Beyblade Burst Legend Spriggan vs Valtryek

Sezermaden

• *
  • Toplam İleti 273
  • BeyPuan 943
  • Dragoon ...
Ynt: Beyblade Burst Legend Spriggan vs Valtryek
« Yanıtla #15 : Ağustos 06, 2018, 15:40:34 »
Survivor videosuyla 360.000 izlenmeyi nasıl sağladın? :D Bir de Survivor sanırım Show TV'ye ait bir içerik olduğundan senin telif yeme durumun olmuyor mu? 8)
Herhangi bir telif sorunu yaşamadım. Özel bir kesit yakaladım. Hemen montaj yapıp videoyu youtubeye attım. 310.000 izlenmeymiş yanlış aklımda kalmış :)
Video burada
  • 0
  • 0
Elimdekiler: Dragoon G, Dragoon GT, Dranzer V, Dranzer V2, Draciel S, Draciel Ms,Driger Gt, Driger V2, Galman, Gazzly, Gia Dragoon V

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #16 : Ağustos 06, 2018, 16:06:59 »
Herhangi bir telif sorunu yaşamadım. Özel bir kesit yakaladım. Hemen montaj yapıp videoyu youtubeye attım. 310.000 izlenmeymiş yanlış aklımda kalmış :)
Video burada
Videoyu önerilerde sürekli Survivor içerikli yayınlar çıkmasın diye izlemedim. Ancak sen bundan telif ödememeyi geçtim, bir de para kazanabilecek misin? 8)
  • 0
  • 0

Sezermaden

• *
  • Toplam İleti 273
  • BeyPuan 943
  • Dragoon ...
« Yanıtla #17 : Ağustos 06, 2018, 17:03:52 »
Videoyu önerilerde sürekli Survivor içerikli yayınlar çıkmasın diye izlemedim. Ancak sen bundan telif ödememeyi geçtim, bir de para kazanabilecek misin? 8)
Yok para kazanamazsın :) Dediğin gibi özel bir kuruma ait fakat youtube videoyu engellemek yerine para kazanma kısmını kapatıyor. Bu videodan gelir elde edemediğin gibi Acun Medya reklam ile gelir elde edebiliyor :)
  • 0
  • 0
Elimdekiler: Dragoon G, Dragoon GT, Dranzer V, Dranzer V2, Draciel S, Draciel Ms,Driger Gt, Driger V2, Galman, Gazzly, Gia Dragoon V

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
« Yanıtla #18 : Ağustos 06, 2018, 22:18:47 »
Yok para kazanamazsın :) Dediğin gibi özel bir kuruma ait fakat youtube videoyu engellemek yerine para kazanma kısmını kapatıyor. Bu videodan gelir elde edemediğin gibi Acun Medya reklam ile gelir elde edebiliyor :)
Ben de o zaman Show TV'den bir içeriği paylaşınca telif sıkıntısı yaşamayacağım. Aynısı atıyorum Taylor Swift'in bir şarkısının sözlerini paylaşsam da olur mu fonda şarkı çalarken? 8)
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #19 : Ağustos 06, 2018, 22:55:00 »
Ben de o zaman Show TV'den bir içeriği paylaşınca telif sıkıntısı yaşamayacağım. Aynısı atıyorum Taylor Swift'in bir şarkısının sözlerini paylaşsam da olur mu fonda şarkı çalarken? 8)

Ya videon para kazanmaya kapanıp Sezer'in dediği gibi telif sahibi videona reklam koyup para kazanır ya da para kazanma engeliyle birlikte bazı ülkelerde veya tüm dünyada engellenir.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
« Yanıtla #20 : Ocak 19, 2019, 02:37:25 »
Dostum videolarını mı sildin? Kanalını da kapatmışsın sanırım. Dön aramıza! 8)
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #21 : Ocak 19, 2019, 16:24:05 »
Beyblade'i bıraktı sanırım. En son kanalın tarzını değiştireceğini söylüyordu ve bütün Beybladelerini çekiliş ile dağıtıyordu. Kanalının adını değiştirmiş olabilir. You Tube'a BeybladevloggerTr yazınca bir tek bu kanal çıkıyor: https://www.youtube.com/channel/UCCSIVyGSb-ZTZiYwnSmBJqw İlgili kanallar kısmına bakarsanız Beyblade kanallarını görebilirsiniz.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
« Yanıtla #22 : Ocak 21, 2019, 19:38:52 »
Beyblade'i bıraktı sanırım. En son kanalın tarzını değiştireceğini söylüyordu ve bütün Beybladelerini çekiliş ile dağıtıyordu. Kanalının adını değiştirmiş olabilir. You Tube'a BeybladevloggerTr yazınca bir tek bu kanal çıkıyor: https://www.youtube.com/channel/UCCSIVyGSb-ZTZiYwnSmBJqw İlgili kanallar kısmına bakarsanız Beyblade kanallarını görebilirsiniz.
Bu onun kanalı öyleyse? 8)
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #23 : Ocak 21, 2019, 20:21:57 »
Bu onun kanalı öyleyse? 8)

