Mystic Zone ve Penguen007 ile Takılmacalar

Mystic Zone

• Toplam İleti 160
  • BeyPuan 24
  • Exhausted.
Mystic Zone ve Penguen007 ile Takılmacalar
« : Ağustos 23, 2019, 05:13:31 »
Sa, yeni bir konuyla karşınızdayız. PW hakkında aklımızda kurduğumuz kurguları burada penguen007 ile mesaja döküp paylaşacağız. Şimdiden iyi okumalar efenim.
  • 0
  • 0
BEST IN THE WORLD

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
Ynt: Mystic Zone ve Penguen007 ile Takılmacalar
« Yanıtla #1 : Ağustos 23, 2019, 05:16:45 »
Bummm. Yazdığımız maçları demek istiyor. Yazdığım ilk güreş maçını yakında atıcam.
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1218
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #2 : Ağustos 23, 2019, 06:03:32 »
O zaman ben de bir şeyler kurgulayıp yazayım.Ben de PW'yi takip ederim.  :D
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #3 : Ağustos 23, 2019, 14:20:01 »
Sa, yeni bir konuyla karşınızdayız. PW hakkında aklımızda kurduğumuz kurguları burada penguen007 ile mesaja döküp paylaşacağız. Şimdiden iyi okumalar efenim.
As emektar üye ile çalışmaya devam :D
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #4 : Eylül 26, 2019, 14:20:58 »
Atacağımız ilk maçı atabilmiş olmadık. Mıstık son zamanlarda bana soğuk davranıyor. Ben ilk yazdığım maçı kronolojik olarak ilk atacağımız maçtan 3 gün sonra gerçekleşecek şekilde yazmıştım. İlk maçı Mıstık yazmıştı ama dediğim gibi atamadık. Ben kendi yazdığım maçı atıyorum. Tiger Demon karakterinin içinde bulunduğu yazılmış olan ikinci maç bu. Şiddetli biraz. Ona göre okuyun.

Evvet ZamaZingo Table Wrestling’in ilk şovunda Main Event vakti sonunda geldi!
Bu doğru Joe, bize şimdi katılanlar için tekrar edelim, şu anda 400’den fazla izleyicinin bulunduğu ZamaZingo Dojo’daki en büyük maç birazdan başlayacak!
Seyirciler: WUHUUUU, YÖÖÖÖ!!!
Joe: Bu gecenin son maçının anlam ve önemini açıklar mısın Beybi?
Beybi: Bu maç ZZTW’nun Hardcore Table Championship ünvanı için olacak Joe. Kemer bu maçın sonunda ilk sahibini bulacak.
Joe: Şu anda ringe gelen güreşçi, Tigeeeeeer Deeeeee-mooooooooooon!
*Baki – Maximum Attack*
Tiger Demon giriş müziği:
Işıkların kapandığı dojoda spot ışığı Tiger Demon’ın maskesini ve keskin gözlerini aydınlatıyor. Tiger Demon oldukça odaklı bir şekilde dohyoya çıkıyor ve izleyicilere selam veriyor.
OSU!
İkinci ipin üstünden ringe giriyor ve ringe de hafifçe selam verdikten sonra soyunma odasına doğru dönüyor. Hoplayarak vücut ısısını korumaya çalışıyor.
Beybi: Tiger Demon bu kadar küçük bir organizasyonda güreşmeyi kabul ederek bizi çok memnun etti Joe.
Joe: İşte bu yüzden izleyiciler onu seviyor Beybi.
Şimdi ringe gelecek güreşçi ise: THE Motheeeeeerf******ckeeeeeeeer!
*Baki – Crazy Spec*
https://youtu.be/Xo3LmYvl61Q?list=PLQYxwbWhLimH-3ZdPwXPWkxamtqZwV59_
Işıklarlar kapanıyor ve spot ışığı soyunma odasının kapısını gösteriyor.
Beybi: The Motherf*cker zamanlamasını şaşırmış olabilir mi Joe? Neden ringe gelmiyor?
Joe: Öncelikle, The Motherf*cker değil, THE Motherf*cker diyeceksin Beybi. İkinci olarak, haklısın, zaten hemen şuracıktaki soyunma odasında olmalı. Müziğini duymuyor olamaz.
Işıklar geri açılıyor ve ringin dışından iki kol Demon’ı yere çekiyor.
ŞAAK!
Demon öne doğru bir breakfall yaparak burnunu yamulmaktan kurtarıyor.
Kırmızı deri ceketi ile kendini beğenmiş bir şekilde ringe giren adam…
THE Motherf*cker!

