Beyblade - Burst Evolution - 1. Bölüm

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
Ynt: Beyblade - Burst Evolution - 1. Bölüm
« Yanıtla #15 : Haziran 18, 2019, 21:34:41 »

Reklamların sebebi yüklediğimiz siteden kaynaklı. Telif ve çeşitli hatalardan dolayı çoğu siteye yükleyemedim. En son bu siteye baktım yüklendi bekletmeden koydum direk.
şunu kastedmiştim
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #16 : Haziran 18, 2019, 21:51:32 »
şunu kastedmiştim
yüklemek yerine indirmek diyince kafam karıştı  :D Başıma gelenleri okumak isteyenler için spoiler kutusunun içinde anlattım :
Spoiler
Yok internetimde problem vardı 10-15 dkde bir gidip geliyordu o yüzden hep %50 de falan duruyordu yükleme. 1-2 gün boyunca yüklemeye uğraştım en sonunda yüklemeyi başardım. Sonra o siteden telif yedi  :D. Sonra zar zor farklı bir siteye yükledim. Bilin bakalım ne oldu? Ses yok yüklediğim sitede. Sonra başka bir siteye daha yükledim, o sitede de birsürü reklam vardı 30 saniyelik reklamlar bitmeyen virüslü reklamlar. Bende rahat izlensin diye en son bu siteye yükledim. Yani yüklemesi en zor olan bölüm 1. bölümdü. 4 gün uğraştım sadece internete yüklemeye.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #17 : Haziran 18, 2019, 22:07:52 »
yüklemek yerine indirmek diyince kafam karıştı  :D Başıma gelenleri okumak isteyenler için spoiler kutusunun içinde anlattım :
Spoiler
Yok internetimde problem vardı 10-15 dkde bir gidip geliyordu o yüzden hep %50 de falan duruyordu yükleme. 1-2 gün boyunca yüklemeye uğraştım en sonunda yüklemeyi başardım. Sonra o siteden telif yedi  :D. Sonra zar zor farklı bir siteye yükledim. Bilin bakalım ne oldu? Ses yok yüklediğim sitede. Sonra başka bir siteye daha yükledim, o sitede de birsürü reklam vardı 30 saniyelik reklamlar bitmeyen virüslü reklamlar. Bende rahat izlensin diye en son bu siteye yükledim. Yani yüklemesi en zor olan bölüm 1. bölümdü. 4 gün uğraştım sadece internete yüklemeye.
iyi uğraşmıssın yüklemek için ben  burası için çevirdiğini düşündüğümden başka site yazısı geçince şaşırdım bir an  yüklemeye devam edersin umarım 4 gün sürmesi bile sorun değil
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #18 : Haziran 18, 2019, 22:35:43 »
iyi uğraşmıssın yüklemek için ben  burası için çevirdiğini düşündüğümden başka site yazısı geçince şaşırdım bir an  yüklemeye devam edersin umarım 4 gün sürmesi bile sorun değil
Bu siteye sadece ekliyoruz, yüklemek için yine video yükleme sitelerine ihtiyacımız var, buraya atmadan önce buraya ekleyebilmek için youtube, dailymotion, ok.ru gibi sitelere atmamız gerek.
  • 0
  • 0

Zenkuro Kurogan

« Yanıtla #19 : Haziran 20, 2019, 00:07:09 »
Eline sağlık dostum, güzel çevirmişsin. Türkçe'mizle olunca bir ayrı güzel oluyor ama keşke seslendirebilseydik ne kadar güzel olurdu.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #20 : Haziran 20, 2019, 00:15:56 »
Eline sağlık dostum, güzel çevirmişsin. Türkçe'mizle olunca bir ayrı güzel oluyor ama keşke seslendirebilseydik ne kadar güzel olurdu.
Çoğu noktalama ve yazım kurallarına dikkat edemiyorum maalesef, elimden geldiğince hızlı bitirmeye çalışıyorum yetiştirmek için. Seslendirsek bence altyazıdan daha kötü olurdu. Teşekkürler bu arada. @Khada Jhin de yardım etti bilmediğim ingilizce cümlelerde.
  • 0
  • 0

