Beyblade - Burst Evolution - 37. Bölüm

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2171
  • BeyPuan 6312

Ynt: Beyblade - Burst Evolution - 37. Bölüm
« Yanıtla #1 : Mart 25, 2020, 15:05:09 »
Yine efsane bir bölüm adamsın daichi ve çeviri ekibindeki diğerlerine de çok teşekkür ederim
-Kuzenler Vlog

« Yanıtla #2 : Mart 25, 2020, 15:47:28 »
Cok guzel Bı bolum gıt gıde guzellesıo seri

« Yanıtla #3 : Mart 25, 2020, 16:11:29 »
buda güzel bir bölümdü ;D
Spoiler
lui son gücünü kullandığı zaman free de damarlarını çıkartıp son gücüyle saldırsaydı free yenerdi ama çıkarmadığı için yenildi :(
türkçeye çevirdiğiniz için teşekkür ederim  ;)

« Yanıtla #4 : Mart 25, 2020, 16:24:40 »
yine efsane bir bölümdü 8),he bu arada bölüm için teşekkürler :D

« Yanıtla #5 : Mart 25, 2020, 17:06:36 »
adamsın helal bu kadar hızlı attın :D

Rasul

• *
  • Toplam İleti 3
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #6 : Mart 25, 2020, 18:23:01 »
Spoiler

Bence alakası yok baya çocukça bir yorum yapmışsın.Free ve Shuyu bu sezon çok abarttılar.Shu için özel tasarım 4 beyblade gücüne sahip olan bir Beyblade yaptılar,Freeyi de tıpkı Metal Fusion da Ryuganın yaptığı gibi damarlarının falan çıkartıp daha da güçlendirdiler.Sonuç olarak Lui sakin bir şekilde abartılmadan kendi gücüyle çarpıştığı için bana göre bu sezon en güçlü Blader o.

« Yanıtla #7 : Mart 25, 2020, 20:39:11 »
harikasınız teşekkürler.

Penguen007

• *
  • Toplam İleti 101
  • BeyPuan 3823
« Yanıtla #8 : Mart 25, 2020, 21:05:21 »
Spoiler
Hız çalma yeteneğinin sola dönen Beybladeler'e has bir şey olması, çoğu Beyblade'in sağa dönmesinden kaynaklı. Eğer var olan Beybladeler'in yarısı sağa ve yarısı sola dönseydi veya her Beyblade dönüş yönünü belirleyebilseydi, bu meta çok daha farklı olurdu. Fafnir sağa dönen bir Beyblade ile kapıştığı zaman, saldırı çemberindeki kauçuk onun hız çalmasını sağlıyor. Ama sola dönen bir Beyblade ile kapıştığı zaman, kauçuk kısımlar hem kendisi için HEM DE rakibi için fren vazifesi görüyor.

Longinus için ise durum şöyle: Yine dünyadaki çoğu Beyblade sağa döndüğü için, Longinus sivri çıkıntılara sahip bir saldırı çemberine sahip olabiliyor. Eğer çok daha fazla sola dönen Beyblade olsaydı, o çıkıntılar kendisinin patlamasına sebebiyet verirdi, Longinus bu kadar saldırgan bir Beyblade olamazdı.

Yani ikisi de sola dönen Beybladeler'den hem çok büyük hasar alacak hem de çok büyük hasar verecek Beybladeler. Çok fazla kez berabere kalmalarının sebebi bu.

Eyyorlamam bu kadar. Bu tabi benim teorim sadece. Seri için kesin gerçektir demiyorum. Ama benim tecrübemdeki olaylar ile tam olarak uyuşuyor.
Daichi kral

« Yanıtla #9 : Mart 25, 2020, 23:11:55 »
Beyblade burst 4.sezon gt ve haftaya çıkacak olan beyblade burst sparking çeviriside gelcekmi ilerde

Takao

• *
  • Toplam İleti 3580
  • BeyPuan 3158
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #10 : Mart 26, 2020, 01:05:39 »
Spoiler
Hız çalma yeteneğinin sola dönen Beybladeler'e has bir şey olması, çoğu Beyblade'in sağa dönmesinden kaynaklı. Eğer var olan Beybladeler'in yarısı sağa ve yarısı sola dönseydi veya her Beyblade dönüş yönünü belirleyebilseydi, bu meta çok daha farklı olurdu. Fafnir sağa dönen bir Beyblade ile kapıştığı zaman, saldırı çemberindeki kauçuk onun hız çalmasını sağlıyor. Ama sola dönen bir Beyblade ile kapıştığı zaman, kauçuk kısımlar hem kendisi için HEM DE rakibi için fren vazifesi görüyor.