THE Motherf*cker: Bir saattir ringin altındaydım… Biraz uykum gelmedi değil açıkçası.
Derken bir anda yerde seiza pozisyonunda oturmuş olan Demon’ın suratına bir tekme sallıyor.
Beybi: Demon bu pozisyonda otururken hiç darbe yemedi Joe.
Öyle de oluyor! Demon, Motherf*cker’ın üstüne atlıyor ve uzatmış olduğu ayağına ankle lock bağlıyor!
Zil çalıyor.
Joe: Zil biraz geç çalmadı mı Beybi?
Beybi: Olabilir Joe, bildiğiniz gibi sayın seyirciler, bu bir masa maçı…
Joe & Beybi: VE MASAYI KIRAN KAYBEDER!
Yüzüstü yatan Motherf*cker, Demon a doğru dönüp suratına ayakkabısını koyuyor. Demon’ın yüzündeki bakış değişmiyor bile. Sonra iyice gerilip suratına bir tekme daha patlatınca kafası geri sekiyor ve ayağını bırakıyor. Şimdi iki güreşçi de ayakta ve ringi turluyorlar.
Motherf*cker, Demon’ın bacağına tekme atıyor ama tok bir ses geliyor. Demon hiç tepki vermemesine rağmen Motherf*cker’ın bacağı acımış gibi duruyor. Bir anda Demon dirsek vurmak için sıçrıyor ama o da ne?! Motherf*cker, Demon’ı judogisinin yakasından tutuyor.
Joe: Doğru ya, judogisini çıkartmaya vakit bulamadı!
Motherf*cker, Demon’ı kendine doğru çekiyor ve iki ayağına birden çelme takıyor.
Demon havada ters dönmüş durumda! Ve Motherf*cker, Demon’ı yere çalıyor!
Demon yerde bir kez yuvarlandıktan sonra iki güreşçi de yine birbirlerine doğru ilerliyor.
Be sefer Demon aniden Motherf*cker’ın ceketinin yakasını tutuyor.
Beybi: İntikam almak istiyor olmalı Joe.
Joe: Bu sefer de o onu fırlatacak Beybi.
Ama ringde hiç hareket yok! Bu da ne?! Demon, Motherf*cker’ı kendi ceketinin yakası ile boğuyor.
İki güreşçi de yüzyüze bakışıyor. Motherf*cker, Demon’ın ellerini yakasından ayırmaya çalışıyor. Demon’ın suratını ittiriyor. Demon’ın cinayet işlemeye hazır gözüken suratının derisi büzüşüyor ama odağı hiç azalmıyor.
Artık yüzyüze bakışmıyorlar. Motherf*cker’ın gözleri yuvalarında dönmeye başladı. İki ayağını da Demon’ın karnına koyup kendisini uzaklaştırmaya çalışıyor. Dili istemsizce dışarı çıkmış durumda. Bu adamın tutuşundan kurtulmak o kadar kolay değil. Son bir çare olarak yere geri iniyor ve t*şaklara kocaman bir tekme!
Seyirciler: OOWWWW!!
Demon’ın arkasında kalan izleyiciler, Motherf*cker’ın ayakkabısının altını görüyor.
Demon yalpalayarak apış arasını tutuyor. Motherf*cker kuru kuru öksürerek uzaklaşıyor. Yere çöküyor, kusacakmış gibi gözüküyor.
Beybi: Şimdiden birbirlerini parçalıyorlar Joe.
Joe: Bunun bir masa maçı olacağını sanıyordum???
İlk kendine gelen Motherf*cker, turnbuckle’a çıkıyor ve diğer uçtaki Demon’a flip coast to coast atıyor ve Demon’ı yere deviriyor!
Beybi: Buna coast to coast denilebilir mi Joe?
Joe: Umrumda olan tek şey bu hareketin harika olduğu Beybi.
Demon’ı kafasından tutup kaldırıyor ve omuzlarına alıyor. Ushigoroshi!
Motherf*cker ringin altından bir çöp tenekesi çıkarıyor.
Beybi: Eliyle koymuş gibi buldu Joe.
Çöp tenekesi kapağını eline alıyor.
paTONK!
Henüz yeni ayağa kalkmış olan Demon’ın suratına elinin tersiyle kapağı tüm hızıyla geçiriyor.
Demon’ın kafası bir anda yana dönüp geri geliyor.
PaTONK!
Motherf*cker aynı yere ikinci kez patlatıyor!
Demon diz çöktü. Motherf*cker, Demon’ın kafasını tutup art arda iki tane diz geçiriyor. Demon yere yıkılıyor.
Motherf*cker aceleyle ringin altından bir masa çıkarıyor.
Beybi: Yine eliyle koymuş gibi buldu Joe. Son bir saatte o ortama alışmış olmalı.
Joe: Maçı hemen bitirmek istiyor gibi gözüküyor Beybi.
Masayı kurarken Demon’a arkasını dönen Motherf*cker bir anda dizinin arkasına tekme yiyince diz çöküyor.
ÇAT!
Masa devriliyor.
Seyirciler: AAAAaa!
Beybi: MASADAN BİR SES GELDİ JOE!
Joe: Kazanan şimdiden belli oldu mu Beybi?
Bunlar olurken Demon bir rear naked choke bağlamış.
Masa ise kırık değil, yalnızca biraz hasar görmüş.
Joe: Bu hepimizi rahatlattı Beybi.
Beybi: Evet Joe. Nacizane organizasyonumuzda güreşmeyi kabul eden Demon’ın maçı bu kadar çabuk bitmemeli.
Motherf*cker ipe doğru sürünüyor. Elleri boğmakla meşgul olan Demon onu geri çekemiyor. Yavaş yavaş sürünen Motherf*cker sonunda ipe ulaşıyor. İpi kullanarak o da Demon’ı boğmaya başlıyor. Demon onu hemen bırakıyor ve yerdeki rakibine elbow drop attıktan sonra turnbuckle’a çıkıyor.
Beybi: Demon’ın maskesinde kan var Joe. Kafasının sağından doğru yayılıyor.
Joe: Çöp tenekesi ile darbe aldığında olmuş olmalı Beybi. Görüşü kısıtlanabilir.
Motherf*cker’ın beline moonsault atıyor.
Motherf*cker elinin tersini beline koyarak ayağa kalkıyor. Ceza henüz bitmedi. Yine Mothef*cker’ın ceketini yakalayan Demon ona bir kafa atıyor. Maskesi ile kan bulaştırdığı Motherf*cker’ın kafasını alıyor ve headlock takedown ile yere alıyor. İki tane stomp ile onu yere mıhlıyor ve bir turnbuckle’a çıkıp hesitation frog splash atıyor!
Seyirciler: This Is Awesome! This Is Awesome!
Hemen masayı kuruyor.
Bunun onu masadan geçirmeye yetmeyeceğini bilen Demon kombosunu tamamlamak için yine turnbuckle’a çıkıyor. Bir hesitation frog spash daha atıyor ve Motherf*cker’ın dizleri resmen Demon’ın sırtından fışkırıyor. Motherf*cker’ın dizlerinden havaya seken Demon, rakibinin üstüne devriliyor.
Joe: Demon’dan fışkıran terleri gördün mü Beybi?
Motherf*cker onu üstünden atıyor ve bu fırsatı ringden kaçmak için kullanıyor.
Demon karnını tutarak ayağa kalkıyor.
Uzaklaşan Motherf*cker’ı görüyor ve tek zıplayışta turnbuckle’a atlayıp bir kartal gibi Motherf*cker’a doğru uçuyor. Motherf*cker ringin altına kaçıyor ve Demon dohyo zeminine çakılıyor!
Joe: Bu dayaktan sonra dinlenmeye çalışıyor.
Beybi: Bu maçta diskalifiye olma şansı yok, Motherf*cker ne isterse yapabilir.
Demon acı içinde ayağa kalkıyor. Ringe geri giriyor.
Motherf*cker ringin altından çıkıyor ve ringe girmek için hamle yapıyor. Bu sırada saldırı almaktan korktuğu için bir anda geri sıçrıyor.
Demon geri adım atarak onun ringe geri girmesine izin veriyor.
Ringde şimdi iki adam ve bir masa var.
Seyirciler: Fight! Fight! Fight! Fight!
Collar to elbow lockup yapıyorlar. Demon, Motherf*cker’ı dirsekliğinden yakalıyor ve kolunu diğer tarafa atıyor. Leg sweep için bacağını uzatıyor ve BUMM! Motherf*cker bir takla atarak yere düşüyor.
Motherf*cker yere düşerken Demon onun kolunu bırakmadı. Hemen bir armbar bağlıyor. Motherf*cker kolunu bükmemek için direniyor. Sonra yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Demon koluna yapışmışken ayağa kalkıyor! Ringde bir masa olduğunu hatırlayan Demon debelenerek o pozisyondan kurtuluyor ve Motherf*cker iplere doğru bir irish whip atıyor. Demon iplere tutunuyor ve geri sekmiyor ama o da ne?! Suratının önünde bir ayak! Yakuza Kick! Demon’ın vücudu düz kalıyor ve iplerin üzerinden takla atarak kendini apron’da buluyor.
Beybi: Bu kesinlikle acıttı Joe.
Motherf*cker karşı iplerden sekiyor ama Demon ona üçüncü ipten sekerek ağaç gövdesi gibi bacağı ile leg lariat çakıyor.
PAT!
Hemen ayağa kalkan Motherf*cker yanağının hemen yanında bir el buluyor.
Demon ne yapacak?
Demon kolunu bir kılıç gibi kullanarak Motherf*cker’ın vücudunu baştan sona kesiyor! ŞAAAK! Motherf*cker mach hızında yere yapışıyor ve kafası ringden sekiyor!
Joe: Hayatımda böyle bir şey görmedim!
Motherf*cker cidden kesilmişçesine kanayıp kanamadığını kontrol ederken Demon turnbuckle’a çıkmış bile!
Demon onu cezalandırmak için frog splash atıyor. Motherf*cker mum duruşuna gelerek iki ayağını da Demon’ın suratına koyuyor. Demon sersemliyor ve Motherf*cker, onun suratına discus elbow patlatıyor. Bilincini kaybetmiş gibi gözüken Demon yere düşerken elini yakalayıp wrist lock yapıyor. Demon neredeyse kendinde değil. Motherf*cker yeri tekmeleyerek tüm ağırlığını ona veriyor. Demon acıyla bağırıyor. Motherf*cker manyakça tepinmeye başlıyor ve Demon’ın kolunu kıracak gibi gözüküyor. En sonunda elini bırakmayarak arm trapped neckbreaker atıyor.
Yerdeki Demon’a sonsuz sayıda stomp atıyor ve ayaklarından tutarak turnbuckle’a doğru sürüklüyor. Turnbuckle’a arkası dönük bir şekilde yavaş yavaş Demon’ı yukarı taşıyor. Demon’ın gözlerinde yaşam belirtisi yok. Faith breaker pozisyonuna getiriyor ve masaya doğru atlıyor!
Beybi: Maç bitti Joe.
kaTONK!
MASA ÇÖKÜYOR! Masa kırılmadı!
Joe: OW! Zafer avcunun içindeydi! Nasıl kaçırdı?!
Motherf*cker şaşkın bir şekilde etrafına bakınıyor ve masayı düzeltiyor. Demon, Motherf*cker’ı omzundan tutarak kendisine döndürüyor. Birbirlerinin ensesinden kavrıyorlar ve aynı anda birbirlerine dirsek yağdırıyorlar! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14…
Seyirciler: Holy Shit! Holy Shit! Holy Shit!
İkisinin de kafasından kan fışkırıyor.
Demon yalpalayarak geriliyor! Motherf*cker için fırsat bu fırsat. Turnbuckle’a çıkıyor ve sersemlemiş Demon’ı kucağına çekiyor!
Atlamak için doğrulurken Demon debelenerek kurtuluyor!
Turnbuckle’da oturan Motherf*cker’a yumruk ardına yumruk vuruyor!
Rolling wheel kick atarak bitiriyor ve Motherf*cker çuval gibi ringe kapaklanıyor!
Demon nefes nefese!
Beybi: Geriden gelerek kazanacak mı?
Joe: Bunu kim bilebilirdi?!
Demon, Motherf*cker’a son bir frog splash atmak için turnbuckle’a çıkıyıor. Yeterli gelmiyor! Turnbuckle’ın arkasına kendisini bırakıyor ve zıplayarak turnbuckle’a geri çıkıyor. Bir kez daha zıplayarak hiç ulaşmadığı yüksekliklere çıkıyor!
ŞAAAAK!
En büyük hesitation frog splash’ini patlatıyor!
Seyirciler: YÖÖÖÖÖ!!
Demon yerde biraz oturup nefes aldıktan sonra Motherf*cker’ı kaldırıp masaya yatırıyor. Bunu yaparken biraz zorlandı. Artık yorulmuş gözüküyor. Motherf*cker hareket etmiyor.
Demon, turnbuckle’a tırmanırken az önceki enerjisi yok.
Beybi: Aman tanrım!
Tiger Demon, kalan tüm gücüyle masadaki THE Motherf*cker’a atlıyor!
Bu tekniğin adı bile yok. Yalnızca elinden gelenin en iyisini yapan bir adam!

