Anket

En iyi Youtube Kanalı?

Barış Özcan
4 (11.1%)
Ruhi Çenet Videoları
4 (11.1%)
NDNG - Enes Batur
2 (5.6%)
Burak Oyunda
2 (5.6%)
Burak Güngör
0 (0%)
Orkun Işıtmak
2 (5.6%)
Kafalar
1 (2.8%)
Oyun Delisi
3 (8.3%)
FurkanYamanHD
0 (0%)
Oyun Portal
1 (2.8%)
Webtekno
0 (0%)
Uras Benlioğlu
0 (0%)
ilhan yilmam
1 (2.8%)
oguzsasi
2 (5.6%)
Stolk
2 (5.6%)
ViBio
0 (0%)
Yorekok
3 (8.3%)
Multiplayer
2 (5.6%)
SpastikGamer
0 (0%)
CarryPotter
1 (2.8%)
EasterGamers
1 (2.8%)
NDNG - Baturay
1 (2.8%)
Forever Gamers - Mervan
0 (0%)
Forever Gamers - Muhammed
0 (0%)
SeseGel
2 (5.6%)
Fedupsamania
2 (5.6%)

Toplam Oy Verenler: 34

En iyi Youtube Kanalı

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
En iyi Youtube Kanalı
« : Eylül 03, 2017, 12:27:19 »
Merahabalar arkadaşlar. En sevdiğiniz youtuber hangisi (Youtuber dediğim youtube kanalı) Eklememi istediğiniz şık varsa eklerim ben Türkiyede tanınanları yazdım. Birçoğunuz zaten tanımıyorsunuzdur bazılarını. Ben Barış Özcan dedim açıkçası, Ruhi Çenet ile arasında gidip geldim ama en son Barış Özcan dedim. Yaşı küçük arkadaşların olacağını tahmin ederek Enes Baturuda ekledim.
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
Ynt: En iyi Youtube Kanalı
« Yanıtla #1 : Eylül 03, 2017, 12:29:14 »
Enes batur var ama oğuzsasi yok öyle mi ? >:(
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #2 : Eylül 03, 2017, 12:34:06 »
Enes batur var ama oğuzsasi yok öyle mi ? >:(
Ekledim
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #3 : Eylül 03, 2017, 12:35:24 »
Ekledim

Ha şöyle yav... Neden o kadar inat yaptın ki grupta :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #4 : Eylül 03, 2017, 13:26:56 »
Ruhi Çenet ve Burak Güngör favorim, Burak korku/gerilim videoları çekiyor, Ruhi Çenet ise bilgi vermek amaçlı, videolarını doğru insanlara ulaştırma çabasında ve ayrıca kendisi korku videolarının virüs gibi olduğunu düşünüyor dediğine göre artık sadece bilgi videoları çekiyor bir süreliğine korku videoları gelmeyecekmiş. Kendisine youtuber denilmesini de pek sevmiyor, çünkü kendini diğerlerinden daha farklı görüyor ve İnternet Yayıncısı olarak tanımlıyor kendisini. Haklı da bence. Barış Özcan ve İlhan Berat Yılmam'ı da severim fakat ikisini de uzun süredir izlemiyorum İlham Berat Yılmam'ı izlemeyeli 1 yıl olmuştur belki. Bir de Barış Özcan Dünya'nın düz olduğunu düşünüyor ciddi olarak, bu yüzden soğudum ondan biraz. Sonuç olarak mantığı, zekası, kibar, duyarlı ve herşeyden önce iyi bir insan olması sebebiyle oyum Ruhi Çenet Videoları'na.

• 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #5 : Eylül 03, 2017, 13:59:20 »
Dostum Vibio, Stolk ve Oytun Mertol yok bunların arasında. Şu anki seçenekler içerisinde Barış Özcan en sevdiğim, çünkü bir tek onu biliyorum. Bir de geçen bir arkadaş paylaşmıştı, orada Burak Oyunda'yı gördüm, Fatih Ürek'e benzemeye çalışan arkadaş, kesinlikle 1 numara olamaz. Yazdığım üçünü de eklersen sevinirim 8)
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #6 : Eylül 03, 2017, 14:01:56 »
Ruhi Çenet ve Burak Güngör favorim, Burak korku/gerilim videoları çekiyor, Ruhi Çenet ise bilgi vermek amaçlı, videolarını doğru insanlara ulaştırma çabasında ve ayrıca kendisi korku videolarının virüs gibi olduğunu düşünüyor dediğine göre artık sadece bilgi videoları çekiyor bir süreliğine korku videoları gelmeyecekmiş. Kendisine youtuber denilmesini de pek sevmiyor, çünkü kendini diğerlerinden daha farklı görüyor ve İnternet Yayıncısı olarak tanımlıyor kendisini. Haklı da bence. Barış Özcan ve İlham Berat Yılmam'ı da severim fakat ikisini de uzun süredir izlemiyorum İlham Berat Yılmam'ı izlemeyeli 1 yıl olmuştur belki. Bir de Barış Özcan Dünya'nın düz olduğunu düşünüyor ciddi olarak, bu yüzden soğudum ondan biraz. Sonuç olarak mantığı, zekası, kibar, duyarlı ve herşeyden önce iyi bir insan olması sebebiyle oyum Ruhi Çenet Videoları'na.