Emin değilim. Belki onundur. Aranızda önceden abone olmuş olan varsa bir baksın abone olduğu kanallara.
  • 0
  • 0

BeybladeVlogger

• Toplam İleti 130
  • BeyPuan 16
  • Efsane Yeniden Doğdu!
« Yanıtla #24 : Şubat 08, 2019, 22:21:03 »
Evet arkadaşlar kanalı kapattım. Bütün beyblade leri ise elden çıkardım. Uzun zamandır düşünüyordum aslında. Bir süre yokum.
  • 0
  • 0
✓Her gün yeni bir kapışma videosu!
✓Her hafta yeni bir kutu açılımı!

✓BakutenShoot •V-Force •G-Revolution
    •MetalFusion •MetalMasters •MetalFury •Burst • Beyblade X 2024

✓Kanalıma Abone Olmayı unutmayın!

#BeybladevloggerTr

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #25 : Şubat 09, 2019, 00:29:07 »
Evet arkadaşlar kanalı kapattım. Bütün beyblade leri ise elden çıkardım. Uzun zamandır düşünüyordum aslında. Bir süre yokum.

Kanalın formatını değiştireceğim diyordun o iş ne oldu?
  • 0
  • 0

BeybladeVlogger

• Toplam İleti 130
  • BeyPuan 16
  • Efsane Yeniden Doğdu!
« Yanıtla #26 : Şubat 09, 2019, 22:04:17 »
Kanal olayını ise beyblade videoları nı sildikten sonra, ufak tefek karışık vlog tarzında videolar yükledim. Pek yok 5-6 video anca var. Youtube ile de pek uğraşmaz oldum artık. Çoluk çocuğa karışınca herşey bitiyor dostlar. Bekar ken evet zevkli güzel günler. Ancak hele bir çocuğunuz olsun ozaman anlarsınız ne demek istediğimi 😊
  • 0
  • 0

#BeybladevloggerTr

Takao

• *
  • Toplam İleti 4777
  • BeyPuan 9891
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #27 : Şubat 09, 2019, 22:17:24 »
Kanal olayını ise beyblade videoları nı sildikten sonra, ufak tefek karışık vlog tarzında videolar yükledim. Pek yok 5-6 video anca var. Youtube ile de pek uğraşmaz oldum artık. Çoluk çocuğa karışınca herşey bitiyor dostlar. Bekar ken evet zevkli güzel günler. Ancak hele bir çocuğunuz olsun ozaman anlarsınız ne demek istediğimi 😊

Sen evli miydin ya? :D Allah analı babalı büyütsün. Kanalın linkini atabilir misin merak ettim?
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
« Yanıtla #28 : Şubat 15, 2019, 17:04:47 »
Çocuk yeni oldu öyleyse.Ben de mutluluklar ve başarılarını dörmeni diliyorum. Bekarlık sultanlık demişsin sanırım bu mesajında da kısaca. :D 8)
  • 0
  • 0

BeybladeVlogger

• Toplam İleti 130
  • BeyPuan 16
  • Efsane Yeniden Doğdu!
« Yanıtla #29 : Şubat 22, 2019, 19:57:55 »
Sen evli miydin ya? :D Allah analı babalı büyütsün. Kanalın linkini atabilir misin merak ettim?

Aynen dostum. Amin teşekkür ederim!  :) Tabi ki
Ancak pek bir şey yapmıyorum ama arada sırada video atıyorum karışık
https://www.youtube.com/channel/UCCSIVyGSb-ZTZiYwnSmBJqw?view_as=subscriber

Çocuk yeni oldu öyleyse.Ben de mutluluklar ve başarılarını dörmeni diliyorum. Bekarlık sultanlık demişsin sanırım bu mesajında da kısaca. :D 8)

Aynen dostum aynen!  :) Teşekkür ediyorum iyi dileklerin için!
Yani şuan ki halinizin kıymetini bilin diyorum kısaca. 3 yıldır evliydim. Yeri geliyor güzel yeri geliyor ...  :D
  • 0
  • 0

#BeybladevloggerTr