En Sevdiğiniz 5 Yerli Dizi Hangileri? 8)

Ağacan Karaca

• *
  • Toplam İleti 77
  • BeyPuan 476
  • D❤️
Ynt: En Sevdiğiniz 5 Yerli Dizi Hangileri? 8)
« Yanıtla #30 : Eylül 26, 2018, 15:41:47 »
Çocuklar duymasın bide
4N1K ilk aşk fazla yerli dizi izlemiyorum aslında fazla DİZİ izlemiyorum desek daha doğru olur
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #31 : Eylül 26, 2018, 19:10:08 »
Yok o Tarık Akan'ın oğluydu, karıştırdım. Harem'de vardı aynen Cüneyt Arkın'ın oğlu. 8)
Doğru Barış Zeki Üregül
5-İçerde
İçerde ma ;D
  • 0
  • 0

DRiGZEROON

• Toplam İleti 205
  • BeyPuan 13
« Yanıtla #32 : Eylül 26, 2018, 21:47:52 »
güzel yerli dizi yokki sevelim
  • 0
  • 0
Siyah alev kılıcı!!!

Mystic Zone

• Toplam İleti 160
  • BeyPuan 24
  • Exhausted.
« Yanıtla #33 : Kasım 25, 2018, 17:25:53 »
1- SE-LE-NA
2- Kızım
3- Akasya Durağı
4- Ufak Tefek Cinayetler
5- Seksenler

Edit: 1 numarada Ankara'nın Dikmeni olacak onu unutmuşum, sonrasında Zengin Kız Fakir Oğlan ve sonrası aynı.

Düzelttim, Şen Yuva'yı kesinlikle izlemelisin, "Benim Annem Bir Melek" çok sıradan kalıyor bu dizinin yanında. 8)
O değil geçenlerde bir arkadaşımla baktım Rick Ve Morty'ye, çok çirkindi, her yerde kan var. Sonradan gördüm IMDB'de 7. sıradaydı en iyi dizilerde, hiç izlemediğim Leyla İle Mecnun da 15.'ydi :D İlk 100'de Behzat Ç. de vardı. 8)  Ancak tek çizgi dizi vardı ilk 10'da o da Rick Ve Morty. Beyblade, Pokémon, hepsinden iyi olan Hercules yokken Rick Ve Morty nasıl girdi anlamadım. Gelmiş geçmiş en çirkin 2 çizgi dizi neler diye sorsalar hiç düşünmeden Simpsons ile South Park derim, o ikisi de vardı ilk 100'de şaşırtıcı bir biçimde, başka da çizgi dizi yoktu. :(

South Park çok iyi be kral, bir şans ver derim. Bu arada Esrarengiz Kasaba ( Gravity Falls ) da ilk 100’de 8,9 puanla. Kesinlikle izle onu, 41 bölüm zaten ilk sezon 20 bölüm ikinci sezon 21 bölümden oluşacak şekilde ve her bölüm 20 dakika olmak üzere.
  • 0
  • 0
BEST IN THE WORLD

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #34 : Kasım 25, 2018, 20:30:19 »
1- SE-LE-NA
2- Kızım
3- Akasya Durağı
4- Ufak Tefek Cinayetler
5- Seksenler

South Park çok iyi be kral, bir şans ver derim. Bu arada Esrarengiz Kasaba ( Gravity Falls ) da ilk 100’de 8,9 puanla. Kesinlikle izle onu, 41 bölüm zaten ilk sezon 20 bölüm ikinci sezon 21 bölümden oluşacak şekilde ve her bölüm 20 dakika olmak üzere.
Tamamdır dostum, şans vereceğim iki yapıma da. 8) Belki de değişir düşüncelerim. 8)
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #35 : Aralık 22, 2018, 22:22:54 »
1- SE-LE-NA
2- Kızım
3- Akasya Durağı
4- Ufak Tefek Cinayetler
5- Seksenler

Edit: 1 numarada Ankara'nın Dikmeni olacak onu unutmuşum, sonrasında Zengin Kız Fakir Oğlan ve sonrası aynı.

esrarengiz kasaba bir çizgi dizi olsada konusu ve yapımı harika olan bir animes
Tamamdır dostum, şans vereceğim iki yapıma da. 8) Belki de değişir düşüncelerim. 8)
ürü çok sverim evet bencede vermelisin  :D
  • 0
  • 0

Bushra

• *
  • Toplam İleti 361
  • BeyPuan 431
  • 💎
« Yanıtla #36 : Aralık 23, 2018, 19:58:44 »
2010'da Kanal D'de "Türkan" diye bir dizi vardı. Türkan Saylan'ın hayatını anlatan bir diziydi. Sanırım tek sezondu, güzeldi.. Ben de severek izliyordum. Hatta epey sevdiğim için kitabını da alıp okumuştum o zamanlar. Geçen gün birden aklıma geldi bunu da izlemiştim diye. ::)
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1208
  • BeyPuan 550
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #37 : Aralık 29, 2018, 01:07:33 »
'Payitaht' Abdülhamid'e başladım.40'a kadar geldim.Gayet güzel gidiyor şuan.Daha önce listemi yapmışım ama listeye bunu da ekliyorum.  :D
  • 0
  • 0

