Turnuvalar sadece Kadıköy'de olmasın!

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
Turnuvalar sadece Kadıköy'de olmasın!
« : Ekim 21, 2019, 19:42:52 »
Merhabalar...
Bugün belki de, İstanbul'daki üyelerin birçoğunun benimle aynı fikirde olacağını düşündüğüm bir isteği ifade edeceğim.
Bu isteğim ise turnuvaların sadece Kadıköy'de olmaması. Sırf Avcılar'da olsun demiyorum. Herkesin rahatça ulaşabileceği bir yerde olsun. Böyle olmayacaksa da, en azından yardımcı moderatöre de turnuva düzenleme yetkisi verilsin. Ve son bir rica, hayır diyecekseniz de nedenlerini belirtin. Direk ''Hayır!'' demeyin.
  • 1
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
Ynt: Turnuvalar sadece Kadıköy'de olmasın!
« Yanıtla #1 : Ekim 21, 2019, 19:47:25 »
Sonraki turnuvalar için planlarım var. Avcılar işime gelmez.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #2 : Ekim 21, 2019, 19:49:59 »

Evet! Kesinlikle destekliyorum. Avrupa yakasında yaşayan bir sürü insan var.  Şimdi ben burdan Kadıköy'e gitmeye kalksam en az 2 saat. 25. Ve 26. Turnuvayı Avcılar'da yapmamın sebebi her yerden ulaşılabilir olması. Metrobüs, İDO her türlü ulaşım imkanı vardı. Ben son yapılan turnuvaya katılsam, evde olmam akşamı bulur. Benim önerim arada Kadıköy'de arada Avcılar'da olması böylece iki tarafında isteği karşılanmış olur

İlla avcılar olacak diye birşey yok. Fatih, Beyoğlu taraflarında da yapılabilir
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #3 : Ekim 21, 2019, 19:52:22 »
Turnuvalarda belli bir düzen ve standart olsun istiyorum. Misal sen geçen turnuvalarda plastik yapmayarak sırayı bozdun. Durumu eşitlemek için iki tane plastik yapıyorum şimdi.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #4 : Ekim 21, 2019, 19:55:45 »
Turnuvalarda belli bir düzen ve standart olsun istiyorum. Misal sen geçen turnuvalarda plastik yapmayarak sırayı bozdun. Durumu eşitlemek için iki tane plastik yapıyorum şimdi.

Turnuva yeri değişince düzenin bozulacağını sanmıyorum. Sadece daha fazla insan katılmış olacak. Sırayla yapıldığını farketmemisim
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #5 : Ekim 21, 2019, 19:56:37 »
Ben de illa Avcılar'da olsun demiyorum. Çapa-Şehremini de olabilir. İki yakadan da gelen insanlar için ideal bir yer. Ben Avcılar'dan Çapa'ya 45 dk da gittiğimi bilirim.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #6 : Ekim 21, 2019, 19:58:24 »
Kadıköy'de Goblin Oyun Kulübü gibi güzel bir mekan var. Üstelik yeni ve daha büyük bir dükkana taşındılar. Avrupa yakasında böyle bir tanıdığım yok. Havalar daha da soğursa dışarıda da yapamayız.
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #7 : Ekim 21, 2019, 20:18:54 »
Kadıköy'de Goblin Oyun Kulübü gibi güzel bir mekan var. Üstelik yeni ve daha büyük bir dükkana taşındılar. Avrupa yakasında böyle bir tanıdığım yok. Havalar daha da soğursa dışarıda da yapamayız.
Bu durumda yardımcı moderatöre, ki bu şuan da @Daichi oluyor, turnuva düzenleme yetkisi verilmeli.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #8 : Ekim 21, 2019, 20:37:29 »
Bence de başka ilçelerde olabilir. Ancak Avcılar ulaşım olarak en uygunsuz yerlerden biri. Turnuva olabilecek yer olsun da, başka ilçelerde de olabilir tabiî 8) Ayrıca Kadıköy İstanbul'un ulaşım olarak en iyi ilçesi, en çok toplu taşıma aracının bir arada olduğu nokta. Halkalı'da çalışıp, Bahçelievler'de okuyan, Tuzla'da staja gelen, Beşiktaş'ta kursu olan vb. insanlar gelip benden Kadıköy'de ev kirâlıyorlar. 8)
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #9 : Ekim 21, 2019, 20:40:11 »
Bence de başka ilçelerde olabilir. Ancak Avcılar ulaşım olarak en uygunsuz yerlerden biri. Turnuva olabilecek yer olsun da, başka ilçelerde de olabilir tabiî 8) Ayrıca Kadıköy İstanbul'un ulaşım olarak en iyi ilçesi, en çok toplu taşıma aracının bir arada olduğu nokta. Halkalı'da çalışıp, Bahçelievler'de okuyan, Tuzla'da staja gelen, Beşiktaş'ta kursu olan vb. insanlar gelip benden Kadıköy'de ev kirâlıyorlar. 8)
Bence Çapa en iyi yerlerden birisi iki taraf için de. Bakırköy de iyi bir yer.
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #10 : Ekim 21, 2019, 21:37:21 »
Kayseride de turnuva düzenleyin ;D
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 649
  • BeyPuan 15045
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #11 : Ekim 21, 2019, 23:00:10 »
Ben önceki turnuvada Kadıköy'e gelemeyen (veya gelmeyen her neyse) tayfayı gördüm ve kesinlikle bi avuç insan var. Hatta en az Anadolu yakası tayfası kadar. Beyblade sevgisi olan bir ekip yani. Kesinlikle onların da işine gelen yerlerde turnuvalar olmalı bence.

Bu dikkatli ve detaylara özenme içeren bakış açısıyla empati kurabildiğimi sanıyorum ama nihayetinde o kadar da gerekli olduğunu düşünmüyorum. Her jenerasyondan yapılan turnuva sayısının eşit olması benim görüşümce gerekli değil. Hem zaten Kadıköy dışındaki yerlerde turnuva yapılması bu düzenin bozulması anlamına gelmiyor ki.

Dışarıda yapamama meselesi doğru. Hem Goblin Oyun Kulübü'nü de görmek istiyorum. Eminim ortam hoştur.

Şimdi ben burdan Kadıköy'e gitmeye kalksam en az 2 saat.

Benim de buradan oraya gelmem o kadar sürmüştü. Sonuç olarak gelinebiliyor...
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #12 : Ekim 21, 2019, 23:45:39 »

Benim de buradan oraya gelmem o kadar sürmüştü. Sonuç olarak gelinebiliyor...

Ama hep biz mi gelelim? Ara sıra burdada yapalım diyorum. Sadece avcılar değil tabi. Benim o aklıma gelmişti. Fatih taraflarında da yapılabilir arkadaşların dediği gibi.

• 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #13 : Mart 09, 2020, 19:08:51 »
Öhö öho, aynı isteği bu sefer isyankar bir dil ile değil, medeni insanlar gibi rica ederek istiyorum :D Y.Moda da turnuva düzenleme yetkisi verilsin
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 649
  • BeyPuan 15045
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #14 : Mart 09, 2020, 19:13:11 »
Öhö öho, aynı isteği bu sefer isyankar bir dil ile değil, medeni insanlar gibi rica ederek istiyorum :D Y.Moda da turnuva düzenleme yetkisi verilsin

İsteyen herkes düzenleyebilir? Bence en iyi turnuva vakti yaz vakti. 25'inci ve 26'ncı gibi düzenle bir tane, gelelim.
  • 0
  • 0