Artık sinir bozucu olmaya başladı

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
Ynt: Artık sinir bozucu olmaya başladı
« Yanıtla #15 : Temmuz 22, 2019, 22:21:37 »
Şöyle örnek vereyim, benim felsefe-din (politika, tarih) sunucum var, oraya ciddi ve genelde yaşı büyük insanlar geliyor. Tabii bazı ortalama yaşta gelenler troll olabiliyor, bu troller işin cılkını çıkarınca işin ehli diyebileceğimiz kişiler kızıp gidebiliyor bazı zamanlar. Bu işin cılkını çıkaran trollere izin vermediğimiz zaman (banlayıp geçiyorum) işler iyiye sardı. Demem o ki burada iyi, amaca uygun ve seviyeli bir yer hedefliyorsak birkaç boş yüzünden üye kaçırmamaya bakın. Bu tipler durmaz, bilirim.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #16 : Temmuz 22, 2019, 23:11:12 »
Şöyle örnek vereyim, benim felsefe-din (politika, tarih) sunucum var, oraya ciddi ve genelde yaşı büyük insanlar geliyor. Tabii bazı ortalama yaşta gelenler troll olabiliyor, bu troller işin cılkını çıkarınca işin ehli diyebileceğimiz kişiler kızıp gidebiliyor bazı zamanlar. Bu işin cılkını çıkaran trollere izin vermediğimiz zaman (banlayıp geçiyorum) işler iyiye sardı. Demem o ki burada iyi, amaca uygun ve seviyeli bir yer hedefliyorsak birkaç boş yüzünden üye kaçırmamaya bakın. Bu tipler durmaz, bilirim.
+1000      tartışma ortamı sağlıyor ama bunu sonradan sadece kendi düşüncesi doğruymuş gibi yapıyor aynı günde önceden yorumu olmadığı bir sürü farklı farklı şeye cevap veriyor fazla kötü diyemem ama   aktiflik konusuna gelince 1 kişiden aktiflik olunmuyor o buraya gelmedende 10 un üzerinde aktifliğin bulunduğu zamanlar oldu
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #17 : Temmuz 22, 2019, 23:16:53 »
+1000      tartışma ortamı sağlıyor ama bunu sonradan sadece kendi düşüncesi doğruymuş gibi yapıyor aynı günde önceden yorumu olmadığı bir sürü farklı farklı şeye cevap veriyor fazla kötü diyemem ama   aktiflik konusuna gelince 1 kişiden aktiflik olunmuyor o buraya gelmedende 10 un üzerinde aktifliğin bulunduğu zamanlar oldu

İşin düşünce dayatma meselesinde değilim, pek de denk gelmedim, sadece biraz şımarık gibi, istatistiklere baktığımız zaman forumda tüm zamanların en aktif üyesi benim (ikinciliğe düşeceğiz az kaldı :D) ama artık pek aktif olduğum söylenemez, ben gittim sayılır fakat forum öldü mü? Hayır, onun gitmesiyle de ölmez. Yanlış anlamasın git falan demiyorum ben, kimse ben gidersem aktiflik biter havasında olmasın yalnızca. Burada bir sürü değerli üye var.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #18 : Temmuz 22, 2019, 23:25:41 »
İşin düşünce dayatma meselesinde değilim, pek de denk gelmedim, sadece biraz şımarık gibi, istatistiklere baktığımız zaman forumda tüm zamanların en aktif üyesi benim (ikinciliğe düşeceğiz az kaldı :D) ama artık pek aktif olduğum söylenemez, ben gittim sayılır fakat forum öldü mü? Hayır, onun gitmesiyle de ölmez. Yanlış anlamasın git falan demiyorum ben, kimse ben gidersem aktiflik biter havasında olmasın yalnızca. Burada bir sürü değerli üye var.
  Aynen onu kastediyorum  Bence düşmezsin ama belli olmaz sana bağlı  (elbet yorum yazdırırız ve böylelikle aktif olursun  ;D  :D )  bende genelde bende o sohbet ortamlarına girmediğimdendir diğer yanlarından çok (dedikleriniz oluyor) bu ön plana çıkıyor  benim gözümde (göz kırpmayı yapcaktımda sen sevmiyorsun o emojiyi ) 
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #19 : Temmuz 22, 2019, 23:32:01 »
Bende bi kaç o grubu bazı hatalar yapmışımdır oda cümleyi kuramadığımı zaman sinirleniyordum ve onları saygısızlık yaptım istemeden mesela bişeyler anlatıyordum tarih işte sonra anlamadılar benim anlattığım cümleyi ve yazmayı bilmiyon dediler işte bende sinirlenerek şey dedim siz tarih ne anlarsınız diye sonra güldüler işte ve banlandım o grubu. zaten ilgimi çekmedi grubu fazla yani arada bakıyordum.
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #20 : Temmuz 22, 2019, 23:35:42 »
  Aynen onu kastediyorum  Bence düşmezsin ama belli olmaz sana bağlı  (elbet yorum yazdırırız ve böylelikle aktif olursun  ;D  :D )  bende genelde bende o sohbet ortamlarına girmediğimdendir diğer yanlarından çok (dedikleriniz oluyor) bu ön plana çıkıyor  benim gözümde (göz kırpmayı yapcaktımda sen sevmiyorsun o emojiyi )

