Beyblade - Burst Superking - 17. Bölüm

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
Ynt: Beyblade - Burst Superking - 17. Bölüm
« Yanıtla #15 : Temmuz 30, 2021, 21:08:04 »
Fafnir burda sparking bey
hayır giest fafnir hatta zankye videosunda açıklamıştı o geist fafnir diye zaten olay sparking döneminin başında gerçekleşiyor yani free mirage'i bu olay'dan sonra ypatı

Phi achillesi kırdığında o efekti verdiler yere 1 değil daha şiddetli ses burda 2 parça yere düşüyor biri driver biri diğer parça yani kırmadı patlatarak yendi.

( Yanlış yazmışım 6-7 parça ses değil daha şiddetli kırılma efekti )
nasıl ses efektinden sparking fafnir diyebildin

• 0
  • 0

EyJin

• *
  • Toplam İleti 34
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #16 : Temmuz 30, 2021, 23:02:37 »
Spoiler
Abi choz ile gt arasında kaç yıl var nerden baksan 1.5 yıl filan free hiç mi fafniri yükseltmez ya gt de olmadın tm ama en azından yükseltseydin be
  • 0
  • 0

« Yanıtla #17 : Temmuz 31, 2021, 14:02:05 »
Spoiler
phi gibi kırdı
Spoiler
sonuçta biri sparking biride choz beyi kullanıyo gayet normal
kanka haklılık payın var ama sonuçta bu fafnir kullanan da Fubuki değil Free eski Dünya 1. Si bence de Gt beyblade Cho z yi yener ama bu kadar kolay değil.

Shu, Lean'in Beyblade'den zevk alma duygusunu kazanırmak istiyorsan Free ve Lui gibi adamlarla kapıştırma ;D
abi haklılık payın var ama bunlar beyblade den zevk alıyor ama belli etmiyor.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #18 : Temmuz 31, 2021, 16:13:48 »
çeviri için teşekkürler
  • 0
  • 0

anonim

• *
  • Toplam İleti 17
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #19 : Temmuz 31, 2021, 22:43:56 »
hayır giest fafnir hatta zankye videosunda açıklamıştı o geist fafnir diye zaten olay sparking döneminin başında gerçekleşiyor yani free mirage'i bu olay'dan sonra ypatı
nasıl ses efektinden sparking fafnir diyebildin

Zankye dediğin adam gerçekte tam olarak kim bilmiyorum ama çektiği videoları çeken 1000 tane adam var eğer beyblade yazarı çizeri yada o ekipten biri değilse yada o kişilerle ilişkisi yoksa bunu bilemez.

Ben sparking dedim mirage fafnir demedim hangi fafnir bilmiyorum bu maçtan sonra mirage fafnir olarak evrimleştiğini biliyorum.

Ve ben burda sparking fafnir dedim çünkü sparking sezonunda kendine has patlama efekti var burdada bundan kullanıldığı için böyle dedim ki free zaten her zaman çağa ayak uyduran birisi olmak zorunda örneğin sparkingde daigo kurogami hollow deathscyther var ama daigoyu hiç görmüyoruz.

Bu ne anlama geliyor free'yi biz gatchide görmedik ama muhtemelen oda kendi çapında bi fafnir yapmıştır eğer böyle bişey yaptıysa aynısını sparkingede yapar sonuçta lean çaylak ama sparking bey kullanıyor free'mi cho-z ile gatchi ile gelecek
  • 0
  • 0

Lindyx

• *
  • Toplam İleti 17
  • BeyPuan 2
« Yanıtla #20 : Ağustos 11, 2021, 21:57:37 »
Valt ile kapışırsa anlar belki ama valt böyle güçlü biriyle kapışırsa yenmeye odaklanacağından çok geç anlicaktır lean o zamana kadar alevleri çok artar bence
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4793
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #21 : Ağustos 12, 2021, 17:42:38 »
Shu, Lean'in Beyblade'den zevk alma duygusunu kazanırmak istiyorsan Free ve Lui gibi adamlarla kapıştırma ;D

Aynen. Direkt Valt'a getirse daha iyi olurdu.

hayır giest fafnir hatta zankye videosunda açıklamıştı o geist fafnir

Bana da Geist gibi geliyor. Elimizde iki bilgi var biri Free'nin bu maçtan sonra Beyblade'ini değiştirdiği diğeri de son kullandığı Beyblade'in Geist Fafnir olduğu. Arada başka bir Beyblade kullanmış olsa gösterirlerdi bence.
  • 1
  • 0