KRANÇ!!!!!

Seyirciler: AAAAAAWWWH!!1!
Beybi: THE MOTHERF*CKER SON ANDA YUVARLANDI!
Joe: MASANIN İÇİNDEN GEÇEN TIGER DEMON OLDU!
Demon yerde bilinçsiz bir şekilde yatıyor ve Motherf*cker ringin ortasında suratında gururlu bir sırıtış ile saçı başı dağılmış duruyor.
Zil çalıyor. Ding, ding, ding!
Joe: ZZTW Hardcore Table Championship kemerini alan THE Motherf*cker oluyor!
Beybi: Artık masa olan her yerde dikkatli olsa iyi olur Joe.
.
.
.
THE Motherf*cker yeni kemerini takarak küçük bir zafer dansı yapıyor ve tahta parçaları arasında yatan Tiger Demon ile dalga geçiyor.
Seyirciler: BOOOOO! BOOOOOO!
Bir anda soyunma odasından güreşçiler fışkırıyor.
Beybi: İşte başlıyoruz Joe.
Hardcore kemeri istiyorlar. Motherf*cker seyircilerin arasına atlıyor ve dohyodan dışarı fırlıyor! Güreş attire’lı, dayak yemiş, belinde koskocaman kemeri olan biri ve peşinden de 5-6 tane yarı çıplak adam!
Ama birisi onu kovalamıyor!
Beybi: Bu Kaptan Kürek!
Elinde mikrofonu olan, sakallı, yaşlıca güreşçi ringeki darmadağın adama bakıyor. “O da neydi oğlum?”
Demon yalnızca dinliyor. Tek yapmak istediği şeyin eve gitmek olduğu belli. Bir kaybeden olarak burada durmak onu derinden rahatsız ediyor.
Kaptan Kürek: Bir de Tiger Demon olacaksın! Senin gibi bir ismin buraya geldiğini duyunca bir squash maçı beklemiştik! Ama sanırım istediğimiz oldu! BOHAHAHAHA!
Bir ZZTW görevlisi Demon’a mikrofon veriyor.
Demon: Bu seni ilgilendirmez! Tüm gücümle kapıştım!
Kaptan: Tabii ki ilgilendirir. Bu maç benim hakkımdı! Sen olmasaydın bu maça ben çıkar ve Motherf*cker’ı yenerdim!
Demon şaşırmıştır.
Demon: Bir problemin varsa buraya gel de halledelim.
Kaptan: Almayayım, bu kadar dayak yemiş bir adamla kapışmak bana göre değil.
*mic drop*
Beybi: Wow, bu da neydi böyle?
Joe: Birbirlerinden çok hoşnut değiller Beybi.
Beybi: Evet sevgili seyirciler ZZTW’nun ilk şovu böylelikle sonuçlanmış oldu. Gelecek şovlarımızda görüşmek üzere!
  • 0
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #5 : Nisan 15, 2020, 23:43:26 »
Atacağımız ilk maçı atabilmiş olmadık. Mıstık son zamanlarda bana soğuk davranıyor. Ben ilk yazdığım maçı kronolojik olarak ilk atacağımız maçtan 3 gün sonra gerçekleşecek şekilde yazmıştım. İlk maçı Mıstık yazmıştı ama dediğim gibi atamadık. Ben kendi yazdığım maçı atıyorum. Tiger Demon karakterinin içinde bulunduğu yazılmış olan ikinci maç bu. Şiddetli biraz. Ona göre okuyun.

