Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 4 5 ... 10
21
X / Ynt: Beyblade - X - 7. Bölüm
« Son İleti Gönderen: b2028 Mayıs 12, 2024, 01:18:09 »
Abicim 10 yaşında karakterler tasarlamanıza hayıflandım ama 5 yaşında gözüken kız da artık olmasın ya. :D

Bölüm çok tahmin edilebilirdi. Bird kazanıp, Manju vs Kamen X maçı geleceğe ertelenseydi çok daha ilginç olurdu. Ama o kadar belliydi ki Bird'ın kaybedeceği.

Manju'yu 2 bölüm önce hem görünüş hem de tavır olarak Lui'ye benzetmiştim. Rakiplerine karşı tutumları benzese de kendi takım arkadaşlarına olan tavrını beğendim.
22
Shogun Steel / Ynt: Beyblade - Shogun Steel - 4. Bölüm
« Son İleti Gönderen: kurenai shu 1 Mayıs 11, 2024, 13:26:43 »
hangi çocuğun ismi sıfır olur
Eight Unabara da Sekiz Unabara oluyor
23
Shogun Steel / Ynt: Beyblade - Shogun Steel - 8. Bölüm
« Son İleti Gönderen: kurenai shu 1 Mayıs 11, 2024, 12:35:21 »
Sakyo keşke bu bölümdeki gibi devam etseydi animede final de zyro vs Sakyo olsaydı hem sezon finali hem de yeni battke bladers finali
24
BBTR Turnuva Duyuruları / Ynt: 15. Derecesiz Beyblade TR Turnuvası Başvuruları
« Son İleti Gönderen: Takao Mayıs 11, 2024, 11:53:53 »
Turnuva eşleşmeleri aşağıdaki gibidir. Çeyrek finaldeki ilk dört kişi A blok, ikinci dört kişi ise B blok yarışmacılarıdır.

Burst Turnuvası İçin Eşleşme:

Oyuncular: Penguen007 (Soul Burst), Eggrez (Soul Burst), Radek_Eren (Soul Burst), theLB (Rising), Milliacar  (Rising), MetalMan (Rising), bladçi (Rising) ve Ağacan Karaca (Soul Burst).

Not: Ağacan Karaca gelemeyeceğinden yerine YaşlıKurt geçti.
25
Metal Masters / Ynt: Beyblade - Metal Masters - 15. Bölüm
« Son İleti Gönderen: eneskpl3 Mayıs 11, 2024, 00:59:58 »
YU nun Ginki çaba ne demek demesinde patladim ahahahaa
26
Beyblade Satışı / Beyblade Burst Toplu Satış
« Son İleti Gönderen: lost longinus Mayıs 09, 2024, 18:10:35 »
Elimdeki Burst beyblade ve parçalarını yeni bir proje için satıyorum, detaylara aşağıdan ulaşabilir veya +90 534 412 29 44 ile Whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz

https://shbd.io/s/li14DAb7

(Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz veya aramayınız)
27
Karma Önerisi / Ynt: Beyblade X - En İyi Karmalar
« Son İleti Gönderen: E_Kare Mayıs 09, 2024, 16:17:45 »
Güzel güncelleme dostum. Sanırım Disk Ball'u kullanmayı hiç önermiyorsun.

Hells Scythe gibi 80 yüksekliğinde iyi olan bi parça çıkarsa WR'yi yenebilen 60 + Disk Ball iyi seçenek olurdu. Şu adamın kanalında Shark Edge 1-60 Disk Ball kullanan biri var ve iyi iş yapıyo:

WizardRod ve Hexa'yı 60 uzunluğunda kullanmak kötü mü? 70'in amacı patlama direncinden feda ederek dayanıklılık kazanmak mı? Buna değer gibi gelmiyor.

60 da 70 de gayet iyi seçenekler WR için.
70'in avatajları; 3/5-70 Ball vs 9-60 Ball olunca 70 daha sık kazanıyor, saldırı türlerine karşı tam aynı yükseklikte olmamak az daha iyi darbelere dayanmasına sebep oluyor ve saldırı türleri genelde 60 yüksekliğinde oluyorlar, 5-70 en ağır Ratchet'lardan ve 5-60'in aksine yere sürtme sorunu yok.
9-60 Orb kullanırken yavaşlayınca daha az yalpalamak ve Ball kullanırken daha zor patlamak için tercih ediliyor. Hexa zaten zor patladığı için genelde 60'a ihtiyaç duymuyor. 

TyrannoBeat'in de PhoenixWing'e alternatif olabileceği bağlam saldırıdır muhtemelen değil mi? Yoksa saldırı dışında kullanılabilecek şekilde dengeli mi dönüyor, PW gibi?