Zenkuro Kurogan

« Yanıtla #21 : Haziran 20, 2019, 00:37:56 »
Çoğu noktalama ve yazım kurallarına dikkat edemiyorum maalesef, elimden geldiğince hızlı bitirmeye çalışıyorum yetiştirmek için. Seslendirsek bence altyazıdan daha kötü olurdu. Teşekkürler bu arada. @Khada Jhin de yardım etti bilmediğim ingilizce cümlelerde.
O kadarı önemli değil, yani profesyonel seslendirme yapabilseydik güzel olurdu anlamında dedim.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #22 : Haziran 21, 2019, 21:16:51 »
evet bencede seslendirme daha zor ve uzun sürerdi böylesi daha iyi
O kadarı önemli değil, yani profesyonel seslendirme yapabilseydik güzel olurdu anlamında dedim.
keşke yapabilseydik şu japonya serüveni olayını çok sevmiştim mesela
Bu siteye sadece ekliyoruz, yüklemek için yine video yükleme sitelerine ihtiyacımız var, buraya atmadan önce buraya ekleyebilmek için youtube, dailymotion, ok.ru give gibi sitelere atmamız gerek.
  benim bilgisizliğimdenn kaynaklı biraz yanlış anlaşılma  sie değince sanki böyle değilde ürkanime gibi sitelermiş gibi düşündüm   

• 0
  • 0

« Yanıtla #23 : Haziran 24, 2019, 21:18:44 »
çOK süper eskiden bunun bilmem necesini izlerdim ama şimdi türkçe altyalzılı süperr
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #24 : Haziran 24, 2019, 23:17:05 »
çOK süper eskiden bunun bilmem necesini izlerdim ama şimdi türkçe altyalzılı süperr
Sağ ol :) Her bölümden anında haberdar olmak için kanalıma abone olup bildirimleri açabilirsin. https://www.youtube.com/c/suleymann
  • 0
  • 0

Mystic Zone

• Toplam İleti 160
  • BeyPuan 24
  • Exhausted.
« Yanıtla #25 : Temmuz 04, 2019, 01:56:44 »
Burst serisinin tamamını izleme şerefine sahip oldum C2 seviyesindeki İngilizcem sağolsun ( eheheh birazcık ego ) ancak Türkçe altyazı veya dublaj da görmek istiyordum. Millet için de yararlı hem. Ellerinize sağlık çeviri için, devamını merakla bekliyorum.
  • 0
  • 0
BEST IN THE WORLD

« Yanıtla #26 : Temmuz 05, 2019, 15:34:45 »
Çeviri için gerçekten çok teşekkürler emeğine sağlık. Ne zamandırbeyblade burst god serisinin türkçeye çevrilmesinş bekliyordum ve belki çevrilmiştir diye bakayım dedim ve çevrilmeye başlamış verçekten çok teşekkürler inşallah bu seriden sonra gelen diğer 2 serisinide çevirirsiniz japonca olarak şuan güncel takip ediyorum ama ne yazık ki hiçbişey anlaşılmıyordu god seriside dahil gerçekten çok teşekkürler emeğinize sağlık. Bu arada çevrilen bölümleri hangi gün atıyorsunuz ya da ne sıklıkla atıyorsunuz belli bir günü var mı? Neyse inşallah diğer bölümleri  e serilerinide çevirirsiniz ama sade e bu seriyi çevirseniz bile fazlaca yeter çok teşekkürler gerçekten merak ettiğim ve anlayamadığım çok kısım vardı sizün sayenizde anlayabileceğim ne kadar teşekkür etsem az beyblade benim içün çok önemli çok seviyorum beybladeyi neyse çok teşekkürler emeğinize sağlık.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #27 : Temmuz 05, 2019, 16:14:25 »
Çeviri için gerçekten çok teşekkürler emeğine sağlık. Ne zamandırbeyblade burst god serisinin türkçeye çevrilmesinş bekliyordum ve belki çevrilmiştir diye bakayım dedim ve çevrilmeye başlamış verçekten çok teşekkürler inşallah bu seriden sonra gelen diğer 2 serisinide çevirirsiniz japonca olarak şuan güncel takip ediyorum ama ne yazık ki hiçbişey anlaşılmıyordu god seriside dahil gerçekten çok teşekkürler emeğinize sağlık. Bu arada çevrilen bölümleri hangi gün atıyorsunuz ya da ne sıklıkla atıyorsunuz belli bir günü var mı? Neyse inşallah diğer bölümleri  e serilerinide çevirirsiniz ama sade e bu seriyi çevirseniz bile fazlaca yeter çok teşekkürler gerçekten merak ettiğim ve anlayamadığım çok kısım vardı sizün sayenizde anlayabileceğim ne kadar teşekkür etsem az beyblade benim içün çok önemli çok seviyorum beybladeyi neyse çok teşekkürler emeğinize sağlık.
Belli bir zamanı yok suanlik biraz yavaslasik işlerim falan var ama birkaç gün sonra tam gaz devam
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #28 : Temmuz 07, 2019, 15:58:43 »
Çeviri için teşekkürler @Daichi
  • 0