Evvet ZamaZingo Table Wrestling’in ilk şovunda Main Event vakti sonunda geldi!
Bu doğru Joe, bize şimdi katılanlar için tekrar edelim, şu anda 400’den fazla izleyicinin bulunduğu ZamaZingo Dojo’daki en büyük maç birazdan başlayacak!
Seyirciler: WUHUUUU, YÖÖÖÖ!!!
Joe: Bu gecenin son maçının anlam ve önemini açıklar mısın Beybi?
Beybi: Bu maç ZZTW’nun Hardcore Table Championship ünvanı için olacak Joe. Kemer bu maçın sonunda ilk sahibini bulacak.
Joe: Şu anda ringe gelen güreşçi, Tigeeeeeer Deeeeee-mooooooooooon!
*Baki – Maximum Attack*
Tiger Demon giriş müziği:
Işıkların kapandığı dojoda spot ışığı Tiger Demon’ın maskesini ve keskin gözlerini aydınlatıyor. Tiger Demon oldukça odaklı bir şekilde dohyoya çıkıyor ve izleyicilere selam veriyor.
OSU!
İkinci ipin üstünden ringe giriyor ve ringe de hafifçe selam verdikten sonra soyunma odasına doğru dönüyor. Hoplayarak vücut ısısını korumaya çalışıyor.
Beybi: Tiger Demon bu kadar küçük bir organizasyonda güreşmeyi kabul ederek bizi çok memnun etti Joe.
Joe: İşte bu yüzden izleyiciler onu seviyor Beybi.
Şimdi ringe gelecek güreşçi ise: THE Motheeeeeerf******ckeeeeeeeer!
*Baki – Crazy Spec*
https://youtu.be/Xo3LmYvl61Q?list=PLQYxwbWhLimH-3ZdPwXPWkxamtqZwV59_
Işıklarlar kapanıyor ve spot ışığı soyunma odasının kapısını gösteriyor.
Beybi: The Motherf*cker zamanlamasını şaşırmış olabilir mi Joe? Neden ringe gelmiyor?
Joe: Öncelikle, The Motherf*cker değil, THE Motherf*cker diyeceksin Beybi. İkinci olarak, haklısın, zaten hemen şuracıktaki soyunma odasında olmalı. Müziğini duymuyor olamaz.
Işıklar geri açılıyor ve ringin dışından iki kol Demon’ı yere çekiyor.
ŞAAK!
Demon öne doğru bir breakfall yaparak burnunu yamulmaktan kurtarıyor.
Kırmızı deri ceketi ile kendini beğenmiş bir şekilde ringe giren adam…
THE Motherf*cker!

