Beyblade - Burst Evolution - 37. Bölüm

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
Beyblade - Burst Evolution - 37. Bölüm
« : Mart 25, 2020, 15:01:04 »
  • 0
  • 0

Ağacan Karaca

• *
  • Toplam İleti 77
  • BeyPuan 476
  • D❤️
Ynt: Beyblade - Burst Evolution - 37. Bölüm
« Yanıtla #1 : Mart 25, 2020, 15:05:09 »
Yine efsane bir bölüm adamsın daichi ve çeviri ekibindeki diğerlerine de çok teşekkür ederim
  • 0
  • 0

« Yanıtla #2 : Mart 25, 2020, 15:47:28 »
Cok guzel Bı bolum gıt gıde guzellesıo seri
  • 0
  • 0

« Yanıtla #3 : Mart 25, 2020, 16:24:40 »
yine efsane bir bölümdü 8),he bu arada bölüm için teşekkürler :D
  • 0
  • 0

VALTX01

• *
  • Toplam İleti 16
  • BeyPuan 1
« Yanıtla #4 : Mart 25, 2020, 17:06:36 »
adamsın helal bu kadar hızlı attın :D
  • 0
  • 0

leprikon

• *
  • Toplam İleti 11
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #5 : Mart 25, 2020, 20:39:11 »
harikasınız teşekkürler.
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 649
  • BeyPuan 15045
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #6 : Mart 25, 2020, 21:05:21 »
Spoiler
Hız çalma yeteneğinin sola dönen Beybladeler'e has bir şey olması, çoğu Beyblade'in sağa dönmesinden kaynaklı. Eğer var olan Beybladeler'in yarısı sağa ve yarısı sola dönseydi veya her Beyblade dönüş yönünü belirleyebilseydi, bu meta çok daha farklı olurdu. Fafnir sağa dönen bir Beyblade ile kapıştığı zaman, saldırı çemberindeki kauçuk onun hız çalmasını sağlıyor. Ama sola dönen bir Beyblade ile kapıştığı zaman, kauçuk kısımlar hem kendisi için HEM DE rakibi için fren vazifesi görüyor.

Longinus için ise durum şöyle: Yine dünyadaki çoğu Beyblade sağa döndüğü için, Longinus sivri çıkıntılara sahip bir saldırı çemberine sahip olabiliyor. Eğer çok daha fazla sola dönen Beyblade olsaydı, o çıkıntılar kendisinin patlamasına sebebiyet verirdi, Longinus bu kadar saldırgan bir Beyblade olamazdı.

Yani ikisi de sola dönen Beybladeler'den hem çok büyük hasar alacak hem de çok büyük hasar verecek Beybladeler. Çok fazla kez berabere kalmalarının sebebi bu.

Eyyorlamam bu kadar. Bu tabi benim teorim sadece. Seri için kesin gerçektir demiyorum. Ama benim tecrübemdeki olaylar ile tam olarak uyuşuyor.
  • 1
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #7 : Mart 26, 2020, 01:05:39 »
Spoiler
Hız çalma yeteneğinin sola dönen Beybladeler'e has bir şey olması, çoğu Beyblade'in sağa dönmesinden kaynaklı. Eğer var olan Beybladeler'in yarısı sağa ve yarısı sola dönseydi veya her Beyblade dönüş yönünü belirleyebilseydi, bu meta çok daha farklı olurdu. Fafnir sağa dönen bir Beyblade ile kapıştığı zaman, saldırı çemberindeki kauçuk onun hız çalmasını sağlıyor. Ama sola dönen bir Beyblade ile kapıştığı zaman, kauçuk kısımlar hem kendisi için HEM DE rakibi için fren vazifesi görüyor.

Longinus için ise durum şöyle: Yine dünyadaki çoğu Beyblade sağa döndüğü için, Longinus sivri çıkıntılara sahip bir saldırı çemberine sahip olabiliyor. Eğer çok daha fazla sola dönen Beyblade olsaydı, o çıkıntılar kendisinin patlamasına sebebiyet verirdi, Longinus bu kadar saldırgan bir Beyblade olamazdı.

Yani ikisi de sola dönen Beybladeler'den hem çok büyük hasar alacak hem de çok büyük hasar verecek Beybladeler. Çok fazla kez berabere kalmalarının sebebi bu.

Eyyorlamam bu kadar. Bu tabi benim teorim sadece. Seri için kesin gerçektir demiyorum. Ama benim tecrübemdeki olaylar ile tam olarak uyuşuyor.

Doğru diyorsun. Bakuten'de sağa dönüp hız çalan karmalar var.
  • 1
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 649
  • BeyPuan 15045
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #8 : Mart 26, 2020, 02:14:45 »
Doğru diyorsun. Bakuten'de sağa dönüp hız çalan karmalar var.

Rakip Beyblade'ten daha yavaş dönmek dışında bir taktiği var mı? Kauçuk temas noktaları L-Drago ile geldi diye biliyorum. Fafnir ile de Nothing performans ucu ve benzeri mekanikler de Burst'te geldi.
  • 1
  • 0

« Yanıtla #9 : Mart 26, 2020, 12:49:35 »
çok güzel bölümdü diğer bölüm için sabirsizlaniyorum
  • 0
  • 0

Orb of Eternity

• *
  • Toplam İleti 2
  • BeyPuan 0
  • Geist fafnir blitz revolve'
« Yanıtla #10 : Mart 26, 2020, 13:33:59 »
Bölüm iyiydi ama şu outrodaki adamlar herseferinde moralimi bozuyo xD ama çeviri için teşekkürler
  • 1
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 649
  • BeyPuan 15045
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #11 : Mart 26, 2020, 18:26:02 »
Bölüm iyiydi ama şu outrodaki adamlar herseferinde moralimi bozuyo xD ama çeviri için teşekkürler

Ben outroyu çok seviyorum.
  • 0
  • 1

Spectra

• *
  • Toplam İleti 13
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #12 : Mart 26, 2020, 22:11:18 »
Bence free lui nin icinden gecicek bi dahaki sefere
  • 1
  • 0

« Yanıtla #13 : Mart 27, 2020, 13:45:18 »
Spoiler
Lui'nin Free yi yenmesi beklemediğim bir şeydi öyle pat diye patladı çok şaşırtıcıydı demek ki büyük Free Metal Ejderha'nın yanında sönüyor :D
güzel bölümdü çevirdiğiniz için teşekürşer
  • 0
  • 0

« Yanıtla #14 : Nisan 01, 2020, 18:09:05 »
Yine güzel bir bölüm daha ve de hızlı gelmiş diğer bölümlerde hızlı gelirse süper olur Daichi ve ekibine selamlar
  • 0
  • 0