Beyblade - Burst Evolution - 51. Bölüm

Ynt: Beyblade - Burst Evolution - 51. Bölüm
« Yanıtla #30 : Mayıs 18, 2020, 23:52:49 »
Guzel bölüm olmuş şimdide cho z sezonu bekliyorum
  • 1
  • 0

Spectra

• *
  • Toplam İleti 13
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #31 : Mayıs 19, 2020, 02:34:28 »
Elinize emeğinize sağlık mükemmel bir sezondu
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #32 : Mayıs 19, 2020, 21:15:21 »
Spoiler
Sonuç olarak Ashram fos çıkmış oldu, sezon sonunda bütün planların ortaya çıkması ve kötü karakterin yıkılması gibi bir an yaşanmadı. En feci yıkılan Joshua oldu. Ve Mugen Stadyum'u da epik bir şekilde yeniş gerçekleşmedi...
  • 0
  • 0

« Yanıtla #33 : Mayıs 22, 2020, 15:45:08 »
Bu bölüm hariç diğer bölümleri neden izleyemiyorum?
  • 0
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #34 : Mayıs 22, 2020, 20:26:31 »
Bu bölüm hariç diğer bölümleri neden izleyemiyorum?
Arkadaşlar, bölümlerde, konularda vs. Yaşadığınız hataları "ben bölümü izleyeceğim şöyle oluyor/bu hatayı veriyor." şeklinde belirtirseniz, daha iyi şekilde yardım alırsınız kanaatindeyim.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #35 : Mayıs 24, 2020, 14:15:57 »
Düş kırıkları yer alsa da, ben de ilgiyle bir sonraki bölümü bekleyerek izledim tüm bölümlerini. En sevdiğim karakterler Heinrich ve Arthur Lawrence. Onlar az göründü diyeceğiniz için yedeklerim Ashtem, Chris ve Trad. Onlar da Beyblade'çi değil derseniz Clio Delon, Wakiya Murasaki ve Kurt Baratier'i sevdim. 8)

Bu bölüme gelirsek, sanırım en saçma bölümlerden biriydi. İlk sezon sürekli Valt'un Shu gibi olmak istediğini, Valt'un tüm arkadaşlarından daha kötü bir Beyblade'çi olduğunu; ancak sürekli oynamak istediğini ve sezon boyunca geliştiğini gördük. Shu ve Valt'un final maçındaki geriye dönüşte ise Shu'nun sürekli Valt'a yenildiğini ve ona "Bir maç daha" dediğini gördük. Bence burası büyük bir saçmalıktı. Ayrıca finali ... kazansaydı keşke. En azından başrol değişmezdi Turbo sezonunda. 8)

Bu arada içimden bir ses Kit Lopez'in önümüzdeki sezon da geleceğini söylüyor. 8)
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #36 : Mayıs 24, 2020, 14:19:22 »
Düş kırıkları yer alsa da, ben de ilgiyle bir sonraki bölümü bekleyerek izledim tüm bölümlerini. En sevdiğim karakterler Heinrich ve Arthur Lawrence. Onlar az göründü diyeceğiniz için yedeklerim Ashtem, Chris ve Trad. Onlar da Beyblade'çi değil derseniz Clio Delon, Wakiya Murasaki ve Kurt Baratier'i sevdim. 8)

Bu bölüme gelirsek, sanırım en saçma bölümlerden biriydi. İlk sezon sürekli Valt'un Shu gibi olmak istediğini, Valt'un tüm arkadaşlarından daha kötü bir Beyblade'çi olduğunu; ancak sürekli oynamak istediğini ve sezon boyunca geliştiğini gördük. Shu ve Valt'un final maçındaki geriye dönüşte ise Shu'nun sürekli Valt'a yenildiğini ve ona "Bir maç daha" dediğini gördük. Bence burası büyük bir saçmalıktı. Ayrıca finali ... kazansaydı keşke. En azından başrol değişmezdi Turbo sezonunda. 8)

Bu arada içimden bir ses Kit Lopez'in önümüzdeki sezon da geleceğini söylüyor. 8)

Her zamanki gibi ilginç zevklerin var :D Kurt'ün ismini gördüğüme şaşırdım ama. Normalde sen öyle karanlık karakterleri sevmezdin :D
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #37 : Mayıs 24, 2020, 14:24:08 »
Her zamanki gibi ilginç zevklerin var :D Kurt'ün ismini gördüğüme şaşırdım ama. Normalde sen öyle karanlık karakterleri sevmezdin :D
Favori karakterim diyemem; ancak onun maçlarını ilgiyle izledim, özel hamlesi çok güzeldi, Beyblade'i ve kendisinin de renkli giyimi. 8) Bana Shogun Steel'deki Kirâ'yı anımsattı, onu da sevmiştim. :D Ayrıca hayranları olan karakterleri çok seviyorum, onun da bir palyaço takımı vardı sürekli destekçisi olan. 8) Bir de ister istemez sinir olmuştum Cuza onu yendiğinde. Bu sezonki en saçma olaylardan bir diğeriydi zâten Kurt'ün Cuza'ya, sonra da Valt'a yenilmesi...
  • 0
  • 0

« Yanıtla #38 : Mayıs 28, 2020, 11:16:51 »
Çok merak ettim acaba seyirciler bunlar bir bağırırken neler düşünüyor
  • 0
  • 0

Hagane Gingka

• *
  • Toplam İleti 44
  • BeyPuan 14
  • Dragoon! Zafer Kasırgası!!!!
« Yanıtla #39 : Temmuz 07, 2020, 11:04:26 »
Spoiler
sondaki çocuk cho-z deki fubuki
  • 0
  • 0
Bir beyblade hayranı