Not: İlhan Yılmam değil, İlham Berat Yılmam.

Ya içimden random atasım geldi. O videoyu tam izlemedin sanırım.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #7 : Eylül 03, 2017, 14:06:23 »
Ya içimden random atasım geldi. O videoyu tam izlemedin sanırım.

Hatırlamıyorum, baya oldu.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #8 : Eylül 03, 2017, 14:14:12 »
Sanırım sadece yerli You Tube kanalları var bu listede. En sevdiğim Hiç Komik Değil ama pek aktif değiller artık o yüzden Multiplayer demek istiyorum gerçi listede yok umarım eklersin :D Ayrıca Yorekok da olmalı bu listede.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #9 : Eylül 03, 2017, 14:22:15 »
Sanırım sadece yerli You Tube kanalları var bu listede. En sevdiğim Hiç Komik Değil ama pek aktif değiller artık o yüzden Multiplayer demek istiyorum gerçi listede yok umarım eklersin :D Ayrıca Yorekok da olmalı bu listede.

Multiplayer'de güzeldir Enis Kirazoğlu falan abonesi değilim ama denk gelmiştim birçok kez özellikle steam yaz indirimlerinde videolarını izlemiştim. Yorekok'da iyi, nekadar ses programı kullansada troll bi kanal.

Dostum Vibio, Stolk ve Oytun Mertol yok bunların arasında. Şu anki seçenekler içerisinde Barış Özcan en sevdiğim, çünkü bir tek onu biliyorum. Bir de geçen bir arkadaş paylaşmıştı, orada Burak Oyunda'yı gördüm, Fatih Ürek'e benzemeye çalışan arkadaş, kesinlikle 1 numara olamaz. Yazdığım üçünü de eklersen sevinirim 8)

Yüksek abone sayısı olan kanalları ekliyoruz. Oytun Mertolu ekleyemeyiz. Ama viBio ve Stolk'u ekliyorum.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #10 : Eylül 03, 2017, 14:36:31 »
Yüksek abone sayısı olan kanalları ekliyoruz. Oytun Mertol'u ekleyemeyiz. Ama viBio ve Stolk'u ekliyorum.
Ben de oyumu Stolk'a verdim...
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #11 : Eylül 03, 2017, 14:38:57 »
Multiplayer'de güzeldir Enis Kirazoğlu falan abonesi değilim ama denk gelmiştim birçok kez özellikle steam yaz indirimlerinde videolarını izlemiştim. Yorekok'da iyi, nekadar ses programı kullansada troll bi kanal.

Yüksek abone sayısı olan kanalları ekliyoruz. Oytun Mertolu ekleyemeyiz. Ama viBio ve Stolk'u ekliyorum.

Normalde de o sesi çıkarabiliyor :D Ben de başta program sandım da değil bence. 100 bin abone sınırı olsun liste için :D
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #12 : Eylül 03, 2017, 14:41:38 »
Normalde de o sesi çıkarabiliyor :D Ben de başta program sandım da değil bence. 100 bin abone sınırı olsun liste için :D
Olabilir 100 bin abone sınırı. Adamın tipini bazı videolarında gösteriyor cidden o tipten o ses çıkarmı?
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #13 : Eylül 03, 2017, 15:01:27 »
Olabilir 100 bin abone sınırı. Adamın tipini bazı videolarında gösteriyor cidden o tipten o ses çıkarmı?

Sesini değiştiriyor işte bizim Kai gibi düşün :D
  • 0
  • 0

Shockwave0752

• Toplam İleti 163
  • BeyPuan 23
  • Saldır Sol Blaze!
« Yanıtla #14 : Eylül 03, 2017, 15:04:34 »
Stolk candır gerisi heyecandır
  • 0
  • 0