THE Motherf*cker: Bir saattir ringin altındaydım… Biraz uykum gelmedi değil açıkçası.
Derken bir anda yerde seiza pozisyonunda oturmuş olan Demon’ın suratına bir tekme sallıyor.
Beybi: Demon bu pozisyonda otururken hiç darbe yemedi Joe.
Öyle de oluyor! Demon, Motherf*cker’ın üstüne atlıyor ve uzatmış olduğu ayağına ankle lock bağlıyor!
Zil çalıyor.
Joe: Zil biraz geç çalmadı mı Beybi?
Beybi: Olabilir Joe, bildiğiniz gibi sayın seyirciler, bu bir masa maçı…
Joe & Beybi: VE MASAYI KIRAN KAYBEDER!
Yüzüstü yatan Motherf*cker, Demon a doğru dönüp suratına ayakkabısını koyuyor. Demon’ın yüzündeki bakış değişmiyor bile. Sonra iyice gerilip suratına bir tekme daha patlatınca kafası geri sekiyor ve ayağını bırakıyor. Şimdi iki güreşçi de ayakta ve ringi turluyorlar.
Motherf*cker, Demon’ın bacağına tekme atıyor ama tok bir ses geliyor. Demon hiç tepki vermemesine rağmen Motherf*cker’ın bacağı acımış gibi duruyor. Bir anda Demon dirsek vurmak için sıçrıyor ama o da ne?! Motherf*cker, Demon’ı judogisinin yakasından tutuyor.
Joe: Doğru ya, judogisini çıkartmaya vakit bulamadı!
Motherf*cker, Demon’ı kendine doğru çekiyor ve iki ayağına birden çelme takıyor.
Demon havada ters dönmüş durumda! Ve Motherf*cker, Demon’ı yere çalıyor!
Demon yerde bir kez yuvarlandıktan sonra iki güreşçi de yine birbirlerine doğru ilerliyor.
Be sefer Demon aniden Motherf*cker’ın ceketinin yakasını tutuyor.
Beybi: İntikam almak istiyor olmalı Joe.
Joe: Bu sefer de o onu fırlatacak Beybi.
Ama ringde hiç hareket yok! Bu da ne?! Demon, Motherf*cker’ı kendi ceketinin yakası ile boğuyor.
İki güreşçi de yüzyüze bakışıyor. Motherf*cker, Demon’ın ellerini yakasından ayırmaya çalışıyor. Demon’ın suratını ittiriyor. Demon’ın cinayet işlemeye hazır gözüken suratının derisi büzüşüyor ama odağı hiç azalmıyor.
Artık yüzyüze bakışmıyorlar. Motherf*cker’ın gözleri yuvalarında dönmeye başladı. İki ayağını da Demon’ın karnına koyup kendisini uzaklaştırmaya çalışıyor. Dili istemsizce dışarı çıkmış durumda. Bu adamın tutuşundan kurtulmak o kadar kolay değil. Son bir çare olarak yere geri iniyor ve t*şaklara kocaman bir tekme!
Seyirciler: OOWWWW!!
Demon’ın arkasında kalan izleyiciler, Motherf*cker’ın ayakkabısının altını görüyor.
Demon yalpalayarak apış arasını tutuyor. Motherf*cker kuru kuru öksürerek uzaklaşıyor. Yere çöküyor, kusacakmış gibi gözüküyor.
Beybi: Şimdiden birbirlerini parçalıyorlar Joe.
Joe: Bunun bir masa maçı olacağını sanıyordum???
İlk kendine gelen Motherf*cker, turnbuckle’a çıkıyor ve diğer uçtaki Demon’a flip coast to coast atıyor ve Demon’ı yere deviriyor!
Beybi: Buna coast to coast denilebilir mi Joe?
Joe: Umrumda olan tek şey bu hareketin harika olduğu Beybi.
Demon’ı kafasından tutup kaldırıyor ve omuzlarına alıyor. Ushigoroshi!
Motherf*cker ringin altından bir çöp tenekesi çıkarıyor.
Beybi: Eliyle koymuş gibi buldu Joe.
Çöp tenekesi kapağını eline alıyor.
paTONK!
Henüz yeni ayağa kalkmış olan Demon’ın suratına elinin tersiyle kapağı tüm hızıyla geçiriyor.
Demon’ın kafası bir anda yana dönüp geri geliyor.
PaTONK!
Motherf*cker aynı yere ikinci kez patlatıyor!
Demon diz çöktü. Motherf*cker, Demon’ın kafasını tutup art arda iki tane diz geçiriyor. Demon yere yıkılıyor.
Motherf*cker aceleyle ringin altından bir masa çıkarıyor.
Beybi: Yine eliyle koymuş gibi buldu Joe. Son bir saatte o ortama alışmış olmalı.
Joe: Maçı hemen bitirmek istiyor gibi gözüküyor Beybi.
Masayı kurarken Demon’a arkasını dönen Motherf*cker bir anda dizinin arkasına tekme yiyince diz çöküyor.
ÇAT!
Masa devriliyor.
Seyirciler: AAAAaa!
Beybi: MASADAN BİR SES GELDİ JOE!
Joe: Kazanan şimdiden belli oldu mu Beybi?
Bunlar olurken Demon bir rear naked choke bağlamış.
Masa ise kırık değil, yalnızca biraz hasar görmüş.
Joe: Bu hepimizi rahatlattı Beybi.
Beybi: Evet Joe. Nacizane organizasyonumuzda güreşmeyi kabul eden Demon’ın maçı bu kadar çabuk bitmemeli.
Motherf*cker ipe doğru sürünüyor. Elleri boğmakla meşgul olan Demon onu geri çekemiyor. Yavaş yavaş sürünen Motherf*cker sonunda ipe ulaşıyor. İpi kullanarak o da Demon’ı boğmaya başlıyor. Demon onu hemen bırakıyor ve yerdeki rakibine elbow drop attıktan sonra turnbuckle’a çıkıyor.
Beybi: Demon’ın maskesinde kan var Joe. Kafasının sağından doğru yayılıyor.
Joe: Çöp tenekesi ile darbe aldığında olmuş olmalı Beybi. Görüşü kısıtlanabilir.
Motherf*cker’ın beline moonsault atıyor.
Motherf*cker elinin tersini beline koyarak ayağa kalkıyor. Ceza henüz bitmedi. Yine Mothef*cker’ın ceketini yakalayan Demon ona bir kafa atıyor. Maskesi ile kan bulaştırdığı Motherf*cker’ın kafasını alıyor ve headlock takedown ile yere alıyor. İki tane stomp ile onu yere mıhlıyor ve bir turnbuckle’a çıkıp hesitation frog splash atıyor!
Seyirciler: This Is Awesome! This Is Awesome!
Hemen masayı kuruyor.
Bunun onu masadan geçirmeye yetmeyeceğini bilen Demon kombosunu tamamlamak için yine turnbuckle’a çıkıyor. Bir hesitation frog spash daha atıyor ve Motherf*cker’ın dizleri resmen Demon’ın sırtından fışkırıyor. Motherf*cker’ın dizlerinden havaya seken Demon, rakibinin üstüne devriliyor.
Joe: Demon’dan fışkıran terleri gördün mü Beybi?
Motherf*cker onu üstünden atıyor ve bu fırsatı ringden kaçmak için kullanıyor.
Demon karnını tutarak ayağa kalkıyor.
Uzaklaşan Motherf*cker’ı görüyor ve tek zıplayışta turnbuckle’a atlayıp bir kartal gibi Motherf*cker’a doğru uçuyor. Motherf*cker ringin altına kaçıyor ve Demon dohyo zeminine çakılıyor!
Joe: Bu dayaktan sonra dinlenmeye çalışıyor.
Beybi: Bu maçta diskalifiye olma şansı yok, Motherf*cker ne isterse yapabilir.
Demon acı içinde ayağa kalkıyor. Ringe geri giriyor.
Motherf*cker ringin altından çıkıyor ve ringe girmek için hamle yapıyor. Bu sırada saldırı almaktan korktuğu için bir anda geri sıçrıyor.
Demon geri adım atarak onun ringe geri girmesine izin veriyor.
Ringde şimdi iki adam ve bir masa var.
Seyirciler: Fight! Fight! Fight! Fight!
Collar to elbow lockup yapıyorlar. Demon, Motherf*cker’ı dirsekliğinden yakalıyor ve kolunu diğer tarafa atıyor. Leg sweep için bacağını uzatıyor ve BUMM! Motherf*cker bir takla atarak yere düşüyor.
Motherf*cker yere düşerken Demon onun kolunu bırakmadı. Hemen bir armbar bağlıyor. Motherf*cker kolunu bükmemek için direniyor. Sonra yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Demon koluna yapışmışken ayağa kalkıyor! Ringde bir masa olduğunu hatırlayan Demon debelenerek o pozisyondan kurtuluyor ve Motherf*cker iplere doğru bir irish whip atıyor. Demon iplere tutunuyor ve geri sekmiyor ama o da ne?! Suratının önünde bir ayak! Yakuza Kick! Demon’ın vücudu düz kalıyor ve iplerin üzerinden takla atarak kendini apron’da buluyor.
Beybi: Bu kesinlikle acıttı Joe.
Motherf*cker karşı iplerden sekiyor ama Demon ona üçüncü ipten sekerek ağaç gövdesi gibi bacağı ile leg lariat çakıyor.
PAT!
Hemen ayağa kalkan Motherf*cker yanağının hemen yanında bir el buluyor.
Demon ne yapacak?
Demon kolunu bir kılıç gibi kullanarak Motherf*cker’ın vücudunu baştan sona kesiyor! ŞAAAK! Motherf*cker mach hızında yere yapışıyor ve kafası ringden sekiyor!
Joe: Hayatımda böyle bir şey görmedim!
Motherf*cker cidden kesilmişçesine kanayıp kanamadığını kontrol ederken Demon turnbuckle’a çıkmış bile!
Demon onu cezalandırmak için frog splash atıyor. Motherf*cker mum duruşuna gelerek iki ayağını da Demon’ın suratına koyuyor. Demon sersemliyor ve Motherf*cker, onun suratına discus elbow patlatıyor. Bilincini kaybetmiş gibi gözüken Demon yere düşerken elini yakalayıp wrist lock yapıyor. Demon neredeyse kendinde değil. Motherf*cker yeri tekmeleyerek tüm ağırlığını ona veriyor. Demon acıyla bağırıyor. Motherf*cker manyakça tepinmeye başlıyor ve Demon’ın kolunu kıracak gibi gözüküyor. En sonunda elini bırakmayarak arm trapped neckbreaker atıyor.
Yerdeki Demon’a sonsuz sayıda stomp atıyor ve ayaklarından tutarak turnbuckle’a doğru sürüklüyor. Turnbuckle’a arkası dönük bir şekilde yavaş yavaş Demon’ı yukarı taşıyor. Demon’ın gözlerinde yaşam belirtisi yok. Faith breaker pozisyonuna getiriyor ve masaya doğru atlıyor!
Beybi: Maç bitti Joe.
kaTONK!
MASA ÇÖKÜYOR! Masa kırılmadı!
Joe: OW! Zafer avcunun içindeydi! Nasıl kaçırdı?!
Motherf*cker şaşkın bir şekilde etrafına bakınıyor ve masayı düzeltiyor. Demon, Motherf*cker’ı omzundan tutarak kendisine döndürüyor. Birbirlerinin ensesinden kavrıyorlar ve aynı anda birbirlerine dirsek yağdırıyorlar! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14…
Seyirciler: Holy Shit! Holy Shit! Holy Shit!
İkisinin de kafasından kan fışkırıyor.
Demon yalpalayarak geriliyor! Motherf*cker için fırsat bu fırsat. Turnbuckle’a çıkıyor ve sersemlemiş Demon’ı kucağına çekiyor!
Atlamak için doğrulurken Demon debelenerek kurtuluyor!
Turnbuckle’da oturan Motherf*cker’a yumruk ardına yumruk vuruyor!
Rolling wheel kick atarak bitiriyor ve Motherf*cker çuval gibi ringe kapaklanıyor!
Demon nefes nefese!
Beybi: Geriden gelerek kazanacak mı?
Joe: Bunu kim bilebilirdi?!
Demon, Motherf*cker’a son bir frog splash atmak için turnbuckle’a çıkıyıor. Yeterli gelmiyor! Turnbuckle’ın arkasına kendisini bırakıyor ve zıplayarak turnbuckle’a geri çıkıyor. Bir kez daha zıplayarak hiç ulaşmadığı yüksekliklere çıkıyor!
ŞAAAAK!
En büyük hesitation frog splash’ini patlatıyor!
Seyirciler: YÖÖÖÖÖ!!
Demon yerde biraz oturup nefes aldıktan sonra Motherf*cker’ı kaldırıp masaya yatırıyor. Bunu yaparken biraz zorlandı. Artık yorulmuş gözüküyor. Motherf*cker hareket etmiyor.
Demon, turnbuckle’a tırmanırken az önceki enerjisi yok.
Beybi: Aman tanrım!
Tiger Demon, kalan tüm gücüyle masadaki THE Motherf*cker’a atlıyor!
Bu tekniğin adı bile yok. Yalnızca elinden gelenin en iyisini yapan bir adam!

