Beyblade - Burst - 51. Bölüm

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
Ynt: Beyblade - Burst - 51. Bölüm
« Yanıtla #90 : Haziran 23, 2019, 01:36:39 »
Beyblade burst en gerçekçi sezondu ki evolutionda işler degişecek
Spoiler
ilk defa sezon son bölümünde başrol kaybetti inanilmaz e kaybedecek sonuçta karşisinda lui var
Bu sezonun en sevdiğim olayı   ilk defa türkiyede yayınlanan bir çizgi dizide böyle bir şey oluyor
  • 0
  • 0

« Yanıtla #91 : Temmuz 25, 2019, 02:55:50 »
Farkettim ki baya metale bağlıymışım ya,bunu izlerken tam keyif alamıyorum,metalin yanından geçemez ama çok da kötü sayılmaz gibi.Özellikle beyblade tasarımlarındaki detaylar vs. çok hoş olmadığından bey farklılıkları belli olmuyor ve beybladeler çok  hoş durmuyor.Beğendiğim tek beyblade longinus oldu(l drago bağımlılığımdan mı bilmiyorum),longinusu internet harici alabileceğim yer var mı?varsa ne kadar?Ayrıca cidden metali baya özletiyor ya,metalin hikayesi çok iyiydi(bence ilk sezondan bile daha iyiydi),özellikle yasak beyblade l drago ve ryuganın karanlık güçle ilişkisi (hala izlerim)
  • 0
  • 0

Aoi Valt

• *
  • Toplam İleti 11
  • BeyPuan 0
  • RUSH LAUNCH!
« Yanıtla #92 : Nisan 09, 2020, 11:47:12 »
Spoiler
Valt'ın yenilmesi içimde kaldı arenadaki bir çatlak yüzünden kaybetti :-/
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #93 : Nisan 09, 2020, 16:41:44 »
Spoiler
Valt'ın yenilmesi içimde kaldı arenadaki bir çatlak yüzünden kaybetti :-/
aynen ama
Spoiler
eğer lui kaybetseydi ben daha kötü olurdum böyle gerçekçiliğini yansıtmışlar
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1218
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #94 : Kasım 08, 2020, 02:45:58 »
Lui'nin de balonluğu açığa çıktı.Şanslı olmasa yarı finali bile geçemeyecekti.Çakma Ryuga gibi ama yanından bile geçemez.  :P

Bir Beyblade sezonunu daha bitirdim.Bir Puanlama yapmam gerekseydi ; (10 üzerinden)

Metal Fury - 9.5
G-Revolution - 9.0
Bakuten Shoot Beyblade (1. sezon) - 8.5
Metal Masters - 8.0
Metal Fusion - 8.0
V-Force - 8.0
Burst - (1. Sezon) - 7.0

(Biraz bol keseli davranmış olabilirim.Diğer sezonları izlemeyeli uzun zaman oldu.  ;D)

Maçlar çok sıkıcıydı.AMV yarışmasına katılmak istiyorum ama doğru dürüst AMV'si yapılacak maçı bile yok bu sezonun.Başta tahmin edilemez bir seri gibi duruyordu ama sonradan her maçı bildim nerdeyse.Ne yazık ki şuana kadar izlediğim en zayıf sezondu.Diğerlerini izlemeyeli uzun zaman oldu ama aklımda kaldıkları şekilleriyle puanlamam böyle.

Bu Sezonun Artıları : + Açılış müziği fena değil.En azından Metal serisinde kullanılandan iyi.(Batı versiyonları için)
+ Müzikleri fena değildi.
+ Karakterler kendilerini benimsettirdi.
+ Burst sistemi.Bu sistem Beybladelere yeni bir boyut kazandırdı.

Eksileri : - Maçlar çok sıkıcı.Bunun sebenin fantastik öğe eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum.(Kutsal canavar,yıldız parçacığı vs.)
- Turnuva dışı aksiyon.Bunun zirvesi Metal Fury'di.Bir turnuvaya odaklanmadan benden 9,5 puan alabilen bir sezon.Turnuva odağı hemen hemen tüm sezon ve serilerde var ama bunda turnuva dışı aksiyon nerdeyse sıfır.Sadece antreman yapıyorlar.
- Çocuksu çizimler.Önceki serilerin karakterleri de çocuk sayılır ama bunlar baya küçüktü.Lui 10 yaşında çocukken o tavırlar da ne öyle.  ::)
- Bilgiç,Madoka tarzı karakter eksikliği.

Zac,Ken,Lider en sevdiğim karakterler oldu.Shu ve Daigo da iyi.En sevdiğim Beybladeler ise Zillion Zeutron ve Xeon Xcalius oldu.

İkinci sezonun ülkemize gelmemesi çok yazık.Demek ki yeterli bir ilgi görmedi ülkemizde.

