Beyblade - 3. Sezon - 52. Bölüm

Takao

• *
  • Toplam İleti 4787
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
Ynt: Beyblade - 3. Sezon - 52. Bölüm
« Yanıtla #60 : Mayıs 01, 2023, 01:52:52 »
Bu sezonun çevirisinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. G-Revolution sezonunun dublajlı kayıtlarını bulmak yıllarımızı almıştı fakat bulduğumuzda ses kalitesi çok kötüydü. Seste biraz düzeltme yapsak da yeterince iyi olmamıştı. Daha sonra alt yazı hazırlamaya karar vermiştik ama Burs'ten dolayı bir türlü sıra gelmemişti. Sonunda bu proje bittiği için ve artık favori sezonumu düzgün bir şekilde izleyebileceğim için mutluyum.
  • 5
  • 0

ERTUĞRUL

• *
  • Toplam İleti 1128
  • BeyPuan 465
  • Saldır Tempo!!
« Yanıtla #61 : Mayıs 01, 2023, 13:46:24 »
Çeviri ekibimize çok teşekkür ediyorum. Önemli bir sezonun daha çevirisini tamamladılar.
  • 5
  • 0

« Yanıtla #62 : Ekim 12, 2023, 19:17:55 »
İnanılır gibi değil! Beyblade Bakuten Shoot 2000, 2002 V-Force ve 2003 G-Revolution bitti resmen.🇯🇵😯
 Bütün sahneleri film şeridi gibi gözlerimin önünden geçiyor.🎥🎞️

En son bitişte de öyle yapmışlar.(Mesela Who Takımı'ndan Dracula bile var.) 🦇
Şu da anlaşılıyor ki Takao ve Kai en güçlü 2 Beyblade oyuncusu.🈹🐲

Zaten bitiş Mavi Ejdarha 🐉🔥 ve Kırmızı Anka Kuşu 🦅🔥 ile son kare kapanışı yapıyor.☯️

Hayatımın en güzel çizgi filmiydi..🕊️🎞️🎬
  • 0
  • 0

« Yanıtla #63 : Ekim 23, 2023, 11:49:20 »
22:22 İlk izlediğimde fark etmemiştim Zeoyu gösterirken masada da Cerberus vardı demek Zeo arada hala beyblade oynuyor
  • 0
  • 0

« Yanıtla #64 : Kasım 25, 2023, 20:06:36 »
İyiki Bakuten Shoot a başlamışım Hiç pişman değilim Bu kadar zamanımı verdim ama değdi Metal Fight tan sonra bunu bitirmek güzel oldu ayrıca Metal Fight ile büyük bir benzerlik var bazı sahneler bana Metal Fight ı hatırlattı bu bölümde aynı Ryuga vs Ginkga Metal Fusion finali gibi Daha çok İyisiyle kötüsüyle güzel bir Yapımdı Eğer 7 sezonu izlemeyi gözüm yerse burst ede başlayabilirim
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #65 : Kasım 25, 2023, 20:24:11 »
İyiki Bakuten Shoot a başlamışım Hiç pişman değilim Bu kadar zamanımı verdim ama değdi Metal Fight tan sonra bunu bitirmek güzel oldu ayrıca Metal Fight ile büyük bir benzerlik var bazı sahneler bana Metal Fight ı hatırlattı bu bölümde aynı Ryuga vs Ginkga Metal Fusion finali gibi Daha çok İyisiyle kötüsüyle güzel bir Yapımdı Eğer 7 sezonu izlemeyi gözüm yerse burst ede başlayabilirim
Metal bu jenerasyondan sonra olduğu için teknik olarak metal Bakutenden alıntı yapmış oluyor ;D
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 662
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #66 : Kasım 26, 2023, 17:03:54 »

Bence 7 sezonu birden izlemene gerek yok. Sevdiğin yere kadar izleyebilirsin. Bence Burst'ten de 3 sezon izlemek mesela güzel olur
  • 0
  • 0

« Yanıtla #67 : Şubat 08, 2024, 17:49:50 »
Seriye yakışan güzel bir finaldi, bitti bu da böyle...
  • 0
  • 0

« Yanıtla #68 : Nisan 19, 2024, 02:42:00 »
Finalde hiçbirşey olmadı devamı gelebilirmiş. Rei çok arka planda kalmış ve v force deki gibi fazla kutsal canavar yoktu bu sezon.Seri yi 1,5 hızında izledim. Çıktığı yıllara göre bi şaheser ama bu yılda ilk defa izlediğimde kimin kazanacağını ne olacağını çok rahat anlaşılıyor
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1223
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #69 : Nisan 19, 2024, 15:49:46 »
Finalde hiçbirşey olmadı devamı gelebilirmiş. Rei çok arka planda kalmış ve v force deki gibi fazla kutsal canavar yoktu bu sezon.Seri yi 1,5 hızında izledim. Çıktığı yıllara göre bi şaheser ama bu yılda ilk defa izlediğimde kimin kazanacağını ne olacağını çok rahat anlaşılıyor
Benim de bu sezonla ilgili beğenmedim şey, kutsal canavarların sembolik birer varlığa dönüştürülmesi. Aynı Burst'teki avatarlar gibiler bu sezonda. Sadece görüntüde varlar. Oysa 2000 ve V-Force sezonlarında baya kanlı canlı varlıklardı. Bir de beystadyumları gerçekçi olsun diye küçük yapmaları. Bu serinin ruhuna uymuyor. Gene de en iyi Bakuten sezonuydu bence.
  • 0
  • 0