Emlakçı Oytun Mertol'dan Beyblade Dragoon S Burst Takara Tomy Kutu Açılımı

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
Merhabalar sevgili forum halkı;

Beyblade Burst Rising serisinden ana karakter Takao Kinomiya'nın (Tyson Granger) ilk Beyblade'i sınırlı sayıda üretilen Takara Tomy üretimi Dragoon S'nin açılımı Emlakçı Oytun Mertol yorumuyla karşınızda. Videonun düzenlemesini tek başıma gerçekleştirdim. Kameraman Efsâne @HBK(KAİ) ile birlikte desteklerinden ötürü takım arkadaşlarım saldırı Beyblade'leri ustası @umutdd 'ye, @jinkaruhama 'ya, Itachi Edits kanalından @Kurenai Shu 'ya ve Almanya'nın gururu, @Khada Jhin 'e teşekkür ederim.  8) Özel olarak da sayın yardımcı moderatör @Daichi 'ye PNG yapma 7/24 yardıma hazır olduğu için teşekkür ederim. Umarım beğenirsiniz. İşte Takara Tomy Beyblade Burst Rising Dragoon S'nin oluşum süreci:

• 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1222
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
Güzel ve eğlenceli bir tanıtım olmuş.Beybladelerin böyle bir gün Türkçe tanıtılacağını hiç beklemezdim ama bu forum beybladeçilere bir platform oldu. 
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
Güzel ve eğlenceli bir tanıtım olmuş.Beybladelerin böyle bir gün Türkçe tanıtılacağını hiç beklemezdim ama bu forum beybladeçilere bir platform oldu. 
Sağ ol dostum, yakında tümü İngilizce ve tümü Fransızca olan videolar da çekmeyi düşünüyorum ara sıra. 8)
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
ve herzamanki muhteşem bir video muhteşem bir zamanlama tam 10 dk da işime yetişmiş bir şekilde    bende uzun zamandır video atmamiş  diye kanalına girecektim aslında  aboneyimde niye bildirim  gelmemiş anlamadım   iyiki buraya girmişim   muhteşem  alt yazılar zaten gene gülüyorum (iyi anlamda)      Harika iş dostum @Emlakçı Oytun
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
Ve her zamanki muhteşem bir video, muhteşem bir zamanlama. Tam 10 dk da işine yetişmiş bir şekilde. Ben de uzun zamandır video atmamış diye kanalına girecektim. Aslında aboneyim de niye bildirim  gelmemiş anlamadım. İyi ki buraya girmişim, muhteşem  alt yazılar zaten gene gülüyorum (iyi anlamda). Harika iş dostum! @Emlakçı Oytun
Güzel yorumun için teşekkür ederim Ardivas, ben de niye Ardivas neden uzun süredir yorum yapmıyor diyordum :D Yazım yanlışlarını düzeltmek uğraştırıyor gerçekten :D Öğrenmek istersen bir ara anlatabilirim sana. 8) Sen her "ki" ve "de"yi birleşik yazıyorsun, onu gördüm ben de. 8)
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
Artık bir tane Fafnir kutu açılımı görmek istiyoruz...
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
Artık bir tane Fafnir kutu açılımı görmek istiyoruz...
Dostum onun düzenlemesini yapacağım bu hafta. Sanırım ay bitmeden yüklemiş olurum. 8)
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
Dostum onun düzenlemesini yapacağım bu hafta. Sanırım ay bitmeden yüklemiş olurum. 8)
Şükür ;D
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
Güzel yorumun için teşekkür ederim Ardivas, ben de niye Ardivas neden uzun süredir yorum yapmıyor diyordum :D Yazım yanlışlarını düzeltmek uğraştırıyor gerçekten :D Öğrenmek istersen bir ara anlatabilirim sana. 8) Sen her "ki" ve "de"yi birleşik yazıyorsun, onu gördüm ben de. 8)
Normalde dikkat ederim de  telefonda hızlı yazacağımdan dolayı öyle oluyor . :D. Uzun zamandır bir türlü girememe veya yorum yazamama sıkıntısı yaşıyorum forumda ama düzeldi sonunda çok mutluyum  :) 

Ve muhteşem bir beyblade ile muhteşem  bir video daha geliyor
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
Normalde dikkat ederim de  telefonda hızlı yazacağımdan dolayı öyle oluyor . :D. Uzun zamandır bir türlü girememe veya yorum yazamama sıkıntısı yaşıyorum forumda ama düzeldi sonunda çok mutluyum  :) 
       Ve muhteşem bir Beyblade ile muhteşem  bir video daha geliyor
Ardivas'tan yazım yanlışsız bir yorum, kutluyoruz... 8) Yalnızca Beyblade özel ad sayıldığı için ilk harfi büyük yazılıyor :D
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
Ardivas'tan yazım yanlışsız bir yorum, kutluyoruz... 8) Yalnızca Beyblade özel ad sayıldığı için ilk harfi büyük yazılıyor :D
bende alıntıya bakıyorum doğru yazmışım ya işe diye meğer sen düzeltmişsin  xd
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
Ben de alıntıya bakıyorum doğru yazmışım ya işe diye meğer sen düzeltmişsin  xd
Her zaman alıntıda yapıyorum düzeltme dostum! 8)
  • 0
  • 0