Beyblade Takas (SATILDI)

PLA

• Phoenix #
  • *
  • Toplam İleti 219
  • BeyPuan 191
  • Arkamda bırakacağım tek gerçek PLA
Beyblade Takas (SATILDI)
« : Mayıs 30, 2020, 00:58:47 »

Arkadaşlar özel fırlatıcı ve dragoon f ( Elektirkli) beyblade takaslıktır
 Herhangi bir sıkıntısı yoktur, ışık yanmıyor onun için bakılması lazım ben uğraşmadım- Pil takmamışım aktif çalışıyor arkadaşlar :D @Takao sağolsun yönlendirdi

Satın almak isterseniz Fırlatıcı, Beyblade, -> 250 TL İkiside Hasbro Markadır 2001 Üretimdir. Zamanında Moşi Moşi den alınmış. Eksikleri yoktur, darbe yoktur temizdir. Forum üyelerimiz için piyasa fiyatının altında belirledim fiyatı. Diğer sitelere de ilana koydum 400 TL den. Forumdaki arkadaşlarımız forumun büyümesine ve dostluğun pekişmesine yardımcı oldukları için elimden gelen indirimi sağlamak istiyorum

Dranzer s de takaslıktır. ( Stickerlar çakma gibi gösterse de yapı malzemesi sağlam, gövdesini bir türlü açamadım açınca marka yazıyorsa tekrar güncellerim ilanı ) Aldığım fiyat 130 TL idi satın almak isterseniz 110 TL ye alabilirsiniz ama önceliğim takas.

Takas için düşündüğüm beybladeler
Driger V2
Dragoon F
Dragoon G
Dragoon V
Dranzer G
Draciel V2

• 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
Ynt: Beyblade Takas (SATILDI)
« Yanıtla #1 : Mayıs 30, 2020, 19:32:57 »
Dranzer S çakma sanırım. Hem etiketleri parlak hem de ucu ve ağırlık diski farklı.

Bir de ışıkları yanmıyor derken Beyblade'inkini kastettin sanırım. Dranzer Shooter'ın ekranı çalışıyor değil mi?
  • 0
  • 0

PLA

• Phoenix #
  • *
  • Toplam İleti 219
  • BeyPuan 191
« Yanıtla #2 : Mayıs 30, 2020, 21:47:34 »
Dranzer S çakma sanırım. Hem etiketleri parlak hem de ucu ve ağırlık diski farklı.

Bir de ışıkları yanmıyor derken Beyblade'inkini kastettin sanırım. Dranzer Shooter'ın ekranı çalışıyor değil mi?

Dranzer S çakma olabilir bilmiyorum, sahibinden.com da bulmuştum etiketleri bana geldiğinde farkettim ama yapı malzemesi çakma değil gibi anlamadım o yüzden.

Dragoon F ve fırlatıcı ise özellikle aldığım beyblade değil nasıl kullanılıyor nasıl çalışıyor bilmiyorum, Moşi Moşi den alınmış zamanında kartı ve posteri de var elimde. Eski seri sevdiğim için takas etmek istedim

• 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #3 : Mayıs 30, 2020, 23:36:41 »
Dranzer S çakma olabilir bilmiyorum, sahibinden.com da bulmuştum etiketleri bana geldiğinde farkettim ama yapı malzemesi çakma değil gibi anlamadım o yüzden.

Dragoon F ve fırlatıcı ise özellikle aldığım beyblade değil nasıl kullanılıyor nasıl çalışıyor bilmiyorum, Moşi Moşi den alınmış zamanında kartı ve posteri de var elimde. Eski seri sevdiğim için takas etmek istedim

Orijinali böyle:

Ucuna bakarsan anlarsın. Normalde mod değişimi var. Bir de orijinal olanlarda saldırı çemberinin altına veya omurganın içine Takara veya Hasbro diye yazarlar.

Fırlatıcının çalışıp çalışmadığına bakarsan daha iyi olur.
  • 0
  • 0

PLA

• Phoenix #
  • *
  • Toplam İleti 219
  • BeyPuan 191
« Yanıtla #4 : Mayıs 31, 2020, 02:06:01 »
Orijinali böyle:

Ucuna bakarsan anlarsın. Normalde mod değişimi var. Bir de orijinal olanlarda saldırı çemberinin altına veya omurganın içine Takara veya Hasbro diye yazarlar.

Fırlatıcının çalışıp çalışmadığına bakarsan daha iyi olur.

Fırlatıcı ekranında herhangi bir ışık yada simge değişimi olmuyor açma kapama yeride yok sanırım video varsa paylaşır mısın ben bulamadım, beyblade fırlattıktan sonra da bir değişim olmuyor. Bi yeri var sadece onu açıp içine başlık gibi bir şey yerleştiriyorum yine bi farklılık olmadı

Dranzer S içinde çok sıkı beyblade dişleri açamadım henüz açarken kırmakta istemiyorum ama açtığımda bakacağım umarım yazıyordur, bilgi içinde teşekkürler

• 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #5 : Mayıs 31, 2020, 04:32:50 »
Fırlatıcı ekranında herhangi bir ışık yada simge değişimi olmuyor açma kapama yeride yok sanırım video varsa paylaşır mısın ben bulamadım, beyblade fırlattıktan sonra da bir değişim olmuyor. Bi yeri var sadece onu açıp içine başlık gibi bir şey yerleştiriyorum yine bi farklılık olmadı

• 0
  • 0

PLA

• Phoenix #
  • *
  • Toplam İleti 219
  • BeyPuan 191
« Yanıtla #6 : Mayıs 31, 2020, 14:54:42 »

Teşekkürler çalışıyor pilleri taktım
  • 0