Beyblade - Burst GT - 15. Bölüm

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
Beyblade - Burst GT - 15. Bölüm
« : Ocak 13, 2021, 18:08:24 »
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 561
  • BeyPuan 429
  • I won't lose!
Ynt: Beyblade - Burst GT - 15. Bölüm
« Yanıtla #1 : Ocak 13, 2021, 18:51:57 »
dual phantom'un asıl anlamı çifte gölgeydi keşke öyle çevirseydiniz
  • 2
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #2 : Ocak 13, 2021, 19:01:14 »
Revive Phoenix çakmasısın Diabolos...
  • 6
  • 3

Son-Goku

• **
  • Toplam İleti 69
  • BeyPuan 1
« Yanıtla #3 : Ocak 13, 2021, 20:37:08 »
Venom Diablos Phoenix'e benzer özelliği var cidden güzel olmuş.Alttaki performans ucunun çıkıp kendi başına hareket edebilmesi ve Dragon'a çarpmasına rağmen durmaması çok abartı olmuş ama bu bir çizgi film olduğundan normal tabiki.Venom Diablosun çok küçük performans ucuyla dengede kalabilmesi gibi.Yinede bence bu konulara fazla takmamalıyız.Delta katman olayını ilk mi buldu acaba yoksa Drum'dan mı esinlendi acaba🤔.
  • 1
  • 0

Arda Okan Okur

• Toplam İleti 123
  • BeyPuan 10
  • Sinister Longinus
« Yanıtla #4 : Ocak 13, 2021, 22:20:02 »
Venom Diablos Phoenix'e benzer özelliği var cidden güzel olmuş.Alttaki performans ucunun çıkıp kendi başına hareket edebilmesi ve Dragon'a çarpmasına rağmen durmaması çok abartı olmuş ama bu bir çizgi film olduğundan normal tabiki.Venom Diablosun çok küçük performans ucuyla dengede kalabilmesi gibi.Yinede bence bu konulara fazla takmamalıyız.Delta katman olayını ilk mi buldu acaba yoksa Drum'dan mı esinlendi acaba🤔.
Bence hayır çünkü katman değiştirmek beyblade burst gt de evrim geçirmek gibi bir şey yani Delta Diablos u evrim geçirmiş o kadar

Delta gerçekten çok güzel bir beybladeçi ve havalı bence ama şuna inanırım ki diablos kesinlikle yapılırken pheonix ten esinlenilmiş ama bence kötü olmamış hatta iyi olmuş ama hatırladığım kısmıyla Diablos un kapan gibi bir hamlesi yoktu ve şuan Aiga yı bekliyorum ve 2. openinig bence güzel olmuş.
  • 0
  • 0

Son-Goku

• **
  • Toplam İleti 69
  • BeyPuan 1
« Yanıtla #5 : Ocak 14, 2021, 12:22:51 »
Bence hayır çünkü katman değiştirmek beyblade burst gt de evrim geçirmek gibi bir şey yani Delta Diablos u evrim geçirmiş o kadar

Delta gerçekten çok güzel bir beybladeçi ve havalı bence ama şuna inanırım ki diablos kesinlikle yapılırken pheonix ten esinlenilmiş ama bence kötü olmamış hatta iyi olmuş ama hatırladığım kısmıyla Diablos un kapan gibi bir hamlesi yoktu ve şuan Aiga yı bekliyorum ve 2. openinig bence güzel olmuş.
Hayır demek istediğim Delta ve Drum dışında kimsede şuana kadar yeni bir katman eklediklerini görmedik.
  • 1
  • 0

Gwyn Ronny

• **
  • Toplam İleti 72
  • BeyPuan 31
  • Hesaplamalarım asla yanılmaz.
« Yanıtla #6 : Ocak 14, 2021, 19:10:21 »
Sanırım Delta eskiden Diabolos'u kullanmıyormuş. Drum da eskiden Dragon'u kullanmıyormuş.
  • 1
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 561
  • BeyPuan 429
  • I won't lose!
« Yanıtla #7 : Ocak 14, 2021, 19:20:10 »
Sanırım Delta eskiden Diabolos'u kullanmıyormuş. Drum da eskiden Dragon'u kullanmıyormuş.
zaten o beyleri daha sonradan yaptılar
  • 1
  • 0

« Yanıtla #8 : Ocak 15, 2021, 22:15:12 »
Türkçeye çevirdiğiniz için teşekkür ederim  ;)
  • 1
  • 0

« Yanıtla #9 : Ocak 19, 2021, 10:01:53 »
Abi ne güzel çeviriyorsunuz teşekkür ederim ama Online Derslerden bi türlü izleyemiyorum Online Dersler yokken dakikasını beklerdim tekrar teşekkür ederim...
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #10 : Şubat 26, 2021, 01:41:10 »
Revive Phoenix çakmasısın Diabolos...

Bana Revive Phoenix çakması gibi gelmedi. Sonuçta Phoenix'in enerji katmanı ikiye bölünüyordu ama bunun performans ucu ikiye bölünüyor. Bana ilk jenerasyondan Phantom Fox MS'ten esinlenilmiş gibi geldi çünkü o Beyblade de bu özelliğe sahipti.

O katman olayı her Beyblade'in sahip olduğu bir özellik. Drum dışında kullanmayı akıl eden veya isteyen yoktu sanırım bu bölüme kadar. Drum dışında birinin de katman değiştirdiğini görmek güzel.
  • 1
  • 0

« Yanıtla #11 : Nisan 10, 2021, 20:03:10 »
Bence Diabolos Phoenix'e benzemiyor daha çok Beyblade Burst God serisinde ki  Sprigan'a benziyor kullanıcısı Delta'da Fubuki ve Shu'ya benzetiyorum. Delta ve Diabolos bu serinin en sevdiğim karakterlerinden baya hoşuma gidiyorlar özellikle Diabolos'taki savaşma isteği ve hırsı çok iyi Delta'nın da biraz sert olan karakteri çok hoşuma gidiyor.
  • 0
  • 0