Beyblade - Metal Fury - 3. Bölüm

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
Ynt: Beyblade - Metal Fury - 3. Bölüm
« Yanıtla #15 : Ağustos 08, 2017, 21:55:01 »
Ben genelde rüyâlarıma hemcinslerimi almıyorum :D
Juliayı mı gördün ;D
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #16 : Ağustos 08, 2017, 22:35:57 »
Juliayı mı gördün ;D
Beybalde serisinden kız görmedim hiç 8)
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #17 : Ağustos 09, 2017, 03:08:58 »
Ryo kim dostum, Phoenix'in diğer adı mı? Ayrıca Tsubasa'nın hastaneden kaçışı Phoenix'in yaptığı saygısızlıktan sonra oldu, içine doğdu sanki. Yu ne güzel savundu arkadaşını orada. Phoenix bencil bir adam (Anımsarsanız ABD takımına karşı Kenta ya da Shayan yerine kendi yarışmak istemişti), orada Tsubasa'yı değil, turnuvada Tsubasa'nın karanlık güçle birlikte yükselişe geçmesini hazmedemedi bence. Nedeni ne olursa olsun, bu durumda Tsubasa'yı kurtarmayı, ona özel ilgi göstermeyi, karanlık gücü yenmesine yardımcı olmayı seçeceğine, onu şutlamayı seçti. İyi ki Yu vardı ve ona engel oldu.

Diğer konuda da kendin söyledin antrenman turu diye, Dünya turu değil. Dünya turu olsa bile zaten Yu ve Tsubasa turu bitirip dönmüşlerdi Helios/Poseidon filminde. 8)
Ben Youtube adlı video paylaşım sitesinden izliyorum Beyblade bölümlerini. Şu ana dek yaptığım yorumlarda da herhangi bir yanlışlık yok 8) Kai adamım tam anlamadım ne demek istiyorsun? Neden rüyâmda göreyim bölümleri? Olmayan bir şey mi yazdım buraya=?
bide b yorumları uzun tuttuğumu düşünürdüm ;D         okadar çok şey yazmışsınızki  ne yazacağımı bilemedim  tsubasa diğerlerini tehlikeye attığı için ryo (gingka nın babası ) onu uzaklaştırmak istedi ama yu sayesinde aralarındaki beyblade bağı olduğu sürece bir şey olmadığını anlayıp  tsunasayı takımda tuttu   uzatmaya gerek yok yani     

Bunu yazdığıma inanamıyorum ;D :D
  • 0
  • 0

Shockwave0752

• Toplam İleti 163
  • BeyPuan 23
  • Saldır Sol Blaze!
« Yanıtla #18 : Ağustos 11, 2017, 19:32:47 »
Ey Oytun kardeşim. Sen Metal Fusion'ın 49. ve 51. bölümü izlersen Ryuga'nın Karanlık Güç etkisi altında kaldığını görebilirsin. Ryuga Karanlık Güç'ten uzun bir deneme sonrasında kurtulmuştu. Tsubasa'ya çözümü söylemeseydi muhtemelen Tsubasa da düzelemeyecekti. Eğer Ryo(Phoneix)'nun yaptığı saygısızlıksa sen bilirsin. Ayrıca Helioslu film farklı bir zaman diliminde çünkü Pegasus Metal Masters'ın son bölümünde paramparçaydı ve Madoka Pegasus'u Metal Fury'nin ilk bölümünde tamir ediyordu. Ve Ryo kendisinin geçici asil üye olmasını istemesinin sebebi Metal Fusion'da oğluna yapamadığı desteği Dünya Şampiyonası'nda yapmak istedi o kadar! Ryo'yu sırf Metal Fusion'da yaptıkları için suçlama lütfen!
  • 0
  • 0
Senciyiz senci!

