BeyWarriors - Cyborg - 1. Bölüm

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
Ynt: BeyWarriors - Cyborg - 1. Bölüm
« Yanıtla #30 : Ocak 18, 2018, 03:15:36 »
Yaşamak artık sizi mutlu etmiyor mu? Hayatınızdan daha sıkıcı bir şey olamayacağını mı düşünüyorsunuz? O zaman Cyborg'un ilk bölümünü açın ve izleyin. Hayatınızdan daha sıkıcı bir şey görmenin verdiği keyifle yaşama sımsıkı tutunacak ve bir daha asla hiçbir şeyi sıkıcı bulmayacaksınız. Cyborg! Hayatı sevdiren anime!
Çok güzel yorumlamışsın. Hydra ile Augustus'u sevebilirsin ilerleyen bölümlerde 8)
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #31 : Ocak 18, 2018, 12:22:40 »
Yaşamak artık sizi mutlu etmiyor mu? Hayatınızdan daha sıkıcı bir şey olamayacağını mı düşünüyorsunuz? O zaman Cyborg'un ilk bölümünü açın ve izleyin. Hayatınızdan daha sıkıcı bir şey görmenin verdiği keyifle yaşama sımsıkı tutunacak ve bir daha asla hiçbir şeyi sıkıcı bulmayacaksınız. Cyborg! Hayatı sevdiren anime!
harika yorum ama cyborg diğer 2 sezondan daha iyi
Çok güzel yorumlamışsın. Hydra ile Augustus'u sevebilirsin ilerleyen bölümlerde 8)
bncede august en sevdiğim karakter 
  • 0
  • 0

Bushra

• *
  • Toplam İleti 361
  • BeyPuan 431
  • 💎
« Yanıtla #32 : Ocak 18, 2018, 12:52:43 »

harika yorum ama cyborg diğer 2 sezondan daha iyi bncede august en sevdiğim karakter 

Önceki sezonlara epey ısındım. Olay örgüsü ve karakterlerden dolayı. Bunda daha jenerikte uyuklamaya başladım ancak yorumlar iyi olduğunu söylüyor. Bakalım, umarım severim. İzlemeye devam edeceğim. Hangi karakterleri sevdiğimi belirtirim sezon sonunda  8)
  • 0
  • 0

KayıpSpiral

« Yanıtla #33 : Ocak 18, 2018, 15:14:17 »
Hayat enerjili elimden aldınız.Hayatimdan çaldığınız 23  dakikayı geri verin  cyborg yapımcıları!!
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #34 : Ocak 18, 2018, 15:34:17 »
İzlemediğim için şanslıyım, vaktim boşa gitmedi.
  • 0
  • 0

KayıpSpiral

« Yanıtla #35 : Ocak 18, 2018, 15:37:31 »

İyi vaktin boşa gitmemiş izleseydi pişman olursun bence
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #36 : Ocak 18, 2018, 15:55:07 »
Zaman değerli bir şey tabi...
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4797
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #37 : Ocak 18, 2018, 16:39:12 »

Yardımcı Moderatör olarak kötü bile olsa her sezonu izlemelisin bence :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #38 : Ocak 18, 2018, 17:12:41 »
Yardımcı Moderatör olarak kötü bile olsa her sezonu izlemelisin bence :D

Ünlü olmak için ''Beyblade'' adı altında prim kasan gereksiz sezonlardan bir tanesi sadece bu. İzlemeye gerek yok, zaten ilk yayınlandığı zamanlar TV'de denk gelmiştim. Burası Beyblade forumu ve Beyblade İzleme sitesi, ben de Beyblade hayranıyım ve Beyblade'i izliyorum ama bunları izlemem çünkü Beyblade değiller ve benim ilgimi çekmiyorlar.

BeyRaiderz kullananlara Beybladeci deniliyor fakat artık olayın Beybladele bir alakası kalmamış.

Bu da primin en büyük kanıtlarından biri. Başka bir terim bulabilirlerdi :D Çünkü Beyblade değil bu.
  • 0
  • 0

