Beyblade - 3. Sezon - 3. Bölüm

Takao

• *
  • Toplam İleti 4794
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
Ynt: Beyblade - 3. Sezon - 3. Bölüm
« Yanıtla #15 : Temmuz 22, 2017, 18:12:42 »
Lider: Kai http://beyblade.wikia.com/wiki/Bladebreakers

Bunu gördüm ama hala mantıklı gelmiyor Kai takımı sallamıyordu bile daha çok bireysel takılıyordu.

Üçüncü sezonla ilgili de buraya bak: http://beyblade.wikia.com/wiki/Beyblade:_G-Revolution

• 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #16 : Temmuz 22, 2017, 18:20:47 »
Bunu gördüm ama hala mantıklı gelmiyor Kai takımı sallamıyordu bile.

Bir de buradan bak: http://beyblade.wikia.com/wiki/Beyblade:_G-Revolution

İlk sezonu konuşuyoruz. Takao'nun final maçlarını kazandığını biliyoruz, dediğim gibi Kaptan öyle olunmaz Takao Kaptan olacak kadar olgun değildi bana göre. En ciddi ve olgun Kai olduğu için onu seçmişler gayet de mantıklı. Bu iş futbolda da öyle ben futbol ile ilgilendiğim zamanlar basit örnekler vereyim ne Ronaldo'yu kaptan gördüm ne de Messi'yi (Çok nadir kaptan olmuşlardır).
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4794
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #17 : Temmuz 22, 2017, 18:22:42 »
İlk sezonu konuşuyoruz. Takao'nun final maçlarını kazandığını biliyoruz, dediğim gibi Kaptan öyle olunmaz Takao Kaptan olacak kadar olgun değildi bana göre. En ciddi ve olgun Kai olduğu için onu seçmişler gayet de mantıklı. Bu iş futbolda da öyle ben futbol ile ilgilendiğim zamanlar basit örnekler vereyim ne Ronaldo'yu kaptan gördüm ne de Messi'yi (Çok nadir kaptan olmuşlardır).

İlk sezondaki o bölümü (7. bölüm) tekrar izleyeceğim bakalım bir açıklama var mıymış.

Not: Açıklama yok.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #18 : Temmuz 22, 2017, 18:25:40 »
İlk sezondaki o bölümü (7. bölüm) tekrar izleyeceğim bakalım bir açıklama var mıymış.

Ben de izleyeceğim özledim biraz :D
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #19 : Temmuz 22, 2017, 18:27:15 »
1.Sezonun kaptanı Kai cidden bende öyle biliyorum, Oytun doğru söylüyor :D Takao hiç ciddi değildi, Futbolda da böyle bu iş en güçlüler yada en yetenekliler değil en olgunlar Kaptan olur.
Yardımcı moderatör de konuya katıldı. Bu konuda en bilgilimiz o sonuçta. Burada 19:20'den sonra incelemeni istiyorum Takao. Mr. Dickensen kendi söylüyor takıma önderlik etmesine. Kai onaylıyor ve ayrılırken Takao'ya, "Doğum günün kutlu olsun, bugünü eğlenerek geçir, yarın çalışmaya başlıyoruz." diyor. Umarım artık Kai'nin kaptanlığını onaylarsın :D
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4794
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #20 : Temmuz 22, 2017, 18:31:47 »
Yardımcı moderatör de konuya katıldı. Bu konuda en bilgilimiz o sonuçta. Burada 19:20'den sonra incelemeni istiyorum Takao. Mr. Dickensen kendi söylüyor takıma önderlik etmesine. Kai onaylıyor ve ayrılırken Takao'ya, "Doğum günün kutlu olsun, bugünü eğlenerek geçir, yarın çalışmaya başlıyoruz." diyor. Umarım artık Kai'nin kaptanlığını onaylarsın :D

Ben de şimdi Türkçe'sinin linkini atacaktım. Türkçe'sinde o sahnede (19:33) başka bir şey diyor ama 20:13'ten itibaren Kai diyor ki "Takımınızın bir üyesi olmayacağım" bunu diyen adamdan kaptan olur mu? Buradan bakabilirsiniz: http://beybladetr.com/ep/sezon_1/Beyblade-1_Sezon-7_Bolum.php

En iyisi Japonca'sına bakalım :D

Not: Japonca'sı Türkçe'siyle aynı. İngilizce'si değiştirilmiş.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #21 : Temmuz 22, 2017, 18:34:35 »
Ben de şimdi Türkçe'sinin linkini atacaktım. Türkçe'sinde o sahnede (19:33) başka bir şey diyor ama 20:13'ten itibaren Kai diyor ki "Takımınızın bir üyesi olmayacağım" bunu diyen adamdan kaptan olur mu? Buradan bakabilirsiniz: http://beybladetr.com/ep/sezon_1/Beyblade-1_Sezon-7_Bolum.php

Aynen Türkçe'sinde kendileri replik üretmiş gibiler :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #22 : Temmuz 22, 2017, 18:34:53 »

