Beyblade - Burst Cho Z - 50. Bölüm

Ynt: Beyblade - Burst Cho Z - 50. Bölüm
« Yanıtla #15 : Ekim 23, 2020, 15:21:40 »
Çeviri için teşekkürler emeğinize sağlık.Bu bölümde burst serisinin en iyi bölümünü görmüş olduk bana göre bundan önceki burst serilerinde bile böyle bir savaş yoktu sanırım gerçi god serisinin son maçlarıda iyiydi ama yinede bunun kadar iyi miydi bilemiyorum.Phi bana göre burst serisinde ki en iyi kötü karakter oldu ama kendi kendini yenilgiye sürükledi malesef en başında patlatma maçı olmasaydı işler farklı olurdu ama sanırım böylesi daha iyi ama sadece patlatma maçı değil gücünün tamamını geç kullandı ya da kendi gücünü bilmiyordu diyebilirim ama yinede hala bu srideki en sevdiğim beyblade ve karakter Phi ve Phoneix ve sonda Hearts'ın dediği çok iyiydi ve Phi'nin daha fazla yanlız hissettirmemesini de çok sevdim ne de olsa kardeşler.Aiga'nın da savaş tarzını ve Achilies ile rezonansını nasıl arttırdıklarını göstermiş oldular Aiga'da savaşma isteği ve savaşmak hem Acchilies hem de Aiga'nın rezonansının ve gücünün kaynağı olduğunu göstermiş oldular kesinlikle en iyi burst serisi bile olabilir ama 5.sezonundan da biraz ümitliyim şu sıralar ama bakalım şimdi sırada 4. sezon var.Acaba bundan sonraki sezonlarda 5. veya daha ilerisinde böyle cho-z gibi bir seri çıkabilir mi acaba umarım cho-z kadar iyi olabilirler 5.sezon daha güncel olarak ta hala bitmedi o yüzden kesin birşey söyleyemem ama şuana kadar benim gözümde en iyi burst serileri cho-z, burst god ve burst oldu ama en ağır basanları cho-z ve burst god serileri oldu bana göre bakalım daha 8 sezon felan olucakmış sanırım burst serisi şuan hala 5. sezon yayınlanıyor güncel olarak.
  • 1
  • 0

adnan

• *
  • Toplam İleti 3
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #16 : Kasım 01, 2020, 15:24:28 »
Spoiler
rahat en iyi 2. beyblade burst kapışması hata  bu bölüm en iyi cho z bölümü phi ve aiga kapışması efsane aynı  shu vs valt ın kapışması gibi EFSANE
  • 0
  • 0

« Yanıtla #17 : Kasım 25, 2020, 18:50:33 »
Her son bölümlerde olur ya karakterin geliştiğini görmek seni mutlu eder sanki sen yetiştirip emeğini karşılığını almışsın gibi bu Aiga öğle değil hiç tüylerimi diken diken etmedi malesef  :D
  • 1
  • 0

« Yanıtla #18 : Kasım 27, 2020, 12:28:35 »
Her izlediğimde tüylerim diken diken oluyor ve çok değişik bi his oluşuyor içimde AKABA AİGA  :)
  • 0
  • 0

« Yanıtla #19 : Mart 05, 2021, 16:13:54 »
Aiga senarist boostu sayesinde mukemmel bi şekilde güçlendi ve kazandı
  • 0
  • 0

« Yanıtla #20 : Ağustos 24, 2021, 17:19:32 »
Kendin bulsana derken ne demek istedi
  • 1
  • 0

« Yanıtla #21 : Aralık 09, 2022, 21:25:40 »
Türke çeviri için teşekkürler bölüm hakkında yorumum:
Spoiler
senarist bu sezon aiganın kazanması için phiyi kaybettirmiş diye düşünüyorum phi kesinlikle aigayı yok ederdi senarist sağolsun hatta valtıda yok edebilirdi çünkü dead phoenix choz valtryek ve choz achilesden daha güçlü bir beyblade ve senarist phi kesinlikle patlamayla olmasada sahadan atma ve durdurarak yenebilir diye düşünüp phiye bu bir patlama maçı senaryosunu yazmış bence bu savaşın galibi phi çünkü hem 2 kere durdurdu hemde 1 kere sahadan attı normal şartlarda phi yok etmeliydi aiga hep performans ucu sayesinde yırttı mesela phinin ölüm atışı kapanı ve final dread ımpacten kaçmayı başardı

• 0
  • 0