Dragoon F Gold (Burst) | Kutu Açılımı

ATTJ

• *
  • Toplam İleti 45
  • BeyPuan 15
Dragoon F Gold (Burst) | Kutu Açılımı
« : Nisan 09, 2021, 18:08:39 »
Dragoon F'in Burst remakelerinden biri olan CoroCoro Limited Gold versiyonun kutu açılımını yaptım. Plastik seri için yapılan remake'lerden görünüş olarak en sevdiğim beyblade bu. İyi seyirler.

• 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
Ynt: Dragoon F Gold (Burst) | Kutu Açılımı
« Yanıtla #1 : Nisan 09, 2021, 18:41:46 »
Ayıptır sorması ama bu nadir Beybladelerin parası nereden geliyor? :D
  • 0
  • 0

ATTJ

• *
  • Toplam İleti 45
  • BeyPuan 15
« Yanıtla #2 : Nisan 09, 2021, 18:54:05 »
Ayıptır sorması ama bu nadir Beybladelerin parası nereden geliyor? :D

Çalışıyorum hocam, plastik seri zamanında çok oynuyordum artık daha çok koleksiyon amaçlı ilgileniyorum hobi olarak. Animeleri izliyorum hala fakat yeni sezonlardaki beyblade'ler çok ilgimi çekmiyor. Tabi plastik serileri toplaması hem fiyat hem bulunabilirlik açısından baya zorlaştı. Burst remakeler biraz daha erişebilir o açıdan. Örneğin bu ürün 40-60$ arasına bulunabiliyor. 2-3 normal burst beyblade fiyatına denk diyebiliriz.
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1218
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #3 : Nisan 10, 2021, 16:08:40 »
Çok temiz bir video olmuş.Beyblade benim pek hoşuma gitmedi ama çok zor bulunan bir Beyblade olması onu baya değerli yapıyor.
  • 0
  • 0

ATTJ

• *
  • Toplam İleti 45
  • BeyPuan 15
« Yanıtla #4 : Nisan 10, 2021, 16:56:41 »
Çok temiz bir video olmuş.Beyblade benim pek hoşuma gitmedi ama çok zor bulunan bir Beyblade olması onu baya değerli yapıyor.

Teşekkürler hocam. Bu üründe en çok sevdiğim kısım çıkartmalar oldu. Aslında saldırı çemberini de mat siyah yapsalar bu çıkartmalar ile daha güzel bir beyblade olabilir.
  • 0
  • 0