Beyblade Burst QuadStrike BU

Beyblade Burst QuadStrike BU
« : Aralık 01, 2022, 22:11:55 »

Hem Mutlu hem de biraz tedirgin etti ama çok mutluyum ;D 
  • 2
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
Ynt: Beyblade Burst QuadStrike BU
« Yanıtla #1 : Aralık 02, 2022, 13:08:07 »
Hahaha paylaştığın için teşekkürler. Ben tedirgin değilim valla, Hasbro spin-off animesine zaten hiçbir beklentiyle yaklaşmamak gerek :D
  • 2
  • 0

« Yanıtla #2 : Aralık 02, 2022, 15:44:44 »
Benim tahminimce ortalama bir şey olur eğer penguenin dediği gibi sadece spin-off ise ve zaten daha üstünü de beklemiyorum
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #3 : Aralık 02, 2022, 16:39:27 »
hasbro nun kendi yapmış olduğu bi 7.sezon olduğu için pek ilgi çekici değil hikaye klasik eski burst sezonları gibi olur,onun dışında ilgi çekici tarafı kız mc nin olması,yeni element adında bi olayın olması,beylerin oyuncakları gene kötü olcak hasbro çünkü  :D
  • 1
  • 1

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #4 : Aralık 03, 2022, 20:06:00 »
hasbro nun kendi yapmış olduğu bi 7.sezon olduğu için pek ilgi çekici değil hikaye klasik eski burst sezonları gibi olur,onun dışında ilgi çekici tarafı kız mc nin olması,yeni element adında bi olayın olması,beylerin oyuncakları gene kötü olcak hasbro çünkü  :D

Bu sefer metalde olduğu gibi değişik şeyler denemeyecekler gibi görünüyor. Hasbro geçen sefer BeyWheelz, BeyWarriorz ve BeyRaiderz yapmıştı. Bu sefer bildiğin Hasbro Beyblade olacak gibi. Ama belki dediğim gibi bir sezonla bitmez bir başka sezonla inovatif bir şeyler yaparlar.
  • 1
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #5 : Aralık 03, 2022, 22:07:47 »
Bu sefer metalde olduğu gibi değişik şeyler denemeyecekler gibi görünüyor. Hasbro geçen sefer BeyWheelz, BeyWarriorz ve BeyRaiderz yapmıştı. Bu sefer bildiğin Hasbro Beyblade olacak gibi. Ama belki dediğim gibi bir sezonla bitmez bir başka sezonla inovatif bir şeyler yaparlar.
e devam ederse yuh yani iyice arka sokaklara döner bu gidişle ama spin off gibi birşey olursa pek kötü görünmez gibi
  • 2
  • 0

« Yanıtla #6 : Aralık 05, 2022, 16:36:03 »
Ama metaldeki gibi efsanevi olaylara girecekler gibi gözüküyor. Eğer böyle olursa sezon çok da ilgimi çekmez .
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #7 : Aralık 13, 2022, 20:34:39 »
Ama metaldeki gibi efsanevi olaylara girecekler gibi gözüküyor. Eğer böyle olursa sezon çok da ilgimi çekmez .

Neden ki? Geçen sezon zaten o noktaya baya yaklaşmıştık. İzleyicilerin de öyle bir şeye aç olduğunu düşünüyorum.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #8 : Aralık 14, 2022, 21:53:19 »
Geçen sezonki yeterince iyidi zaten ama Beybladeler bir anda ateş veya yıldırım fırlatırsa olmaz
  • 0
  • 0