En Sevdiğiniz 5 Yerli Dizi Hangileri? 8)

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
En Sevdiğiniz 5 Yerli Dizi Hangileri? 8)
« : Eylül 18, 2018, 21:21:52 »
Merhabalar sevgili forum halkı,

En sevdiğimiz 5 yerli yapım diziyi açıklayalım. İsteyen, 10-15 de yapabilir tabiî. 8) Ben açıklıyorum benimkileri:

1- Şen Yuva
2- İstanbul'un Altınları
3- Selena
4- Vatanım Sensin
5- Avrupa Yakası/Yalan Dünya

Buraya da en sevdiğim dizi Şen Yuva'da Alper Kul'un canlandırdığı müzisyen Nurettin'in dizideki en eğlenceli şarkılarından biri olan Sempatiğimsin'i ekliyorum:

• 0
  • 0

Kurenai Shu

• *
  • Toplam İleti 1207
  • BeyPuan 571
  • Spriggan 🔥
Ynt: En Sevdiğiniz 5 Yerli Dizi Hangileri? 8)
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2018, 21:32:14 »
Şuan ki yayınlananlardan hiç birini sevmiyorum.

1- Kurtlar Vadisi
2-Vatanım Sensin
3-Kızıl Elma

Komedi ve eğlence olarak;
1-Avrupa Yakası
2-Çocuklar Duymasın (En eski versionları, Selami'li bölümler :D)
3-Selena eğlenceli bir dizi çoğu zaman olaylara ve baş rollere gıcık olsam da eskiden hoşuma giderdi.
4-Benim annem bir melek

İsmini unuttuğum çok fazla dizi var bunları yazabildim sadece. Eskiden çok fazla izlerdim çünkü güzel yapımlar vardı şimdikiler yapmacık ve aynı geliyor bana.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
« Yanıtla #2 : Eylül 18, 2018, 21:40:09 »
Şuan ki yayınlananlardan hiç birini sevmiyorum.

1- Kurtlar Vadisi
2-Vatanım Sensin
3-Kızıl Elma

Komedi ve eğlence olarak;
1-Avrupa Yakası
2-Çocuklar Duymasın (En eski versionları, Selami'li bölümler :D)
3-Selena eğlenceli bir dizi çoğu zaman olaylara ve baş rollere gıcık olsam da eskiden hoşuma giderdi.

İsmini unuttuğum çok fazla dizi var bunları yazabildim sadece. Eskiden çok fazla izlerdim çünkü güzel yapımlar vardı şimdikiler yapmacık ve aynı geliyor bana.

Hehehe 3 tâne ortak dizi çıktı dostum. 8) Şen Yuva'yı izlememiştin sen sanırım. 8)
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #3 : Eylül 18, 2018, 21:42:57 »
Benim en sevdiğim türk dizilerden
1.Vatanım sensin
2.Diriliş Ertugrul
3.Ezel
4.Kurtlar Vadisi
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #4 : Eylül 18, 2018, 21:54:34 »
1-Akasya Durağı
2-İçerde
3-Çocuklar Duymasın

Onun dışında pek sevdiğim yerli bir dizi yok :D O yüzden kalan ikisi yabancı dizi olsun. ;D

4-Rick ve Morty
5-Tekrar Rick ve Morty
  • 0
  • 0

Kurenai Shu

• *
  • Toplam İleti 1207
  • BeyPuan 571
  • Spriggan 🔥
« Yanıtla #5 : Eylül 18, 2018, 21:57:20 »
Hehehe 2 tâne ortak dizi çıktı dostum. 8) Şen Yuva'yı izlememiştin sen sanırım. 8)
3 tane ortak var :D Yok ona hiç denk gelmedim. Benim annem bir melek vardı hatırladım şimdi ekleyeceğim onu da.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
« Yanıtla #6 : Eylül 18, 2018, 22:02:30 »
3 tane ortak var :D Yok ona hiç denk gelmedim. Benim annem bir melek vardı hatırladım şimdi ekleyeceğim onu da.
Düzelttim, Şen Yuva'yı kesinlikle izlemelisin, "Benim Annem Bir Melek" çok sıradan kalıyor bu dizinin yanında. 8)

