Beyblade - Burst Evolution - 1. Bölüm

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3067
  • BeyPuan 3685
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
Ynt: Beyblade - Burst Evolution - 1. Bölüm
« Yanıtla #15 : Haziran 17, 2019, 19:00:33 »
Seslendirme normalde indirdiğim yerde ingilizce  :D Ben değiştirdim. İngilizce dublaj ile japonca aşırı farklı özellikle her bölümde olan giriş sahnesinde iki dilde tamamen farklı şeyleri anlatıyor.
Biliyorum, çok sıkıcı geliyor. 2 bölümü Japonca seslendirme ve İngilizce alt yazı izlemek zorunda kalmıştım. :(

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4412
  • BeyPuan 743
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş
« Yanıtla #16 : Haziran 18, 2019, 19:08:08 »
Hazır ateş olarak alt yazı eklemene sevindim emeğine sağlık

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2236
  • BeyPuan 4800
« Yanıtla #17 : Haziran 18, 2019, 20:35:40 »
Hazır ateş olarak alt yazı eklemene sevindim emeğine sağlık
Sağol, japoncada öyle yazmışlar. İngilizce dublajda yine let it rip yazıyor.

Ardivas

• Toplam İleti 1123
  • BeyPuan 156
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #18 : Haziran 18, 2019, 20:54:15 »
gerçeken sevdim ellerine sağlık @Daichi  sisco yu silas  diye çevirmediğine çok mutlu oldum  bide hazır ateş ayrınıtısını ayrıca sayende en sevdiğim burst sezonunu izliyebiliyorum         

ben ilk buraya indirmeyi denediğini sanıyordum..

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2236
  • BeyPuan 4800
« Yanıtla #19 : Haziran 18, 2019, 21:23:23 »
gerçeken sevdim ellerine sağlık @Daichi  sisco yu silas  diye çevirmediğine çok mutlu oldum  bide hazır ateş ayrınıtısını ayrıca sayende en sevdiğim burst sezonunu izliyebiliyorum         

ben ilk buraya indirmeyi denediğini sanıyordum..
Tüm beyblade ve beybladeci isimleri japoncadan alındı. Hazır Ateş kısmına çok dikkat etmedim aslında  ;D Go shoot diyorlar japoncada. Go shoot yazarken hadi fırla yazamazdım :D Teşekkürler bu arada. Ancak son cümleni anlayamadım.

Ardivas

• Toplam İleti 1123
  • BeyPuan 156
« Yanıtla #20 : Haziran 18, 2019, 21:34:41 »

Reklamların sebebi yüklediğimiz siteden kaynaklı. Telif ve çeşitli hatalardan dolayı çoğu siteye yükleyemedim. En son bu siteye baktım yüklendi bekletmeden koydum direk.
şunu kastedmiştim

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2236
  • BeyPuan 4800
« Yanıtla #21 : Haziran 18, 2019, 21:51:32 »
şunu kastedmiştim
yüklemek yerine indirmek diyince kafam karıştı  :D Başıma gelenleri okumak isteyenler için spoiler kutusunun içinde anlattım :
Spoiler
Yok internetimde problem vardı 10-15 dkde bir gidip geliyordu o yüzden hep %50 de falan duruyordu yükleme. 1-2 gün boyunca yüklemeye uğraştım en sonunda yüklemeyi başardım. Sonra o siteden telif yedi  :D. Sonra zar zor farklı bir siteye yükledim. Bilin bakalım ne oldu? Ses yok yüklediğim sitede. Sonra başka bir siteye daha yükledim, o sitede de birsürü reklam vardı 30 saniyelik reklamlar bitmeyen virüslü reklamlar. Bende rahat izlensin diye en son bu siteye yükledim. Yani yüklemesi en zor olan bölüm 1. bölümdü. 4 gün uğraştım sadece internete yüklemeye.