Türkler yanlış çevirmiş olabilir. Konu o sözü diyen bir adamdan Kaptan olur olmaz mı değil sonuçta Kaptan Wikide de gördük. İlerleyen bölümlerde de söylemişlerdir izledikçe görürüz tekrardan. Kai olmasa Rei olurdu, Takao'dan daha olgun.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4794
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #23 : Temmuz 22, 2017, 18:36:26 »
Aynen Türkçe'sinde kendileri replik üretmiş gibiler :D

Bizimkiler doğru çevirmiş İngilizce versiyonunu uydurmuşlar zaten İngilizce versiyonunda başka değişik şeyler de var. Buradan bakabilirsin:

Türkler yanlış çevirmiş olabilir. Konu o sözü diyen bir adamdan Kaptan olur olmaz mı değil sonuçta Kaptan Wikide de gördük. İlerleyen bölümlerde de söylemişlerdir izledikçe görürüz tekrardan. Kai olmasa Rei olurdu, Takao'dan daha olgun.

BeyWiki'yi hazırlayan adamlar da Amerika'lıydı sanırım yani İngilizce versiyonu izleyip onu yazmış olabilirler ama önemli olan Japonca versiyonu.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #24 : Temmuz 22, 2017, 18:43:25 »
Bizimkiler doğru çevirmiş İngilizce versiyonunu uydurmuşlar zaten İngilizce versiyonunda başka değişik şeyler de var. Buradan bakabilirsin:

İlerki bölümleri yeniden izlediğimizde görürürüz görmesekte elimizde kesin kanıt var, resmi Wiki yalan söylemez. Takao'nun kaptan olduğuna dair hiç birşey yok :D
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4794
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #25 : Temmuz 22, 2017, 18:46:06 »
İlerki bölümleri yeniden izlediğimizde görürürüz görmesekte elimizde kesin kanıt var, resmi Wiki yalan söylemez. Takao'nun kaptan olduğuna dair hiç birşey yok :D Sen bişey attın ama ben bulamadım içinde demin ss falan alıp atabilirsen güzel olur.

Japonca'da 19:44'e bak bizimkiyle aynı şeyleri diyor. Bence kaptan filan yok ilk sezonda hatta ikinci sezonda da yok hepimiz haksızız :D

Not: O wiki resmi değil sanırım. Sadece daha iyisi yok diye orayı öneriyoruz :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #26 : Temmuz 22, 2017, 18:48:08 »
Japonca'da 19:44'e bak bizimkiyle aynı şeyleri diyor. Bence kaptan filan yok ilk sezonda hatta ikinci sezonda da yok hepimiz haksızız :D

Belki alt yazıları sallamışlardır :D Dediğin olabilir ama geçmiş bitmiş ya daha uzatmaya gerek yok kapatalım en iyisi :D
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #27 : Temmuz 23, 2017, 13:29:57 »
Sezon finalindeki maçlar en önemli maçlardır. Sence neden finale Takao'yu bırakıyorlar? Bir düşün bakalım. Ayrıca 3. sezonda milletin takımdan ayrılmasının sebebi Takao'yu yenmek istemeleriydi sonuç olarak
Spoiler
YENEMEDİLER
  evet öyle birinci sezonda zaten dj japonya takımının en güçlü yarışmacısı demişti neyse kaptan işi umrumda değil ama kai ymiş wiki de öyle diyo eğer olay 3.sezon ve en güçlü ise
Spoiler
48.bölümde takao ve daichi en güçlünü kai olduğunu söylediler brooklyn ile maçlarıda bunu kanıtlama niteliğinde
ayrıca evet tskao bütün önemli maçları kazandıki en önemlisi yuri ile olan maçıydı zeo yuda yendi kai yide yendi saniyelik olsa bile ama bu takao nun en güçlü lduğunu savundığumu göstermez ,  takao güçlü hemde çok  zate olayı bitirmissiniz ama gene yazayım dedim
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4794
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #28 : Temmuz 23, 2017, 14:56:47 »
  evet öyle birinci sezonda zaten dj japonya takımının en güçlü yarışmacısı demişti neyse kaptan işi umrumda değil ama kai ymiş wiki de öyle diyo eğer olay 3.sezon ve en güçlü ise
Spoiler
48.bölümde takao ve daichi en güçlünü kai olduğunu söylediler brooklyn ile maçlarıda bunu kanıtlama niteliğinde
ayrıca evet tskao bütün önemli maçları kazandıki en önemlisi yuri ile olan maçıydı zeo yuda yendi kai yide yendi saniyelik olsa bile ama bu takao nun en güçlü lduğunu savundığumu göstermez ,  takao güçlü hemde çok  zate olayı bitirmissiniz ama gene yazayım dedim

Kai kaptan filan değil üstte de attım. İngilizce versiyonunda replikleri değiştirip kaptan demişler.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #29 : Temmuz 23, 2017, 14:58:26 »
Kai kaptan filan değil üstte de attım. İngilizce versiyonunda replikleri değiştirip kaptan demişler.

Bence Kaptan.
  • 0
  • 0