Longinus için ise durum şöyle: Yine dünyadaki çoğu Beyblade sağa döndüğü için, Longinus sivri çıkıntılara sahip bir saldırı çemberine sahip olabiliyor. Eğer çok daha fazla sola dönen Beyblade olsaydı, o çıkıntılar kendisinin patlamasına sebebiyet verirdi, Longinus bu kadar saldırgan bir Beyblade olamazdı.

Yani ikisi de sola dönen Beybladeler'den hem çok büyük hasar alacak hem de çok büyük hasar verecek Beybladeler. Çok fazla kez berabere kalmalarının sebebi bu.

Eyyorlamam bu kadar. Bu tabi benim teorim sadece. Seri için kesin gerçektir demiyorum. Ama benim tecrübemdeki olaylar ile tam olarak uyuşuyor.

Doğru diyorsun. Bakuten'de sağa dönüp hız çalan karmalar var.

Ardivas

• Toplam İleti 1156
  • BeyPuan 155
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #11 : Mart 26, 2020, 01:52:21 »
Spoiler

Bence alakası yok baya çocukça bir yorum yapmışsın.Free ve Shuyu bu sezon çok abarttılar.Shu için özel tasarım 4 beyblade gücüne sahip olan bir Beyblade yaptılar,Freeyi de tıpkı Metal Fusion da Ryuganın yaptığı gibi damarlarının falan çıkartıp daha da güçlendirdiler.Sonuç olarak Lui sakin bir şekilde abartılmadan kendi gücüyle çarpıştığı için bana göre bu sezon en güçlü Blader o.
Aslinda o damar cikarma isini en sonlarina dogru anlayacaksin free acik ara en guclu kisi ve oylede tanitikdi lui de ikinci diye geciyir zaten.  O sari gozler gozukmeden free ye mac yapti denilmez ve daha ozel hamlesi kullanmadı  fazla abartilmadı  oyle gosterilmese yeni seri de guclu olamaz. Shu zaten muhteşem 4 lüden bence gecen sezon onu fazla gucsuz gosterdiler

Penguen007

• *
  • Toplam İleti 101
  • BeyPuan 3823
« Yanıtla #12 : Mart 26, 2020, 02:14:45 »
Doğru diyorsun. Bakuten'de sağa dönüp hız çalan karmalar var.

Rakip Beyblade'ten daha yavaş dönmek dışında bir taktiği var mı? Kauçuk temas noktaları L-Drago ile geldi diye biliyorum. Fafnir ile de Nothing performans ucu ve benzeri mekanikler de Burst'te geldi.
Daichi kral

Rasul

• *
  • Toplam İleti 3
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #13 : Mart 26, 2020, 02:35:59 »
Aslinda o damar cikarma isini en sonlarina dogru anlayacaksin free acik ara en guclu kisi ve oylede tanitikdi lui de ikinci diye geciyir zaten.  O sari gozler gozukmeden free ye mac yapti denilmez ve daha ozel hamlesi kullanmadı  fazla abartilmadı  oyle gosterilmese yeni seri de guclu olamaz. Shu zaten muhteşem 4 lüden bence gecen sezon onu fazla gucsuz gosterdiler

Spoiler
Bence en iyi Lui hiç abartılmadan kendi gücüyle savaşıyor.Ve seri içinde çoğu kişinin favorisi olan Ryugayı en çok andıran karakter.Fafnir ejderhaya bile benzemiyor devasa haşere gibi bir şey.Bu sezon da bence Luiye baya haksızlık ettiler hem Freeye ardından da Shuya yenildi.Bence en azından Free 1 kez olsun Shuya ya da Balta yenilmeliydi.Shuya gelince muhteşem 4lüden olması umrumda değil kesinlikle nefret ediyorum ve abartıldığını düşünüyorum Spriggan Requiem de sahte beybladeden başka bir şey değil Shudan başka Boanın da abartıldığını düşünüyorum ilk gelişin de Ru Weiyi parçalayarak yenmesi saçmaydı.

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 44
  • BeyPuan 304
  • Judo 😎😎
    • https://www.youtube.com/channel/朱Shu Edit's
« Yanıtla #14 : Mart 26, 2020, 03:44:06 »
Shu'nun ayrı bir karizması var zaten 8) adamım be, güç ve beybladeci ruhu olarak ta gerçekten muazzam. benim için en iyi blader Shu.
JUDO 🥋🥋🥇🥇