Ardivas

• Toplam İleti 1123
  • BeyPuan 156
« Yanıtla #22 : Haziran 18, 2019, 22:07:52 »
yüklemek yerine indirmek diyince kafam karıştı  :D Başıma gelenleri okumak isteyenler için spoiler kutusunun içinde anlattım :
Spoiler
Yok internetimde problem vardı 10-15 dkde bir gidip geliyordu o yüzden hep %50 de falan duruyordu yükleme. 1-2 gün boyunca yüklemeye uğraştım en sonunda yüklemeyi başardım. Sonra o siteden telif yedi  :D. Sonra zar zor farklı bir siteye yükledim. Bilin bakalım ne oldu? Ses yok yüklediğim sitede. Sonra başka bir siteye daha yükledim, o sitede de birsürü reklam vardı 30 saniyelik reklamlar bitmeyen virüslü reklamlar. Bende rahat izlensin diye en son bu siteye yükledim. Yani yüklemesi en zor olan bölüm 1. bölümdü. 4 gün uğraştım sadece internete yüklemeye.
iyi uğraşmıssın yüklemek için ben  burası için çevirdiğini düşündüğümden başka site yazısı geçince şaşırdım bir an  yüklemeye devam edersin umarım 4 gün sürmesi bile sorun değil

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2236
  • BeyPuan 4800
« Yanıtla #23 : Haziran 18, 2019, 22:35:43 »
iyi uğraşmıssın yüklemek için ben  burası için çevirdiğini düşündüğümden başka site yazısı geçince şaşırdım bir an  yüklemeye devam edersin umarım 4 gün sürmesi bile sorun değil
Bu siteye sadece ekliyoruz, yüklemek için yine video yükleme sitelerine ihtiyacımız var, buraya atmadan önce buraya ekleyebilmek için youtube, dailymotion, ok.ru gibi sitelere atmamız gerek.

« Yanıtla #24 : Haziran 18, 2019, 22:43:05 »
ya ben bu bölümü niye izleyemiyorum video.sibnet.ru bağlantıyı beklenmedik şekilde kapattı.
diyo :( :(

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2236
  • BeyPuan 4800
« Yanıtla #25 : Haziran 18, 2019, 22:58:01 »
ya ben bu bölümü niye izleyemiyorum video.sibnet.ru bağlantıyı beklenmedik şekilde kapattı.
diyo :( :(

Diğer beyblade burst evolution 2. ve 3. bölümleri açılıyor mu? ve mobilden mi giriyorsun bilgisayardan mı?

Ankakuşuu

• Toplam İleti 905
  • BeyPuan 58
« Yanıtla #26 : Haziran 18, 2019, 23:01:03 »
Diğer beyblade burst evolution 2. ve 3. bölümleri açılıyor mu? ve mobilden mi giriyorsun bilgisayardan mı?
mobil ve pc ne farkeder ama apple da açılıyor yani mesela ipad 4 tabletim açılıyordu ama andorid açılıyormu bilemem.

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2236
  • BeyPuan 4800
« Yanıtla #27 : Haziran 18, 2019, 23:10:31 »
mobil ve pc ne farkeder ama apple da açılıyor yani mesela ipad 4 tabletim açılıyordu ama andorid açılıyormu bilemem.
Maalesef çok alakası var.

ZenkuroKurogane

• Toplam İleti 548
  • BeyPuan 164
  • 生きるための小さな価格, 全黒.
    • Galaxy Sunucu
« Yanıtla #28 : Haziran 20, 2019, 00:07:09 »
Eline sağlık dostum, güzel çevirmişsin. Türkçe'mizle olunca bir ayrı güzel oluyor ama keşke seslendirebilseydik ne kadar güzel olurdu.

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2236
  • BeyPuan 4800
« Yanıtla #29 : Haziran 20, 2019, 00:15:56 »
Eline sağlık dostum, güzel çevirmişsin. Türkçe'mizle olunca bir ayrı güzel oluyor ama keşke seslendirebilseydik ne kadar güzel olurdu.
Çoğu noktalama ve yazım kurallarına dikkat edemiyorum maalesef, elimden geldiğince hızlı bitirmeye çalışıyorum yetiştirmek için. Seslendirsek bence altyazıdan daha kötü olurdu. Teşekkürler bu arada. @Khada Jhin de yardım etti bilmediğim ingilizce cümlelerde.