiyoruz. Lütfen gerekli banlamaları yapalım. Beyblade kutsal bir oyuncak kutsal bir hobidir. Bu tarz insanlar beyblade oynamamalı.
  • 0
  • 0
Elimdekiler: Dragoon G, Dragoon GT, Dranzer V, Dranzer V2, Draciel S, Draciel Ms,Driger Gt, Driger V2, Galman, Gazzly, Gia Dragoon V

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #16 : Haziran 07, 2018, 16:15:03 »
Muhtemelen yaşı 13 filan. Bu forumda çok 10-14 yaş arası çocuklar var. Ama herkes terbiyeli herkes saygılı. Aramızda saygısızları istemiyoruz. Lütfen gerekli banlamaları yapalım. Beyblade kutsal bir oyuncak kutsal bir hobidir. Bu tarz insanlar beyblade oynamamalı.

Haklısın. Dün de benzer saygısızlıkları yaptı, sildim bazı iletilerini, yenidir dedim. Uyardım da özelden. Baktım sonra küfür etmiş. Ben de ceza verip tüm iletilerini moderasyona tabi tuttum. Yani artık onayımız olmadan ileti atamaz. Banlama işi de @ERTUĞRUL 'a kalıyor. Banlar mı konuşur mu ona kalmış.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #17 : Haziran 07, 2018, 17:22:49 »
Haklısın. Dün de benzer saygısızlıkları yaptı, sildim bazı iletilerini, yenidir dedim. Uyardım da özelden. Baktım sonra küfür etmiş. Ben de ceza verip tüm iletilerini moderasyona tabi tuttum. Yani artık onayımız olmadan ileti atamaz. Banlama işi de @ERTUĞRUL 'a kalıyor. Banlar mı konuşur mu ona kalmış.

Banladım zaten de hesabını da silerim belki ileride.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #18 : Haziran 07, 2018, 17:34:00 »
moderatöre, onu geçtim bir insana şizofren gibi demesi, Kaiye(animedeki) söylediklerinden anlamıştım düzgün biri olmadığını.
  • 0
  • 0