Bakalım ikinci sezon 7'nin üzerinde puan alabilecek mi benden.Göreceğiz.  8)
  • 1
  • 0

« Yanıtla #95 : Kasım 15, 2020, 15:19:49 »
valt a davetiye gelmesi lazımdı kesmişler orayı ??? ???
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #96 : Ocak 02, 2021, 15:26:49 »
valt a davetiye gelmesi lazımdı kesmişler orayı ??? ???
o sahne mangadan olabilir
  • 0
  • 0

« Yanıtla #97 : Şubat 28, 2021, 12:45:29 »
Öncelikle şunu söylemem gerek maçlar ve turnuvalar gerçekten eğlenceli ve doyumu olmuyor şimdi Hikaye ortalama ancak ben şunu fark ettim diğer serilere nazaran bu seri de ana karakter diğer karakterlere kaybediyor ve bu güzel bir şey aslında bu nedenle zaten hep ters köşe oldum ve şaşırdım çünkü diğer serilerde hep ana karakterler 1. olduğu için alışmıştım ve alıştığımın dışında bir şey görünce tuhaf oldum ama güzel bir şey yapmışlar mutlu etti karakter çeşitliliği bol ve istediğin bir karakteri bulabiliyorsun mesela Xander veya Daigo gibi veya Lui gibi şimdi 2.Sezonda daha da fazla olacak herhalde bilmiyorum pek ama meraklanıyorum yani bu sezon benim için Güzeldi Turnuvaları Kapışmaları bir tek hikayesi düşük yani ortalama onun dışında hepsi çok güzel evet böylelikle 1.sezonu bitirdim şimdi sıra 2.sezonda hadi bakalım onda ne olacak göreceğiz.. :D
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #98 : Şubat 28, 2021, 19:09:03 »
o sahne mangadan olabilir
bn izlediğimi hatırlıyorum  o davetiye olayı  bitişte sonraki bölümü gösterirken görülüyor olması muhtemel .

@b2028 zaten bu sezonun olayı o diğerleri gibi bir fantastik beklemek zor ve her türlü geçemeyecek onun yerine daha gerçekçi bir düzen istediklerinden busekilde yapıldı. Bu arada her sezon bu fantastik olayı biraz daha artıyor emin olabilirsin
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1218
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #99 : Şubat 28, 2021, 21:13:33 »
bn izlediğimi hatırlıyorum  o davetiye olayı  bitişte sonraki bölümü gösterirken görülüyor olması muhtemel .

@b2028 zaten bu sezonun olayı o diğerleri gibi bir fantastik beklemek zor ve her türlü geçemeyecek onun yerine daha gerçekçi bir düzen istediklerinden busekilde yapıldı. Bu arada her sezon bu fantastik olayı biraz daha artıyor emin olabilirsin
Gerçekçilik istesem kendim çevirip oynarım.  :D Biraz fantastik öğe gerekiyor.Dediğin gibi 2. sezon biraz daha iyiydi.3'ü henüz bitirmedim.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #100 : Mart 01, 2021, 21:19:31 »
Gerçekçilik istesem kendim çevirip oynarım.  :D Biraz fantastik öğe gerekiyor.Dediğin gibi 2. sezon biraz daha iyiydi.3'ü henüz bitirmedim.
ama buradaki gerçeklik daha farklı. Kendi sesinle Beyblade hareket ettirin çıkış çizgisinde hız yapıp bando atak yapmıyor yada kutsal canavar çıkmıyor.

Benim favorim God sezonu Chi Z yı 17 ye kadar izledim ama  hiç bir sezonunun god ı geçeceğini düşünmüyorum
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #101 : Mart 01, 2021, 21:35:53 »
ama buradaki gerçeklik daha farklı. Kendi sesinle Beyblade hareket ettirin çıkış çizgisinde hız yapıp bando atak yapmıyor yada kutsal canavar çıkmıyor.

Benim favorim God sezonu Chi Z yı 17 ye kadar izledim ama  hiç bir sezonunun god ı geçeceğini düşünmüyorum
sparking bile mi
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #102 : Mart 03, 2021, 20:45:51 »
sparking bile mi
orada bir Cho Z 17 ye kadar izledim yazısı olmalıydı sanırım  ;) ,,,          ama hala god favorim  ve kalacağını düşünüyorum nasıl okadar sezondan sonra bakuten kaldıysa

Gerisi spoilerın yararları  :) :D

Yok zaten phi den sonra öyle bir şey kalmadı  zaten yeni sezonunda  demon adı altında kötü bir baş karakter gelicekmiş.  Sparking favorim  Free ,sisco vs Lui hayama mı ne işte sarışın başrol     ve gwyn  ve lean çok iyi karakterler   onları fav listeme ekledim  ve tabiki lean vs shu savaşları çok iyiydi. Gwyn ın da özel hamlesi müko  sonsuz space mı öyle birşeydi ismi evrene ilgim olunca direk sevdim
  • 1
  • 0

« Yanıtla #103 : Mayıs 05, 2021, 18:51:30 »
Ya Burst un Sonunda Baru valt lui yi yenseydi
  • 0
  • 0

Aykut

• *
  • Toplam İleti 3
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #104 : Eylül 27, 2021, 21:13:09 »
Beyblade burst 1. Sezon güçlüden güçsüz e beyblade sıralaması (bana göre)
1.lui sroshagi
2.şhu kronai
3.valt aoi
4.zender sakadera
5.daigo krogami
6.wakia murasaki
7.quan limon
8.şafan oğlu zeck
9.rantaro kıyama
10.ken midori
11.ukio
12.hoji konda