Point/Taper/Rush/Hexa'yla kullanmalık alternatif.
Point'la Dran Buster'a iyi dayanıp Wizard Rod Ball'u yeniyor mesela. (ama WR Hexa'ya yeniliyor)
28
« Son İleti Gönderen: Penguen007 Mayıs 09, 2024, 14:52:47 »
Güzel güncelleme dostum. Sanırım Disk Ball'u kullanmayı hiç önermiyorsun.

WizardRod ve Hexa'yı 60 uzunluğunda kullanmak kötü mü? 70'in amacı patlama direncinden feda ederek dayanıklılık kazanmak mı? Buna değer gibi gelmiyor.

TyrannoBeat'in de PhoenixWing'e alternatif olabileceği bağlam saldırıdır muhtemelen değil mi? Yoksa saldırı dışında kullanılabilecek şekilde dengeli mi dönüyor, PW gibi?
29
« Son İleti Gönderen: E_Kare Mayıs 09, 2024, 12:05:40 »
UX Sonrası Durum:

?-70 Ratchet'ları ve 1-60 Ratchet'ı çıktı.

70 yüksekliği kullanuldığı karmaya göre 60'dan iyi olabiliyor. 4-70 pek bi işe yaramıyor ama 3-70 ve 5-70 Wizard Arrow ve Phoenix Wing karmalarında oldukça etkili.

1-60'da dengesiz saldırı çemberlerini dengelemeye yarıyor. Bazı Knight Shield'larda 1-60'ın çıkıntısı tam Knight Shield'ın ekstra ağırlığının karşısında kalıyor (ama her Knight Shield'da ek ağırlık aynı yerde değil, 3 farklı yerde olabiliyor:
Spoiler
Mor daireler olabileceği yerler. Eğer kırmızı dairedeyse 1-60'la uyumlu.) 

Unicorn Sting ile de uyumlu:

Hexa, Accel, Disk Ball ve Quake yeni Bit'ler.
Hexa ve Accel'in fazladan dişlisi var, Xtreme-Line'da daha hızlı hareket ediyorlar.

Hexa en iyi savunma biti, dönüş süresi iyi ve zor patlıyor. Wizard Rod ile kullanılınca dönüş süresi bakımından sadece Ball ve Orb'a yeniliyor. Gear Needle gibi Xtreme-Line'dan faydalanabiliyor, High Needle kadar dayanıklılığı var ve üstüne zor da patlıyor.

Accel Flat'e alternatif. 

Quake napacağı belli olmayan bir parça. Dönüş süresi şaşırtıcı bir şekilde berbat değil, saldırı türlerinde kullanılıyor.

Disk Ball Ball'ın daha kolay patlayan ve daha yüksek hali. Dönüş süresi bakımından denk gibi Ball'a.

Wizard Rod en iyi dayanıklılık ve savunma parçası. Ağır, ağırlık dağlımı iyi ve az geri tepiyor.
Ball/Orb/Hexa ve bazen Rush kullanılan Bit'ler.
Hexa 5-70/3-70 ile kullanılıyor ve savunma açısından en iyi Bit
Ball ile 5-70/3-70 dayanıklılık için ideal, 9-60 biraz fazladan patlama direnci için kullanılıyor. Dayanıklılık için en iyi seçenek bu.
Orb 60 yüksekliğinde daha iyi, Hexa kadar patlamaya dirençli değil ama daha zor dışarı atılıyor.
Rush 60 yüksekliğinde kullanılıyor, amaç saldırı türlerinden kaçarak kazanmak.

Dran Buster en güçlü saldırı parçası. Çabuk hız kaybediyor ama.
Genelde 1-60/5-60 ve Low Flat ile kullanılıyor. Ben Taper ve Gear Flat tercih ediyorum.

Hells Hammer saldırı karmalarında fena değil ama Dran Sword, Viper Tail ve Shark Edge kadar iyi değil. Point ve Gear Point ile kullanıldığını görüyorum arada.

Tyranno Beat ağır bir parça. Phoenix Wing'e alternatif.
30
Metal Fusion / Ynt: Beyblade - Metal Fusion - 48. Bölüm
« Son İleti Gönderen: eneskpl3 Mayıs 09, 2024, 01:55:55 »
Çoğu kişi bakuten deki kai gibi kyoya da kötüyü yenip ginka ile savaşsın istiyor ama kyoya asla bir kai olamaz metal serisinde ginka takao kadar çok yenilmiyor.
Sayfa: 1 2 3 4 5 ... 10