Merhabalar

KyoyaPal

• *
  • Toplam İleti 4
  • BeyPuan 3
  • Rades Kapısı
Merhabalar
« : Ağustos 17, 2019, 00:00:24 »
Selamlar, Osman ben. Ortaokul yılları Metal Saga ile geçmiş bir lise öğrencisiyim. İlk jenerasyonu hiç izlemedim, Burst'e ise 8 bölüm falan katlanabildim. Metal Saga'nın ayakları yere basmayan Japon stili absürtlük derecesine çıkan epikliği, birbirinden renkli bir sürü karakteri(Tsubasa denen hıyar oğlu hıyar hariç), Madoka karakterinin her olaya arkasından element uydurma misali bilimsel bir açıklama getirmesi gibi özellikleri beni ilk gördüğüm an büyülemişti. O karakterlerle aynı havayı solumak istemiştim. Hangi kurgusal evrende yaşamak istersiniz sorusunun iki popüler cevabı Pokemon ve Harry Potter'dır, ama benim için bu sorunun cevabı da Beyblade dostlarım. Gerçekten o dünyada yaşamak ve Blader DJ'in sunuculuğu eşliğinde "let it rip!" diye haykırmak için her şeyi verirdim. Buraya da benimle aynı şeyi arzulayan insanlarla etkileşimde bulunmak için geldim. İyi forumlar.
  • 0
  • 0

Mystic Zone

• Toplam İleti 160
  • BeyPuan 24
  • Exhausted.
Ynt: Merhabalar
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2019, 00:03:36 »
Hoş geldin bebeğim, seni aramızda görmek çok güzel...Metal Saga hakkında benden sonra en bilgili olan insan.
  • 0
  • 0
BEST IN THE WORLD

Bushra

• *
  • Toplam İleti 361
  • BeyPuan 431
  • 💎
« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2019, 00:11:40 »
Aramıza hoş geldin. Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İlk Beypuanın benden  8)
Beyblade'i Bakuten Shoot ile tanımış; Metal Saga ve Burst'u geçen sene izlemiş ve hepsini sevmiş biri olarak önerim hepsine şans vermelisin.
Bu arada yazılarında argo ifadelere yer vermemeye özen gösterirsen daha güzel olur. İyi forumlar dilerim.  :)
  • 0
  • 0

KyoyaPal

• *
  • Toplam İleti 4
  • BeyPuan 3
  • Rades Kapısı
« Yanıtla #3 : Ağustos 17, 2019, 00:38:16 »
Aramıza hoş geldin. Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İlk Beypuanın benden  8)
Beyblade'i Bakuten Shoot ile tanımış; Metal Saga ve Burst'u geçen sene izlemiş ve hepsini sevmiş biri olarak önerim hepsine şans vermelisin.
Bu arada yazılarında argo ifadelere yer vermemeye özen gösterirsen daha güzel olur. İyi forumlar dilerim.  :)

Karşılama için teşekkürler. Burada vakit geçirdikçe sitenin düzenine alışacağım yavaş yavaş.

Diğer serilerin kötü olduklarını düşünmüyorum kesinlikle. Burst benim aradığım gerçeküstü temadan ziyade biraz daha Flash&Dash kıvamında bir seri, birkaç çocuk okulda kulüp kuruyor vs. tarzında ilerliyor. İlk jenerasyona ise kesinlikle bakacağım, öneri için minnettarım.

• 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1218
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #4 : Ağustos 17, 2019, 00:44:32 »
Hoşgeldin.Metal serisini bende ortaokulda tanımıştım.Yaşımız hemen hemen aynı sanırım ama ben ilkokuldayken falan ilk jenerasyonu da izlemiştim.Tekrardan hoşgeldin.  :D
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #5 : Ağustos 17, 2019, 00:52:54 »
Merhaba
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #6 : Ağustos 17, 2019, 11:29:52 »
Selamlar, Osman ben. Ortaokul yılları Metal Saga ile geçmiş bir lise öğrencisiyim. İlk jenerasyonu hiç izlemedim, Burst'e ise 8 bölüm falan katlanabildim. Metal Saga'nın ayakları yere basmayan Japon stili absürtlük derecesine çıkan epikliği, birbirinden renkli bir sürü karakteri(Tsubasa denen hıyar oğlu hıyar hariç), Madoka karakterinin her olaya arkasından element uydurma misali bilimsel bir açıklama getirmesi gibi özellikleri beni ilk gördüğüm an büyülemişti. O karakterlerle aynı havayı solumak istemiştim. Hangi kurgusal evrende yaşamak istersiniz sorusunun iki popüler cevabı Pokemon ve Harry Potter'dır, ama benim için bu sorunun cevabı da Beyblade dostlarım. Gerçekten o dünyada yaşamak ve Blader DJ'in sunuculuğu eşliğinde "let it rip!" diye haykırmak için her şeyi verirdim. Buraya da benimle aynı şeyi arzulayan insanlarla etkileşimde bulunmak için geldim. İyi forumlar.
Aleykümselam hoş geldin aramıza ama ilk jenerasyonu izlemeni şiddetle tavsiye ederim Beyblade evreninde yaşamak isteyen birisi Beybladenin doğuşunu bilmeli
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #7 : Ağustos 23, 2019, 15:32:43 »
Hoş geldin dostum, Benkei sevdiğin anlaşılıyor kullanıcı adından. Emlakçı Oytun Mertol ben de. 8) Ancak Tsubasa ile ilgili söylediklerin beni şaşırttı. Bu tanımlamayı Gingka, Gingka'nın babası, Kyoya ya da Ryuga için desen anlayacağım da Tsubasa çok saygılı bir karakterdi. Yu dışındaki takım arkadaşları ondan vazgeçmeyi bile göze almışlardı zor gününde. Bu arada Metal seriye Metal Saga dendiğini de senden öğrenmiş oldum. 8) Ayrıca benden sana +1 hoş geldin BeyPuan geliyor. 8)
  • 0
  • 0