FortNessLibra

• **
  • Toplam İleti 50
  • BeyPuan 2
  • Ölümde rüzgar gibi hep yanı başında.
« Yanıtla #39 : Haziran 28, 2018, 12:13:49 »
Git gide beyblade ile alakaları kalmıyor hele bu bir an kendimi transformes filminde sandım. Beyblade ye en benzeyeni şu tekerlekler varya (BeyWheelz) en azından beyblade üzerinde düzenlenmiş ama yine kötü bu sezona yapacakları çaba yerine 27 bölüm Bakuten'e 27 Bölüm de Metal'e yapabilirlerdi.
  • 1
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #40 : Haziran 29, 2018, 04:25:25 »
Git gide beyblade ile alakaları kalmıyor hele bu bir an kendimi transformes filminde sandım. Beyblade ye en benzeyeni şu tekerlekler varya (BeyWheelz) en azından beyblade üzerinde düzenlenmiş ama yine kötü bu sezona yapacakları çaba yerine 27 bölüm Bakuten'e 27 Bölüm de Metal'e yapabilirlerdi.
evet uzatabilirlerdi ama bakuteni(rising geliyor zaten ;D :D :) )  metal zaten shoogundan sonra uzayamaz gibi duruyor ama beywarriors da bnce en güzel sezon tam izlemedim ama ara ara bòlümlerine bakmıştım   
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 592
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #41 : Ocak 05, 2021, 10:38:59 »
açılış müziğini falan çok sevdim ama konusu biraz tuhaf kendilerine beybladeci diyen kişilerin kullandıkları şeyler beyblade değil beyraiderz'lar oyuncaklarıda biraz tuhafmış altında beyblade benzeri birşey var birde spark dragonun parladığı yeri rise serisindeki gold turbo'ya benzettim birde senkronizyazyonu'da turbo'daki rezonans'a benzettim çünkü spark dragon hasar aldığı zaman nico acı çekiyordu aynı zamanda achilles da sert darbeler alırkende aiga'da acı çekiyordu birde bu seride metal fury de olduğu gibi bir efsanevi beybladeci varmış ama tek bir tane varmış keşke biraz daha olsaymış ama olsun özel bölümlerde olayların başını falan anlatıyordu bu seride en çok sevdiğim Cyborg İnferno firedrake oldu karakter olarak ise kral august kız olarak komutan homurayı sevdim
 bunlar dışında güzel bir sezon sayılır aslında
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 673
  • BeyPuan 15048
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #42 : Şubat 09, 2024, 06:36:22 »
Spoiler
Bölümün en başından He-Man ve Gundam havası verdi bana. Belki biraz da Star Trek. Gerçi bunların hiçbirini izlemedim :D

Hem açılış müziğinin hem de seslendirmenin çok hoş olması, karakter tasarımlarının biraz gelişmiş ve kendine has bir tarza sahip olması, özgün bir atmosfer oluşturmuş bu sezonda. Bitiş şarkısı da çok güzel.

Gene önceki iki sezondaki spin-off seri karakterlerini görmeyi bekliyordum. Ama belli ki sadece karakterler değil, eserin üzerinde çalışan kadroda da büyük değişiklik olmuş. Öyle seziyorum.

Mekanın isminin Teslandia olduğu gerçeğini de aşmakta zorlanacağım. Acaba bu seri, BeyRaiderz hikayesini takip ettiğimiz gezegenin uzak geleceğinde mi geçiyor? Belki de 6 Efsanevi Canavar dönmüş olsa da bir şekilde kıtlıktan çıkmayı başaramamıştır. Sho ve tayfası da nihayetinde bu gezegende talihsiz bir son ile karşılaşmıştır. Çünkü BeyWheelz evreninden BeyRaiderz evrenine geçiş yaptıktan sonra geri dönebileceklerine dair hiçbir gösterge yoktu.

Burst'ün çıkışından önceki sene yayınlanıyor olması da düşününce çılgınca.

Bu oyuncakların tam olarak ne olduklarından emin olabilmiş olmadım. Sanırım Transformers misali figüre dönüşebilen BeyWheelzlar. Kapışma tarzlarına bakılırsa, kareografi açısından tamamen özgürler aslında. Birbirine çarpan topaç, dönen teker veya token kapmaya çalışan araba gibi sistemler ile kısıtlı değiller. Enerji topu bile atabilen insansı silahlı figürler kapışıyor. Teknik olarak bize Naruto seviyesinde bir kareografi sunmalarının önünde bir engel olmamalı.
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 592
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #43 : Şubat 09, 2024, 20:28:46 »
Spoiler
Bölümün en başından He-Man ve Gundam havası verdi bana. Belki biraz da Star Trek. Gerçi bunların hiçbirini izlemedim :D

Hem açılış müziğinin hem de seslendirmenin çok hoş olması, karakter tasarımlarının biraz gelişmiş ve kendine has bir tarza sahip olması, özgün bir atmosfer oluşturmuş bu sezonda. Bitiş şarkısı da çok güzel.

Gene önceki iki sezondaki spin-off seri karakterlerini görmeyi bekliyordum. Ama belli ki sadece karakterler değil, eserin üzerinde çalışan kadroda da büyük değişiklik olmuş. Öyle seziyorum.

Mekanın isminin Teslandia olduğu gerçeğini de aşmakta zorlanacağım. Acaba bu seri, BeyRaiderz hikayesini takip ettiğimiz gezegenin uzak geleceğinde mi geçiyor? Belki de 6 Efsanevi Canavar dönmüş olsa da bir şekilde kıtlıktan çıkmayı başaramamıştır. Sho ve tayfası da nihayetinde bu gezegende talihsiz bir son ile karşılaşmıştır. Çünkü BeyWheelz evreninden BeyRaiderz evrenine geçiş yaptıktan sonra geri dönebileceklerine dair hiçbir gösterge yoktu.

Burst'ün çıkışından önceki sene yayınlanıyor olması da düşününce çılgınca.

Bu oyuncakların tam olarak ne olduklarından emin olabilmiş olmadım. Sanırım Transformers misali figüre dönüşebilen BeyWheelzlar. Kapışma tarzlarına bakılırsa, kareografi açısından tamamen özgürler aslında. Birbirine çarpan topaç, dönen teker veya token kapmaya çalışan araba gibi sistemler ile kısıtlı değiller. Enerji topu bile atabilen insansı silahlı figürler kapışıyor. Teknik olarak bize Naruto seviyesinde bir kareografi sunmalarının önünde bir engel olmamalı.
aslında bu seri doğrudan transformers/gundam'ı beyblade(yada beyraiderz ile birleştirsek nasıl olurmuş tarzında olmuş
  • 0
  • 0