Beyblade - Burst Cho Z - 7. Bölüm

lost longinus

• Toplam İleti 134
  • BeyPuan 193
  • Eye-az
Ynt: Beyblade - Burst Cho Z - 7. Bölüm
« Yanıtla #15 : Haziran 29, 2020, 15:20:49 »
Bir şey demek istiyorum seslendirme neden yapmıyorsunuz merak ettim'de.
Ses sanatçısı olmadıkları için.

« Yanıtla #16 : Haziran 29, 2020, 18:00:52 »
Bir bölümü çevirmeniz kaç saat sürüyor emeğimizi görüp teşekkür etmeyip daha fazlasını istiyenler bilsin diye soruyorum bölüm için teşekkürler

LuiAoi

• *
  • Toplam İleti 2
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #17 : Haziran 30, 2020, 00:15:42 »
Yine efso bir bölümdü :)

Rhaast

• *
  • Toplam İleti 3
  • BeyPuan 1
« Yanıtla #18 : Haziran 30, 2020, 21:33:49 »
Abicim ilk önce yazılan yorumlara geleyim evet haftada 1 video az ama şimdi şöyle düşünün adamlarda yapıyor yapılmasaydı sağdan soldan bilmeden izleyecekdik şahsen ben öyle düşünüyorum  ama mesela 1 video yerıne 2 3 video gelse ne güzel olur mesela salı perşembe pazar gelse hem iyi olur bu günleri sallıyorum ikinci olarak
Spoiler
aga şimdi şunu koji konda denilen çocugu aiga ilk bölümde tekde patlatmamışşmıyıd bu adam nasıl fırlatış gücü yarışında geçiyor anlamıyorum ve atarlı giderli konuşması metal fight hala bir numara ama yani burst ev. de bile valt çok iyi güçlendi örnek olarak beybladeni yavaş keşfetmesi gibi bir yere kadar god reboot kendi isteğiyle yapamıyordu. neyse umarım şu kojiyi abartmazlar iyi günler

Buğra

• *
  • Toplam İleti 2
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #19 : Haziran 30, 2020, 21:37:20 »
Spoiler
Phi gelince herkesin içinden geçecek bayağı değişik bir taktığı var Freeyi bile yenecek Valtı bilmiyorum ama yine de favorim Free

« Yanıtla #20 : Temmuz 01, 2020, 08:49:44 »
bence düzen olması saçmalık sanki bir yere gidiyoruz zaten korona var ama en azından 3 günde bir falan atabilirsiniz. Bu arada bana laf sokmaya çalışmayın yapmasalar izleyemezsin vs, yapıyolarda hayrına yapmıyolar illa vardır bir gelirleri; onların düzeni yüzünden 5 sezonda dizi 3 sezonda kaldık yaptıkça atın rica ediyorum.

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 347
  • BeyPuan 561
« Yanıtla #21 : Temmuz 01, 2020, 11:06:45 »
bence düzen olması saçmalık sanki bir yere gidiyoruz zaten korona var ama en azından 3 günde bir falan atabilirsiniz. Bu arada bana laf sokmaya çalışmayın yapmasalar izleyemezsin vs, yapıyolarda hayrına yapmıyolar illa vardır bir gelirleri; onların düzeni yüzünden 5 sezonda dizi 3 sezonda kaldık yaptıkça atın rica ediyorum.
Kardeş, adamların para kazandıklarına dair kanıtın var mı?
Bide adamlar kazansa niye bunu sizden saklasınlar.

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1193
  • BeyPuan 2053
  • I've made up my mind, I'm gonna transcend.
« Yanıtla #22 : Temmuz 01, 2020, 11:11:01 »
Tek gelirim babamdan aldığım aylık 50 lira. O da kesilecek ben 18 olunca, sanırım.

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2329
  • BeyPuan 9190
« Yanıtla #23 : Temmuz 01, 2020, 13:38:28 »
Hayrına yapıyoruz. Eskiden yaptığımız zaman atiyorduk sürekli foruma giriyoruz geldi mi diye bakmak için bir gün belirleyin o gün atın dedi herkes, şimdi düzeni bozun diyorsunuz, ne istiyorsunuz abi siz? Sen bana aylık maaş bagla istediğin dakika atayım.

« Yanıtla #24 : Temmuz 01, 2020, 15:45:43 »
Spoiler
Phi gelince herkesin içinden geçecek bayağı değişik bir taktığı var Freeyi bile yenecek Valtı bilmiyorum ama yine de favorim Free
Bence bölüme yorum yapınca o bölümle ilgili spoiler ver gelecek bölümle ilgili spoiler verme çünkü bazıları zaten bölümü izledim diyip spoileri açıp gelecek bölümle ilgili olan şeyi görüp üzülecek

lost longinus

• Toplam İleti 134
  • BeyPuan 193
  • Eye-az
« Yanıtla #25 : Temmuz 01, 2020, 17:52:41 »
Vallahi bu zihniyetten buton forum olarak bıktık. Bir kere drivedan gelir elde edilmiyor ve driveye yükleniyor bölümler. Bu zihniyete sesleniyorum. Adamlar düzenle mi atsın yaptıkları gün mü? Bir karar verin.