Beyblade - Burst Evolution - 37. Bölüm

Ynt: Beyblade - Burst Evolution - 37. Bölüm
« Yanıtla #15 : Mart 26, 2020, 06:28:04 »
Bence valt çünkü
Spoiler
ilerki sezonlarda söylendiğine göre bir kaç kez bu turnuvaları kazanmış. Bu arada kaçıncı sezon olduğunu bilmiyorum ama bir ara valt kendi etrafında dönerek fırlatıcak 

« Yanıtla #16 : Mart 26, 2020, 12:49:35 »
çok güzel bölümdü diğer bölüm için sabirsizlaniyorum

Ardivas

• Toplam İleti 1156
  • BeyPuan 155
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #17 : Mart 26, 2020, 13:30:11 »
Shu'nun ayrı bir karizması var zaten 8) adamım be, güç ve beybladeci ruhu olarak ta gerçekten muazzam. benim için en iyi blader Shu.
Ben Free Shu ve Lui arasinda surekli gidip geliyorum

« Yanıtla #18 : Mart 26, 2020, 13:33:59 »
Bölüm iyiydi ama şu outrodaki adamlar herseferinde moralimi bozuyo xD ama çeviri için teşekkürler

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 44
  • BeyPuan 304
  • Judo 😎😎
    • https://www.youtube.com/channel/朱Shu Edit's
« Yanıtla #19 : Mart 26, 2020, 13:51:59 »
Ben Free Shu ve Lui arasinda surekli gidip geliyorum
Aslında bende tesadüfi olarak Shu'yu seçtim. şöyle oldu;
Burst'u ilk, izlediğim zaman Valt'ı çok sevdim. lakin kardeşim benden önce onu kendisine idol olarak aldı. (Bizim evde işler böyle yürüyor herkes kendine bir idol alır, sonra karşılaştırırız dizi boyunca.) Bense baktım Shu aynı bana benziyor. Fazla konuşmayan, gülmeyen ve fazla arkadaşı olmayan bir asosyal...tam bana göreydi. Bende onu kendime idol aldım ve bu şekilde gerçekten karizma karakteri ve kendime benzeyen karakteri buldum. (Ryuga'dan sonra.)
JUDO 🥋🥋🥇🥇

Penguen007

• *
  • Toplam İleti 101
  • BeyPuan 3823
« Yanıtla #20 : Mart 26, 2020, 18:26:02 »
Bölüm iyiydi ama şu outrodaki adamlar herseferinde moralimi bozuyo xD ama çeviri için teşekkürler

Ben outroyu çok seviyorum.
(Bizim evde işler böyle yürüyor herkes kendine bir idol alır, sonra karşılaştırırız dizi boyunca.)

Bu güzelmiş lan, eğlenceli olmalı. Ama bu mantıkla bana en çok benzeyen karakter Ru Wei. Veya Boa.
Daichi kral

Roronoa Zoro

• *
  • Toplam İleti 2
  • BeyPuan 50
  • Olabilecek her şey olacaktır...
« Yanıtla #21 : Mart 26, 2020, 20:55:42 »
Aslında bende tesadüfi olarak Shu'yu seçtim. şöyle oldu;
Burst'u ilk, izlediğim zaman Valt'ı çok sevdim. lakin kardeşim benden önce onu kendisine idol olarak aldı. (Bizim evde işler böyle yürüyor herkes kendine bir idol alır, sonra karşılaştırırız dizi boyunca.) Bense baktım Shu aynı bana benziyor. Fazla konuşmayan, gülmeyen ve fazla arkadaşı olmayan bir asosyal...tam bana göreydi. Bende onu kendime idol aldım ve bu şekilde gerçekten karizma karakteri ve kendime benzeyen karakteri buldum. (Ryuga'dan sonra.)

Benim 2 halim var 1.si Free gibi 2.si Sisco gibi :D

Lyreuz

• *
  • Toplam İleti 1
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #22 : Mart 26, 2020, 21:09:09 »
bölümleri daha hızlı yapın evde 3 2 1 go shoot diye falan dolanıyorum neler olacak çok merak ediyorum xd

« Yanıtla #23 : Mart 26, 2020, 22:11:18 »
B3nce free lui nin icinden gecicek bi dahaki sefere

Bana en cok benzeyen valt ama ara sira free de olabiliyorum.

« Yanıtla #24 : Mart 26, 2020, 23:21:01 »
abi diğer sezonlarıda çevirecekmisin

Penguen007

• *
  • Toplam İleti 101
  • BeyPuan 3823
« Yanıtla #25 : Mart 27, 2020, 00:09:31 »
abi diğer sezonlarıda çevirecekmisin

Diğer sezonlar da gelecek.
Daichi kral

« Yanıtla #26 : Mart 27, 2020, 10:58:06 »
Cho-z icinde baska bir ceviri ekibi olsa daha iyi olur bence bu bitene kadar o yarilanir.sonrada penguende cho-z ye katilir iyice hizli gelir.Bunu bi düşünün

« Yanıtla #27 : Mart 27, 2020, 12:06:54 »
Farketmiyor aslında chouzetsu daha hızlı biter bence çevirisi tüm bölümlerinin alt yazılı hali var
Açık ara en iyi beyblader shu
Spoiler
hem bu sezonda yapıcakları, yaptığı fedakarlıklar ve ilk sezonda dediği gibi yaşadığım olaylar beni buraya getirdi kafasıyla ilerliyor. Diğer sezonda aslında çok havalı ama orda daha abartılı karakterler var. Kendini God of destruction diye tanıtıp tüm beyleri parçalama isteği normal mi

Rasul

• *
  • Toplam İleti 3
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #28 : Mart 27, 2020, 12:30:31 »
Spoiler

Zaten Cho z de en güçlü Phi.Shu ve Free dahil bir çok beybladerı paramparça edecek.Bu sezonun da bitmesine çok az bölüm kala Shuya sahte güçlü bir Beyblade yapılması anlamsız olmuş.Birde tabii twin nemesisin bi kadar zayıf gösterilmesi baya üzdü beni.

« Yanıtla #29 : Mart 27, 2020, 13:45:18 »
Spoiler
Lui'nin Free yi yenmesi beklemediğim bir şeydi öyle pat diye patladı çok şaşırtıcıydı demek ki büyük Free Metal Ejderha'nın yanında sönüyor :D
güzel bölümdü çevirdiğiniz için teşekürşer