Batman Filmlerine Konu Olabilecek 10 Hikaye (Gotham'ın İllüminatisi)

Kai Hiwatari

  • *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
Keşke Court of Owls'ı görebilsek :(

NOT : Çizgi roman okuyanlar bilir zaten Ben Affleck'in en iyi Batman olduğunu ve hangi çizgi romanlardan ilham alındığını. Bale kıyaslanamaz bile Batfleck ile kesinlikle. Bruce Wayneliği tartışılır ama Batmanliği asla neyse o konuya girmeyeceğim diyeyim dedim sadece.

https://onedio.com/haber/batman-filmlerine-konu-olabilecek-10-hikaye-324554DC’nin New 52 çizgiromanlarında eklenen bu yeni hikayede, Batman, Gotham’ın yüzyıllardır şehrin en zengin ve en saygıdeğer kişilerinden oluşan illuminati türündeki bir tarikat tarafından yönetildiğini keşfeder. The Court of Owls, Bruce Wayne/Batman karakterinin mental açıdan en fazla efor sarfettiği hikayelerden biri olma özelliği taşır. Eğer “The Batman”e bu konu seçilirse, Ben Affleck Batman rolüne öyle bir uyum sağlamalı ki, kostümü üzerine giymesi, vücudunu geliştirmesi yetmez. Batman’i iyice anlaması gerekecek, özdeşleşmesi gerekecek. Ayrıca bu hikaye, şimdiye kadar Batman’in neden Gotham dışındaki kentlerin kahramanlarına yardım etmediğini açıklıyor.

The Court of Owls’un (Baykuşlar Mahkemesinin) gücü sınırsızdır. Tam anlamıyla “her yerdedirler”. Kötülüklerini esirgemezler, kimliklerini çok iyi bir şekilde saklarlar. Hikayede Court of Owls, Kara Şövalye’ye suikast düzenlenmesi için emirler verir. Bu hikayede Batman en yakın dostuna bile güvenmez. Şüpheci bir Kara Şövalye olur. Kimliğini de saklayarak, düşmanlarıyla savaşmak zorundadır.
  • 0
  • 0