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #19 : Ağustos 11, 2017, 19:38:08 »
Ey Oytun kardeşim. Sen Metal Fusion'ın 49. ve 51. bölümü izlersen Ryuga'nın Karanlık Güç etkisi altında kaldığını görebilirsin. Ryuga Karanlık Güç'ten uzun bir deneme sonrasında kurtulmuştu. Tsubasa'ya çözümü söylemeseydi muhtemelen Tsubasa da düzelemeyecekti. Eğer Ryo(Phoneix)'nun yaptığı saygısızlıksa sen bilirsin. Ayrıca Helioslu film farklı bir zaman diliminde çünkü Pegasus Metal Masters'ın son bölümünde paramparçaydı. Ve Ryo kendisinin geçici asil üye olmasını istemesinin sebebi Metal Fusion'da oğluna yapamadığı desteği Dünya Şampiyonası'nda yapmak istedi o kadar! Ryo'yu sırf Metal Fusion'da yaptıkları için suçlama lütfen!

Madoka tamir edebilirim demişti orda. O olaylardan önce tamir etmiştir. Önemli bir ayrıntı değil bu sonsuza kadar öyle kalacak değildi ya.
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #20 : Ağustos 12, 2017, 14:16:55 »
Ey Oytun kardeşim. Sen Metal Fusion'ın 49. ve 51. bölümü izlersen Ryuga'nın Karanlık Güç etkisi altında kaldığını görebilirsin. Ryuga Karanlık Güç'ten uzun bir deneme sonrasında kurtulmuştu. Tsubasa'ya çözümü söylemeseydi muhtemelen Tsubasa da düzelemeyecekti. Eğer Ryo(Phoneix)'nun yaptığı saygısızlıksa sen bilirsin. Ayrıca Helioslu film farklı bir zaman diliminde çünkü Pegasus Metal Masters'ın son bölümünde paramparçaydı ve Madoka Pegasus'u Metal Fury'nin ilk bölümünde tamir ediyordu. Ve Ryo kendisinin geçici asil üye olmasını istemesinin sebebi Metal Fusion'da oğluna yapamadığı desteği Dünya Şampiyonası'nda yapmak istedi o kadar! Ryo'yu sırf Metal Fusion'da yaptıkları için suçlama lütfen!
Adamım ben Phoenix'i Metal Fusion'da sevdim. Doji ile maçında bile başta Doji yenecek gibiyken biraz üzüldüm. Ancak Metal Masters'ta yaptıkları gözümden çok düşürdü onu. Gingka karanlık gücün etkisi altında kalsaydı, Gingka'yı takımdan çıkarmazdı, bunu düşünmezdi bile. Eğitimli ve insan ilişkilerinde iyi olan biri, "Tsubasa'yı takımdan çıkarıyorum" demek yerine, "Tsubasa iyileşene ve karanlık gücün etkisinden kurtulana dek Yu, onun yerine sen ana oyuncu olacaksın bir süreliğine." derdi 8)
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #21 : Ağustos 12, 2017, 15:10:45 »
Adamım ben Phoenix'i Metal Fusion'da sevdim. Doji ile maçında bile başta Doji yenecek gibiyken biraz üzüldüm. Ancak Metal Masters'ta yaptıkları gözümden çok düşürdü onu. Gingka karanlık gücün etkisi altında kalsaydı, Gingka'yı takımdan çıkarmazdı, bunu düşünmezdi bile. Eğitimli ve insan ilişkilerinde iyi olan biri, "Tsubasa'yı takımdan çıkarıyorum" demek yerine, "Tsubasa iyileşene ve karanlık gücün etkisinden kurtulana dek Yu, onun yerine sen ana oyuncu olacaksın bir süreliğine." derdi 8)
çıkarmak yerine yedek oyunculuğa alması çıkarmasından daha mantıklı haklısın
  • 0
  • 0

Diavolor

• Toplam İleti 365
  • BeyPuan 11
  • shell crushers..
« Yanıtla #22 : Eylül 07, 2020, 18:10:40 »
bu serilerde en çok kyoya ve ryuga favorim her hareketleri asabi delikanlı duruyor hırs öfke cabası =)
  • 1
  • 0
*** Fosil Beybladeci ***

Naufi

• *
  • Toplam İleti 4
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #23 : Mart 19, 2022, 22:12:25 »
Spoiler
Kenta denilen boş karakteri daha güçlü yapmak için Ryuga gibi mükemmel karakteri heva edecekler ya. Sinir oluyorum.sırf bu yüzden beybale metal fury baya zırva. Ve evet kenta boş bir karakter.berbat ve sadece yük. Madoca bile ondan daha iyi iş yapıyor.
  • 0
  • 0