Zenkuro Kurogan

« Yanıtla #38 : Aralık 29, 2018, 11:10:08 »
Türk Dizleri:
Selena
Ankaranın Dikmeni
Zengin Kız Fakir Oğlan
Egenin Hamsisi
Kalk Gidelim

Yabancı Diziler:
Teen Wolf
Gravity Falls (Dizi Sayılır Mı Bilmiyorum)
Flash
Arrow
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #39 : Aralık 29, 2018, 19:37:25 »
'Payitaht' Abdülhamid'e başladım.40'a kadar geldim.Gayet güzel gidiyor şuan.Daha önce listemi yapmışım ama listeye bunu da ekliyorum.  :D

Ben de bir bakarım belki. O dizide karakterler ve konular çarptırılıyor demeyeceğim, çünkü onlar esinlenerek ve değiştirilerek çekiliyor ama bazı insanlar tarihini dizilerden öğrenmeye çalışınca dalalete düşüyorlar. Mesala sadece Abdülhamid Han için söylemiyorum. Örneğin Tahsin Paşa, diziyi izleyen bu adamı yüceltiyor ama gerçekte tam 482 yıl boyunca Osmanlı şehri olan Selanik’i 1912’de, Balkan Savaşı’nda, tek kurşun bile sıkmadan Yunanlara teslim etmiştir. Okuduğum kitapta bunu öğrenmiştim. Yerme için değil objektif olduğum için söylüyorum. :D

Belirtmek isterim ki: Osmanlı öncesi, Osmanlı dönemi tüm Padişahları ve İstiklâl Harbi'nde savaşıp aynı zamanda da ülkemizin kurulmasında emeği geçen tüm atalarımızı seviyorum. Osmanlı imparatorluğu Türklerin imparatorluğu, Cumhuriyet de Türklerin Cumhuriyeti.
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1208
  • BeyPuan 550
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #40 : Aralık 30, 2018, 04:59:27 »
Ben de bir bakarım belki. O dizide karakterler ve konular çarptırılıyor demeyeceğim, çünkü onlar esinlenerek ve değiştirilerek çekiliyor ama bazı insanlar tarihini dizilerden öğrenmeye çalışınca dalalete düşüyorlar. Mesala sadece Abdülhamid Han için söylemiyorum. Örneğin Tahsin Paşa, diziyi izleyen bu adamı yüceltiyor ama gerçekte tam 482 yıl boyunca Osmanlı şehri olan Selanik’i 1912’de, Balkan Savaşı’nda, tek kurşun bile sıkmadan Yunanlara teslim etmiştir. Okuduğum kitapta bunu öğrenmiştim. Yerme için değil objektif olduğum için söylüyorum. :D

Belirtmek isterim ki: Osmanlı öncesi, Osmanlı dönemi tüm Padişahları ve İstiklâl Harbi'nde savaşıp aynı zamanda da ülkemizin kurulmasında emeği geçen tüm atalarımızı seviyorum. Osmanlı imparatorluğu Türklerin imparatorluğu, Cumhuriyet de Türklerin Cumhuriyeti.
Dizi Abdülhamid'i olduğu gibi değil de olması gerektiği gibi işliyor.Yani gerçek Abdülhamid'i tam anlamıyla anlatmıyor.İdeal Abdülhamid profili çizilmiş ama genede kaliteli bir iş bence.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #41 : Aralık 30, 2018, 10:09:48 »
Dizi Abdülhamid'i olduğu gibi değil de olması gerektiği gibi işliyor.Yani gerçek Abdülhamid'i tam anlamıyla anlatmıyor.İdeal Abdülhamid profili çizilmiş ama genede kaliteli bir iş bence.

Anladım. Bakarım belki bir ara. Gürkan Uygun da katılmıştı en son.
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1208
  • BeyPuan 550
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #42 : Aralık 30, 2018, 23:03:04 »
Anladım. Bakarım belki bir ara. Gürkan Uygun da katılmıştı en son.
Namı diğer Memati.  ;D
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #43 : Ocak 08, 2019, 17:29:29 »
2010'da Kanal D'de "Türkan" diye bir dizi vardı. Türkan Saylan'ın hayatını anlatan bir diziydi. Sanırım tek sezondu, güzeldi.. Ben de severek izliyordum. Hatta epey sevdiğim için kitabını da alıp okumuştum o zamanlar. Geçen gün birden aklıma geldi bunu da izlemiştim diye. ::)
Aaaa ben bunu unutmuşum Büşrâ, güzel diziydi gerçekten. Değerli bilim insanı Türkan Saylan'ın yaşamını izlemek oldukça sürükleyiciydi. Keşke son bölüme 20-30 yılını sığdırmayıp daha uzun sürede anlatsalardı. :D
  • 0
  • 0

Zalim imparator

• Toplam İleti 146
  • BeyPuan 77
  • Benimle ugraşirsan beyblade'ni mahfederim ezerim
« Yanıtla #44 : Haziran 23, 2019, 18:00:34 »
5.Çukur
4.Sungurlar
3.Aşk ve mavi
1.Jet sosyete
  • 0
  • 0
Zalim imparator