1-Akasya Durağı
2-İçerde
3-Çocuklar Duymasın

Onun dışında pek sevdiğim yerli bir dizi yok :D O yüzden kalan ikisi yabancı dizi olsun. ;D

4-Rick ve Morty
5-Tekrar Rick ve Morty
O değil geçenlerde bir arkadaşımla baktım Rick Ve Morty'ye, çok çirkindi, her yerde kan var. Sonradan gördüm IMDB'de 7. sıradaydı en iyi dizilerde, hiç izlemediğim Leyla İle Mecnun da 15.'ydi :D İlk 100'de Behzat Ç. de vardı. 8)  Ancak tek çizgi dizi vardı ilk 10'da o da Rick Ve Morty. Beyblade, Pokémon, hepsinden iyi olan Hercules yokken Rick Ve Morty nasıl girdi anlamadım. Gelmiş geçmiş en çirkin 2 çizgi dizi neler diye sorsalar hiç düşünmeden Simpsons ile South Park derim, o ikisi de vardı ilk 100'de şaşırtıcı bir biçimde, başka da çizgi dizi yoktu. :(
  • 0
  • 0

Bushra

• *
  • Toplam İleti 361
  • BeyPuan 431
  • 💎
« Yanıtla #7 : Eylül 18, 2018, 22:04:31 »
Aslında en sevdiğim değil de izlediğim dizilerin listesini yapsam 5 eder mi bilmiyorum  :D

1. Avrupa Yakası
2. Yalan Dünya
3. Suskunlar
4.Çocuklar Duymasın sayılabilir ancak sadece atv'deki bölümler. O zaman güzeldi.
5.Kaçak (Zaten en son bunu izlemiştim, daha sonra dizi izlemedim)

Eğer başladığı zaman yurtta kalmıyor olsaydım Diriliş'i mutlaka izlerdim, benlik bir dizi. Artık izlemem. Diziye başlamak benim için büyük bir problem oluyor neden bilmem. Üniversiteye başladığımdan beri dizi izleme isteği duymaz oldum :( Geçen sene sadece Beyblade'in tüm bölümlerini seyrettim burada güzel his   ;D
Bir de The Walkinde Dead var 5 senedir sadece onu izliyorum yeni bölüm yayınlandıkça.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #8 : Eylül 18, 2018, 22:05:56 »
1- Akasya Durağı
2 vatanım sensin

Uzun zamandır pek TV izlemem eskiden izlediklerim geldi aklıma vatanım sensininde ilk sezonunu izlemistim sadece.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #9 : Eylül 18, 2018, 22:15:38 »
1. Kurtlar Vadisi/Pusu
2. Kaçak
3. Ezel
4. Börü
5. Adanalı

Not: Türk dizisi izlemeyi bıraktım.
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #10 : Eylül 18, 2018, 22:35:38 »
O değil geçenlerde bir arkadaşımla baktım Rick Ve Morty'ye, çok çirkindi, her yerde kan var.
1.sezonu 2 günde bitirdim ben. Sevmemene bir şey diyemem. Zevkler ve renkler tartışılmaz. 8)
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1218
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #11 : Eylül 19, 2018, 00:13:52 »
Uzun zamandır Türk dizisi izlemedim en son geçen sene Adanalı'yı izlemiştim.Bir sıralama yapmak gerekirse :

1-Adanalı
2-Pusat
3-Çocuklar Duymasın
4-Selena
5-Valla buraya dizi bulamadım Türk çizgi filmi söyleyeyim Keloğlan Masalları TRT Çocuk.(Müziği hala kulağımda.) :D
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
« Yanıtla #12 : Eylül 19, 2018, 13:08:45 »
1- Akasya Durağı
2 vatanım sensin

Uzun zamandır pek TV izlemem eskiden izlediklerim geldi aklıma vatanım sensininde ilk sezonunu izlemistim sadece.
Sen Akasya Durağı deyince aklıma geldi, En Son Babalar Duyar vardı bir zamanlar, ben çocukken Ruhsar ve Hayat Bilgisi, bir de benim sonradan eski bölümlerini izlediğim Ayrılsak Da Berâberiz. Bu 4'ü de ilk 10'uma girerdi.