Rhaast

• *
  • Toplam İleti 7
  • BeyPuan 1
« Yanıtla #40 : Temmuz 12, 2020, 22:58:50 »
Şimdi yeni bitirdim aslında 47 den sonra izlemedim ilk önce sezon fena değildi iyiydi ama  gerçekten bariz hataları olduğunu düşünüyorum, valt valkyrie kontrol etmesi gerçekten uzun sürdü önceki sezondan alışdıgım için sıkıntı yok 2. olarak eski sezondaki karakterleri  yeni sezondaki karakterleri yükselticez diye harcadılar berbat bişey bu sonra gelirsek free şimdi ilk 20 bölüm cidden free bc sollden gidince bir takım nasıl dağılır olayını gösteriyor ondan sonra ciddi olarak free baya şişirldi 8. bölüm olması gerek tek darbede alman takımındaki elemanı patlattı gerçek gucu bumu diye dalga gecıyordum 47de gördüm gerçek gücünü bu iyi oldu free genel olarak iyiydi gelelim shuya shuyu kötü karakter olarak düzenlememeleri gerekirdi yok red eyemış yok ben spriganım falan filan kötü luiye gelirsek adam cidden senarist kurbanımı oluyor anlamıyorum adam geldiği gibi shuyu ve freeyi yendi hadi freeye yenilir elemelerde ama shu nasıl beybladı parçalıyor cidden anlamıyorum gelelim valta valt cidden god valkyrie aldıkdan sonra cidden kontrol etmesi uzun sürdü bc sol dünya ligine girdiğinde god reboot yapabiliyordu  okadar sonra strike god chip bu hoş bir parça iyi oldu heleki ultimate god reboot perfomans ucu çok güzeldi son olarak yılan deliği olayı xhaka ver rui mekanı basıp herkesi yendi red eye  xhakayı teek darbede patlattı rui de boa alcazara yenildi cidden iyiydi ama shurisigo lui  filme iyi bir yerde girdi evolotion cidden iyiydi eksiği varmıydı vardı elbet benim düşüncem freenin sonradan kötü karakter olmasıydı ve shuyu finalde parçalarına ayırıp valtta intikamını alıp finalde free ile karşılaşması olurdu neyse böylede güzel eğer okuduysan helal olsun SEZON ÖZETİDİR

• 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #41 : Temmuz 12, 2020, 23:03:55 »
Şimdi yeni bitirdim aslında 47 den sonra izlemedim ilk önce sezon fena değildi iyiydi ama  gerçekten bariz hataları olduğunu düşünüyorum, valt valkyrie kontrol etmesi gerçekten uzun sürdü önceki sezondan alışdıgım için sıkıntı yok 2. olarak eski sezondaki karakterleri  yeni sezondaki karakterleri yükselticez diye harcadılar berbat bişey bu sonra gelirsek free şimdi ilk 20 bölüm cidden free bc sollden gidince bir takım nasıl dağılır olayını gösteriyor ondan sonra ciddi olarak free baya şişirldi 8. bölüm olması gerek tek darbede alman takımındaki elemanı patlattı gerçek gucu bumu diye dalga gecıyordum 47de gördüm gerçek gücünü bu iyi oldu free genel olarak iyiydi gelelim shuya shuyu kötü karakter olarak düzenlememeleri gerekirdi yok red eyemış yok ben spriganım falan filan kötü luiye gelirsek adam cidden senarist kurbanımı oluyor anlamıyorum adam geldiği gibi shuyu ve freeyi yendi hadi freeye yenilir elemelerde ama shu nasıl beybladı parçalıyor cidden anlamıyorum gelelim valta valt cidden god valkyrie aldıkdan sonra cidden kontrol etmesi uzun sürdü bc sol dünya ligine girdiğinde god reboot yapabiliyordu  okadar sonra strike god chip bu hoş bir parça iyi oldu heleki ultimate god reboot perfomans ucu çok güzeldi son olarak yılan deliği olayı xhaka ver rui mekanı basıp herkesi yendi red eye  xhakayı teek darbede patlattı rui de boa alcazara yenildi cidden iyiydi ama shurisigo lui  filme iyi bir yerde girdi evolotion cidden iyiydi eksiği varmıydı vardı elbet benim düşüncem freenin sonradan kötü karakter olmasıydı ve shuyu finalde parçalarına ayırıp valtta intikamını alıp finalde free ile karşılaşması olurdu neyse böylede güzel eğer okuduysan helal olsun SEZON ÖZETİDİR

Fazladan noktalama işareti olan varsa arkadaşa verebilir mi?
  • 0
  • 0

Hagane Gingka

• *
  • Toplam İleti 44
  • BeyPuan 14
  • Dragoon! Zafer Kasırgası!!!!
« Yanıtla #42 : Temmuz 13, 2020, 14:44:58 »

üşenmedim okudum
  • 0
  • 0
Bir beyblade hayranı

Voltik

• *
  • Toplam İleti 4
  • BeyPuan 2
« Yanıtla #43 : Temmuz 14, 2020, 18:07:18 »
oooof bunu son bolumu izlemeden yaziyorum . en guzel sezondu bence cho z turbo ve ilerisini izlemedim ama ic sesim boyle diyor . dusunuyorumki diger sezonlarda valti geri plana atacaklar artik ooof lui gibi anca turnuvalaeda goruruz .
  • 0
  • 0

Lindyx

• *
  • Toplam İleti 17
  • BeyPuan 2
« Yanıtla #44 : Temmuz 24, 2020, 21:53:45 »
Metal Fusion Sezoniyla okadar benzediki bu sezon :D
  • 0
  • 0