KRANÇ!!!!!

Seyirciler: AAAAAAWWWH!!1!
Beybi: THE MOTHERF*CKER SON ANDA YUVARLANDI!
Joe: MASANIN İÇİNDEN GEÇEN TIGER DEMON OLDU!
Demon yerde bilinçsiz bir şekilde yatıyor ve Motherf*cker ringin ortasında suratında gururlu bir sırıtış ile saçı başı dağılmış duruyor.
Zil çalıyor. Ding, ding, ding!
Joe: ZZTW Hardcore Table Championship kemerini alan THE Motherf*cker oluyor!
Beybi: Artık masa olan her yerde dikkatli olsa iyi olur Joe.
.
.
.
THE Motherf*cker yeni kemerini takarak küçük bir zafer dansı yapıyor ve tahta parçaları arasında yatan Tiger Demon ile dalga geçiyor.
Seyirciler: BOOOOO! BOOOOOO!
Bir anda soyunma odasından güreşçiler fışkırıyor.
Beybi: İşte başlıyoruz Joe.
Hardcore kemeri istiyorlar. Motherf*cker seyircilerin arasına atlıyor ve dohyodan dışarı fırlıyor! Güreş attire’lı, dayak yemiş, belinde koskocaman kemeri olan biri ve peşinden de 5-6 tane yarı çıplak adam!
Ama birisi onu kovalamıyor!
Beybi: Bu Kaptan Kürek!
Elinde mikrofonu olan, sakallı, yaşlıca güreşçi ringeki darmadağın adama bakıyor. “O da neydi oğlum?”
Demon yalnızca dinliyor. Tek yapmak istediği şeyin eve gitmek olduğu belli. Bir kaybeden olarak burada durmak onu derinden rahatsız ediyor.
Kaptan Kürek: Bir de Tiger Demon olacaksın! Senin gibi bir ismin buraya geldiğini duyunca bir squash maçı beklemiştik! Ama sanırım istediğimiz oldu! BOHAHAHAHA!
Bir ZZTW görevlisi Demon’a mikrofon veriyor.
Demon: Bu seni ilgilendirmez! Tüm gücümle kapıştım!
Kaptan: Tabii ki ilgilendirir. Bu maç benim hakkımdı! Sen olmasaydın bu maça ben çıkar ve Motherf*cker’ı yenerdim!
Demon şaşırmıştır.
Demon: Bir problemin varsa buraya gel de halledelim.
Kaptan: Almayayım, bu kadar dayak yemiş bir adamla kapışmak bana göre değil.
*mic drop*
Beybi: Wow, bu da neydi böyle?
Joe: Birbirlerinden çok hoşnut değiller Beybi.
Beybi: Evet sevgili seyirciler ZZTW’nun ilk şovu böylelikle sonuçlanmış oldu. Gelecek şovlarımızda görüşmek üzere!
her ne kadar PW takipçisi olmasamda, şu şovu beğendim. Güzel olmuş ellerinize sağlık.
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #6 : Nisan 16, 2020, 01:01:40 »
her ne kadar PW takipçisi olmasamda, şu şovu beğendim. Güzel olmuş ellerinize sağlık.