Geçen sene sadece Beyblade'in tüm bölümlerini seyrettim burada güzel his   ;D
Çizgi dizi izlemesi Türk dizisi izlemekten daha iyi oluyor gerçekten de. Örneğin kahvaltını yaparken ve dişlerini fırçalayıp evden çıkana dek geçen sürede bir bölüm bitiyor (en azından benim için öyle). Oysa Türk dizisi izliyor olsak bu sürede işe/okula vb. geç kalırız. 8)
1. Kurtlar Vadisi/Pusu
2. Kaçak
3. Ezel
4. Börü
5. Adanalı

Not: Türk dizisi izlemeyi bıraktım.
İçlerinden bir tek Kurtlar Vâdisi Pusu'ya bakmıştım, diğerlerini izlemedim, Börü ve Kaçak'ı duymadım bile. Sanırım hepsi tabancalı diziler :D

1.sezonu 2 günde bitirdim ben. Sevmemene bir şey diyemem. Zevkler ve renkler tartışılmaz. 8)
Simpsons ve South Park da seviyor musun peki? 8)

Uzun zamandır Türk dizisi izlemedim en son geçen sene Adanalı'yı izlemiştim.Bir sıralama yapmak gerekirse :

1-Adanalı
2-Pusat
3-Çocuklar Duymasın
4-Selena
5-Valla buraya dizi bulamadım Türk çizgi filmi söyleyeyim Keloğlan Masalları TRT Çocuk.(Müziği hala kulağımda.) :D

Oooo Selena'yı sevenler, biz kaç kişiyiz? 8)
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #13 : Eylül 19, 2018, 18:22:06 »
Açıkçası çok dizi kolik birsiyim/birisiydim sıralama yapmayayım siz izlediklerinizi alıntı yapıp belirtin
Emret Komutanım, Yalancı Yarim, Arka Sokaklar, Hayat Bilgisi, Lise Defteri,En Son Babalar Duyar,Ekmek Teknesi,Lise Devriyesi,Zeynep, Arka Sıradakiler,Şevkat Yerimdar, Boynu Bükükler, Türkün Uzayla İmtihanı,Geniş Aile,Kurşun Yarası, Asmalı Konak,Harem,Aliye,Zerda,Gülbeyaz,Son Ağa,Kezban Yenge,Kapadokya Düşleri,En İyi Arkadaşım, Pulsar, Adanalı,Tarık Ve Diğerleri,Tek Türkiye, Şevkat Tepe(Sungurlar),Kurtlar Vadisi,Deli Yürek,Akasya Durağı,
Papatyam,Çocuklar Duymasın,Sihirli Annem,Uygun Adım Aşk (asker dizisi gibiydi),Beyaz Gelincik, Aşk Ve Mavi (izleme sebebim var),Çarli İş Başında,Cennet Mahallesi ve daha isimlerini hatırlamadıklarım (Koçum Benim,Hepsi 1,Selena,Bizim Evin Halleri,Bez Bebek,Yılanların Öcü, Büyük Yalan fazla izlemedim)Yabancı Damat,Acemi Cadı, Dedektif Memoli ve Eyvah kızım Büyüdü izlenebilir aslında Yasemince de sayılır mı
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #14 : Eylül 19, 2018, 18:54:51 »
Börü ve Kaçak'ı duymadım bile. Sanırım hepsi tabancalı diziler :D

Kaçak normal bir diziydi onu boşver ama Börü gerçekten çok iyidi. 6 Bölümden oluşuyor ve her bölüm 60 dk. Final de film olacak. Dağ serisinin yapımcısı olan Alper Çağlar'ın eseri bu da. Söz'müş, Savaşçı'ymış; Börü'nün yanında kalitesiz duruyorlar. Bu saydıklarım gibi İslamcı bir dizi değil, basit ve prim dolu da değil. Şahsen ben Payitaht ve Diriliş gibi dizileri sevmem. Börü Atatürkçü bir yapım. Börü'nün anlamı: Orta Asya mitolojisinde Türklerin koyduğu bir ad. Sürüyü koruyan ama sürüden sonsuza kadar uzakta durması gereken kurt: Börü.

Dizi anlamlı bir sözle başlamıştı.

Uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanırlar.
                                              Mustafa Kemal Atatürk

Fragman

• 0
  • 0