Beyblade - Burst Superking - 38. Bölüm

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
Beyblade - Burst Superking - 38. Bölüm
« : Eylül 17, 2021, 21:05:14 »
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
Ynt: Beyblade - Burst Superking - 38. Bölüm
« Yanıtla #1 : Eylül 17, 2021, 21:36:07 »
bölüm kapağından kimin kazandığını gösteriyor ya
  • 2
  • 0

Melkor

• **
  • Toplam İleti 56
  • BeyPuan 0
  • Bu hayat beni çok yordu
« Yanıtla #2 : Eylül 17, 2021, 21:40:40 »
1. Maçın sonucu belliydi zaten shu lean zorlanmadı bile
2. Maç için konuşmak gerekirse de önceki bölüm söylemiştim bence free aiga dan sisco da ranjiro dan güçlü diye o dediğim de doğru sayılırmış fafnir achilles den sonra sahadan düşüyo 0.25 de izleyin anlarsınız sisco da bariz bi şekilde hala ranjiro dan güçlü olduğunu gösterdi şansa sahadan hız alarak kazandılar
Lui drum vs valt rantaro maçında da %65-70 lui drum yener diyom (ek olarak da söylemek istediğim bişey var saha tek yöne dönüyorken hem sağa hem sola dönen beyblade ler nasıl sahadan hız alıyor ?)
  • 1
  • 1

« Yanıtla #3 : Eylül 17, 2021, 22:52:50 »
Türkçeye çevirdiğiniz için teşekkürler emeğinize sağlık. Free'nin takımı tamamen şansa kaybettiler sahayı iyi kullanamadılar sahayı iyi kullanmaları lazım birde neden ekstra yeni sahalar çıkıyor ki sürekli normal klasik sahalar daha iyi bence ama biraz farklılık katmak istemişler sanırım. Sonraki bölüm umarım Lui güçsüz gösterilmiyordur sonraki bölümde olanları çok iyi hatırlamıyorum  malesef unutmuşum. Tam Shu'dan beklenileceği gibi sahayı nasıl kullanacağını direk anladı mükemmel bir karakter gerçekten. Sahaları itici güç şeklinde kullanarak hızlarını arttırıyorlar sanırım,  sahanın dönen kısmına(fırtına alanına) girdikleri yönden fırtına alanının itici ya da engel güç olacağı belirlenebiliyor fırtına alanın döndüğü yönün tersi yönünde giren beybladeler hızlanamıyor ama fırtına alanının döndüğü yöne uygun giren beybladeler hızlanabiliyor bu sahanın dönen kısmı(fırtına alanı) girdikleri yöne göre itici ya da engel güç oluşturuyor.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #4 : Eylül 18, 2021, 00:28:05 »
idare eder bir bölümdü

Spoiler
Shu ve Lean vs Asahi kardeşler maçı oldu ve haliyle kazananlar Shu ve Lean oldu 2.maç Ranjiro ve Aiga vs Free vs Sisco oldu şaşırtıcı bir sonuç olarak Ranjiro ve Aiga kazandı beklemiyordum Free son sezonlarda çok düşmeye başladı bu seyirciyi üzüyor bence

Çeviri için teşekkürler
  • 1
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #5 : Eylül 20, 2021, 23:58:03 »
Bir bölüme iki maç sığdırmışlar. Acaba bundan sonraki bölümler de mi böyle olacak?

Free bunu kaybetmese iyiydi.
  • 0
  • 0