Şimdi sen söyleyince fark ettim de, neden beğendiğin belli. Judo esanslarına sahip bir maç olmuş çünkü :D

Galiba yazdığım diğer maçı atma vakti geldi. Bu konunun var olduğunu yeni hatırlamış oldum çünkü. Bu ikinci maçı yazdıktan sonra çeviriye başladığım için daha fazla yazacak vaktim kalmadı muhtemelen. BİRÇOK fikrim var ama. Herhalde onlar da yazı değil de gerçek hayatta ortaya çıkacak :)

İşte o maç:

THE Motherf*cker, Arby’s’de Philly Brioche yiyor (sponsor değil :P). Rahat gözüküyor. Onu son gördüğümüzden beri kemerini korumuş olmalı.

THE Motherf*cker: OHHH iyi yedik yaw.

Motherf*cker şişmiş göbeği ile masadan kalkıyor ama o da ne? Manyak herifin belinde şampiyonluk ünvanı var! Sokakta bu kocaman kemerle mi geziyor? Yemek yerken de mi çıkarmıyor? Motherf*cker bardağını son bir kez doldurmak için içeceklere gidiyor. Birisi götüne dropkick geçiriyor! Motherf*cker içecek makinesine çarpıyor. İçecekler ortama saçılıyor!

Restoran insanları: AYYY!

Her taraf Fanta ve Sprite karışımı oldu! Motherf*cker sırılsıklam ve yapış yapış…

Arby’s çalışanı: Fanta ile Sprite’ı karıştırarak mı içtin seni iğrenç manyak?!?!

THE Motherf*cker: Az önce müşterine dropkick attın ve şimdi de içecek tercihlerini mi sorguluyorsun?

Motherf*cker çalışanın karnına yumruk atıyor. Eğilmiş olan çalışanın kafasına öyle bir soccer kick savuruyor ki Tsubasa görse utanır. Yere düşen adamı omuzlarına alıyor ve mermer tezgaha powerbomb atarak cezalandırıyor. Arby’s çalışanı bilincini kaybediyor. Motherf*cker ceketini silkiyor ve arkasını dönüyor ama restorana dolan bir avuç güreşçi yolunu kesiyor.

Restoran insanları: AY noluyor be?!

Bunların arasında Taro Miyazaki var. O önce davranıyor ve eforsuzca Motherf*cker’ı omuzlarına alıyor. Aynı tezgaha F-5!

ÇLONK!

Motherf*cker, kemeri ile gezdiğine pişman olmuş olmalı. Restoran insanları ortamı aceleyle terk ederken Taro, Motherf*cker’ı bir masaya yatırıyor ve üstüne atlamak için koltuğun köşesine tırmanıyor. Henüz doğrulmadan başka bir güreşçi ona diz atıyor! Bu arada çıkan kavgadan faydalanarak sıvışmak isteyen Motherf*cker kapıya doğru yöneliyor. Ama karşısında Mr. Katze var! Bitmek bilmiyorlar. Pat! Motherf*cker’a tezgaha doğru irish whip atıyor! Tezgahın arkasındaki bir güreşçi Motherf*cker’a full nelson yapıyor. Katze, Motherf*cker’ın kemerini çıkarıyor ve elindeki kemer ile Motherf*cker’ın kafasına vuruyor. Bir kez daha vuracakken diğer kavgadan fırlayan bir adam ona arkadan çarpıyor ve Katze kemeri düşürüyor. Ona çarpan adama sinirle bakan Katze’nin dağılan dikkatinden yararlanan Motherf*cker, takla atarak hem tezgahın hem de full nelson yapan adamın arkasına düşüyor. German suplex! Bu sırada Katze ona çarpan adama double legged swing atıyor! Kedili maskesinin ardından şu ses geliyor:

FLUGZEUG!

Motherf*cker tezgahın arkasına siper alıyor. Mr. Katze, adamı diğer güreşçilere doğru fırlatıyor ve hepsini birden deviriyor. Doğrulan Motherf*cker ve Katze bakışıyorlar. Katze geriliyor ve aralarındaki tezgahın üstünden dalıyor! Motherf*cker yoldan çekiliyor ve Katze kafasını bir sütuna gömüyor. Motherf*cker kafasını tutarak onu yerden kaldırıyor ve, olamaz! Fritözün içine DDT! Katze çılgınlar gibi tepiniyor! Maskesi onu biraz da olsa korumuş olmalı. Motherf*cker, shotgun dropkick atıyor ve Katze tezgahın öbür tarafına devriliyor. Motherf*cker onu takip ediyor. Bir koltuğa çıkıyor ve Katze’yi faith breaker pozisyonuna getirip bir masanın üstüne kendini bırakıyor.

KRANÇ!

Yorulmuş olan Motherf*cker, Katze’nin garip, kıllı ve yağ ile kaplanmış maskeye sahip kafasını üstünden iterek ayağa kalkıyor ve yerdeki kemerine davranıyor.

SÜRPRİZ!

Bu Taro, henüz ölmediğini ilan ediyor! Motherf*cker’ın göğsüne bir tokat!

ŞAAK!

Ona arkasını dönen Motherf*cker’ı dizlerinin arkasından omzuna alıyor ve bir masanın karşısına geçiyor!

KRANÇ!