@Takao'yu arıyoruz. Eli korkak alıştırmaya gerek yok. Bu arada emoji mevzusunu anımsadım, hayır kızmıyorum. :D

Bende bi kaç o grubu bazı hatalar yapmışımdır oda cümleyi kuramadığımı zaman sinirleniyordum ve onları saygısızlık yaptım istemeden mesela bişeyler anlatıyordum tarih işte sonra anlamadılar benim anlattığım cümleyi ve yazmayı bilmiyon dediler işte bende sinirlenerek şey dedim siz tarih ne anlarsınız diye sonra güldüler işte ve banlandım o grubu zaten ilgimi çekmedi grubu fazla yani arada bakıyordum.

:D :D :D

Senin için demedim yanlış anlama yani, o işte troll tayfaydı, temizledim çoğunu. Neyse onun üzerinden örnek verdim sadece.
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #21 : Temmuz 22, 2019, 23:37:35 »
Senin için demedim yanlış anlama yani, o işte troll tayfaydı, temizledim çoğunu. Neyse onun üzerinden örnek verdim sadece.
biliyorum sadece anlatıyorum yani bişey demedim.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #22 : Temmuz 22, 2019, 23:42:08 »
@Takao'yu arıyoruz. Eli korkak alıştırmaya gerek yok. Bu arada emoji mevzusunu anımsadım, hayır kızmıyorum. :D

şey baktımda aktiflikte seni geçemezler 2 kat fark var aranızda bir aşağıdakiyle  ama yorumda düşmüssün
 Neyse madem kızmıyorsun  şimdi koyayım  ;) ;)    :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #23 : Temmuz 22, 2019, 23:46:09 »
  şey baktımda aktiflikte seni geçemezler 2 kat fark var aranızda bir aşağıdakiyle  ama yorumda düşmüssün
 Neyse madem kızmıyorsun  şimdi koyayım  ;) ;)    :D

Eskiden yarışırdık eğlencesine, artık bıraktım :D
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #24 : Temmuz 23, 2019, 11:17:42 »
https://i.hizliresim.com/M1oY09.jpg
Bu sabah erken kalktığımda buna gördüm bu ne ya actor ractor mactor dactor acaba fake hesap mı açtılar anlamadım.
  • 0
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #25 : Şubat 24, 2020, 15:22:37 »
Bu sabah erken kalktığımda buna gördüm bu ne ya actor ractor mactor dactor acaba fake hesap mı açtılar anlamadım.
bence troll
  • 1
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #26 : Mart 17, 2020, 21:56:52 »
bence troll
bencede ama güzel hoşuma gitti :)
  • 0
  • 1

« Yanıtla #27 : Kasım 26, 2020, 23:30:00 »
Muhalefet partimiz de geldi, böyle aktiflik olmasın kardeşim.
Abi forumdakiler şahit birden 50 beypuanım arttı onu acaba nerden aldım acaba? Hatırladınmı Ankakuşuna küfür et 50 beypuan vereceğim dediğini
  • 0
  • 3