Reverse Alabama slam! Masa kırılıyor! Unvan el değiştiriyor. Sevinmekle meşgul olan Taro, az önce kırılan masanın ayağını kafasına yiyor. Sinirlenen Taro, Motherf*cker’ı saçından yakalıyor ve kafasını masaya vuruyor. Masa kırılmıyor. Bu kez daha sert vuruyor ve masayı parçalıyor. Motherf*cker’ın sersemlemiş vücudunu bir sonraki masaya sürüklüyor. Taro, tek elinde sürüklediği adama bakıyor. O masayı da Motherf*cker’ın kafası ile kırıyor. Gözleri kan çanağı olmuş bir şekilde restoranda kalan bütün masaları Motherf*cker’ın kafası ile parçalamak istiyor. Motherf*cker’ın şansına bu sayı 3-4’ten fazla değil. Sıra son masaya geldiğinde Motherf*cker, yerdeki bir cam şişeyi Taro’nun kafasında patlatıyor.

ŞATIRT!

Motherf*cker, kafasını tutan eli eline alıyor ve taze kırılmış şişenin sivrisi ile Taro’nun göğsünü deşiyor! Şişeyi bırakıyor ve yeni açtığı yaraya tokat geçiriyor! Kanlar fışkırıyor. Bir kez daha tokat atıyor ve elindeki kan ile Taro’nun göğsünde iz bırakıyor. Bırakmadığı eli kullanarak masanın üstüne arm trapped DDT!

KRANÇ!

THE Motherf*cker, ünvanını geri kazanıyor.

İçerisindeki her masanın kırılmış olduğu restoranda yalpalayarak kemerini almaya gidiyor. Sürüklediği kemeri ile yerdeki insanların arasından geçerek bir kez daha Fanta-Sprite karışımını dolduruyor ve neredeyse hepsini içiyor. Çok rahatlamış gibi duruyor. Bir elinde içeceği, bir elinde kemeri ile kapıdan çıkıyor.

Rahatlığından eser kalmıyor! Gözleri kocaman açılıyor. Dimdik ileriye bakıyor. Yanında duran, sigara içmekte olan pelerinli figürün daha fazla farkında olamazdı. İçine ilkel bir korku salınmış durumda. Yanındaki figür sigarasını söndürüp onun karşısına geçiyor. Motherf*cker, ağzındaki içeceği karşısındaki adamın maskesine püskürtüyor. Adam gözlerini kısmaktan başka tepki vermiyor.

I.

AM.

RATMAN!

Kocaman bir spear ile Motherf*cker’ı otomatik cam kapıdan geçiriyor.

KRAŞŞ!

Motherf*cker’ın elindekiler, cam parçaları ile birlikte etrafa saçılıyor. RATMAN, fare bıyıklı maskesinin ardından konuşuyor.

RATMAN: People like you don’t deserve to have the belt, you big cheater!

THE Motherf*cker, İngilizce bilmiyor. RATMAN superkick atıyor ve Motherf*cker devriliyor. Yerde yarı bilinçli bir şekilde spazm geçiriyor. RATMAN etrafına bakınıyor. Olaya daha önce müdahale etmediğine pişman oluyor! Restoranda kıracak masa kalmamış! Şampiyonluk şansı avuçlarının içinden akıp gidiyor. Aklından birçok ihtimal geçiriyor.

Şimdilik Motherf*cker’ı idam etmek ile yetinmeye karar veriyor. Motherf*cker’ın yarı ölü vücudunu restoranın bir sandalyesine oturtuyor! Sandalyenin arkasından doğru bacaklarını sandalyenin arka ayaklarından geçiriyor ve Motherf*cker’ın vücudunu sarıyor. Kolları ile ise rear naked choke bağlıyor. Motherf*cker durumunun farkında olmasına rağmen hiçbir şey yapamıyor. İdamdan kaçış yok. Bilinmeyen bir zaman sonra RATMAN boğmayı bırakıyor. Motherf*cker, kanlı ve ağzından köpükler akan bir şekilde sandalyede oturuyor. Bilinci tamamiyle kayıp. RATMAN, Motherf*cker’ın kanlı kafasını yalıyor.

RATMAN: mmm nımnımnım :)

Yerde yatan kemere uzun bir bakış atıyor.

RATMAN: I’ll be back, my dear. I will save you.

RATMAN kapıya yöneldiğinde otomatik kapı artık çalışmıyor. Camın eskiden olduğu yerden geçmek zorunda.

HHAAAAĞKKKKK!

Bu sefer ayak tabanlarından doğru ilkel bir korku hisseden RATMAN oluyor. Az önce idam ettiği adam ölümden döndü. RATMAN’in arkasından bağırıyor:

KİMSE KEMERİMİ BENDEN ALAMAZ!

RATMAN, kemerini kaybettiğini sanan Motherf*cker’a dönüyor. Motherf*cker’ın gözleri arkaya kaçmış durumda. Ayağa kalkıyor ve üzerinde idam edildiği sandalyeyi RATMAN’e fırlatıyor. Ve hemen uçmakta olan sandalyenin arkasından koşuyor. RATMAN, tepki veremeyecek kadar korkmuş durumda. Önce sandalyeden darbe yiyor, sonra da dropsault! RATMAN yere düşüyor. Motherf*cker kanadıkça güçlenen bir manyak. Bu ceza bitmeyecek. Double foot stomp! Sonra sandalyeyi yerde yatan RATMAN’in üstüne koyuyor ve bir koltuğun üstüne çıkıyor. Bu cezayı yeterli görmüyor ve florasan lambaya doğru sıçrayarak  tek eliyle tutunuyor! Motherf*cker şu anda tavandan sarkıyor, yerde yatan RATMAN’in tam üzerinde! Sırtüstü bir şekilde kendini onun üstüne bırakıyor!

ÇAT!

Ayağa kalkan Motherf*cker etrafına bakıyor. Az önce RATMAN’in yaşadığı problemi yaşıyor. Ortamda masa kalmadı. Kemerin hala onda olduğunu bilmiyor. Görev edası ile tuvalete doğru gidiyor.
.
.
.
RATMAN’in kendisine tavandan doğru uçan adamdan sonra hatırladığı ilk şey, tepetaklak olduğu. Gördüğü şey ise, iki koltuk arasına yerleştirilmiş bir erkek tuvaleti kapısı.

Faith breaker.

KRANÇÇÇ!
  • 1
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #7 : Aralık 19, 2020, 19:53:23 »
Yeni bölümü yok mu? @Penguen007
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #8 : Aralık 19, 2020, 23:30:10 »
Yeni bölümü yok mu? @Penguen007

Malesef. Dediğim gibi aklımda birçok fikir var ama bundan sonrasını yazmadım. Muhtemelen de yazmam gibi geliyo.
  • 0
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #9 : Aralık 21, 2020, 21:03:50 »
Malesef. Dediğim gibi aklımda birçok fikir var ama bundan sonrasını yazmadım. Muhtemelen de yazmam gibi geliyo.
Üzücü, gerçekten güzel oluyordu oysaki.
  • 0
  • 0