Beyblade - Metal Fusion - 2. Bölüm

ERTUĞRUL

• *
  • Toplam İleti 1128
  • BeyPuan 465
  • Saldır Tempo!!
Beyblade - Metal Fusion - 2. Bölüm
« : Haziran 10, 2015, 17:20:59 »
  • 0
  • 0

Ynt: Beyblade - Metal Fusion - 2. Bölüm
« Yanıtla #1 : Ocak 01, 2017, 20:45:50 »
kyoya gingiyi hiç yendimi ?
  • 1
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #2 : Ocak 01, 2017, 20:52:52 »
kyoya gingiyi hiç yendimi ?

Spoiler
Hayır ama denk duruma geldiler berabere kalıyorlardı hep eşitler.
  • 2
  • 0

YHBKY06

• *
  • Toplam İleti 12
  • BeyPuan 1
  • Mgbe agha ahụ malitere ịmụ ụbọchị
« Yanıtla #3 : Ocak 17, 2017, 09:34:21 »
kyoya hiç bir zaman ginggayı yenemez çok açık ve net  :o :o
  • 1
  • 2

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #4 : Mayıs 28, 2017, 19:14:04 »
Ooo burada Bilgiç kızmış :D
  • 1
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #5 : Mayıs 29, 2017, 00:52:39 »
  • 1
  • 0

Shockwave0752

• Toplam İleti 163
  • BeyPuan 23
  • Saldır Sol Blaze!
« Yanıtla #6 : Temmuz 08, 2017, 00:27:14 »
Ooo burada Bilgiç kızmış :D
Evet ve bence çok dejavu olabileceğim bir insan.
  • 1
  • 0
Senciyiz senci!

niNjA

• *
  • Toplam İleti 2
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #7 : Temmuz 09, 2020, 10:46:38 »
Şu madoka beyblade cimi?
  • 1
  • 0

Kajmer Faruk

• Toplam İleti 141
  • BeyPuan 49
  • Kükre Leone!
« Yanıtla #8 : Temmuz 09, 2020, 11:38:39 »
Şu madoka beyblade cimi?
İzle ve gör :D
Bu arada üst üste iki kere ileti atmak yasak
  • 1
  • 0

Diavolor

• Toplam İleti 359
  • BeyPuan 11
  • shell crushers..
« Yanıtla #9 : Ağustos 29, 2020, 00:34:38 »
bazen tezgah yapayım derken tezgaha gelirsin güzel maçtı
  • 2
  • 0
*** Fosil Beybladeci ***

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #10 : Ekim 06, 2020, 21:36:09 »
Kyoya >Gingka yapmayın ama yenemezmiş  hahaha ha eşitler ve bence Leon daha güçlü
  • 1
  • 4

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #11 : Kasım 05, 2020, 00:01:56 »
Beybladee "Bepleyt." diyen senin o ağzın bal kaymak yesin.
Kenta için mi ?

Ne güzel Kenta sevmeyenler artıyordu sen fav olarak gösteriyorsun sayı gene esitlenmeye başladı (tercih işidir yargılama yoktur yorumda sadece bilgi ve beklenti )
  • 1
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #12 : Kasım 05, 2020, 20:52:36 »
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. İstediğiniz kadar nefret edebilirsiniz. Hatta buradaki herkes ondan nefret edebilir, benim için hiç sorun değil. Benim sevgim ona yeter. Benim sevgim topunuzun nefretini tükürükle boğmaya yeter evelallah.
yorumumu okumadın !! parantez içinde bunu belirttim ya   bunun tercih işi olduğunu yargılama yorumu olmadığını sadece istatistiksel bir şey dediğimi  ve sev sana sevme diyen yok ama düzgün biçem kullanmalısın ne güzel saygı çerçevesinde yorum yapmışım  , tükürükle boğmak falan yani saçma   eğer burada herkesten hatta benden bile fazla sevmeyen olsa seni Kenta ya olan sevgini de cürütebilir sonuçta (tam tersi de gecerlidir ama sanmıyorum 4 yıldır olmadıysa olmaz)  bide soruda bunu diyen mı Kenta diye sormuştum gecen bolumde fav olduğunu açıkladıgından alttaki yorumu yazmıstım
  • 1
  • 0

Kajmer Faruk

• Toplam İleti 141
  • BeyPuan 49
  • Kükre Leone!
« Yanıtla #13 : Kasım 07, 2020, 16:45:45 »
Öncelikle yorumumdan dolayı seni huzursuz ettiğim için özür dilerim. Açıklamaya gelince: Tükürükle boğmak, bir deyimdir. Dilimizdeki bazı deyimler, bazen biraz kaba, bazen de biraz argo olabiliyorlar; ve insan bazen, ilgili durumu veya eylemi ifade etmek için daha iyi bir söz bulamayabiliyor. Bu deyim, benim kurduğum cümlede şu anlama geliyor: Benim ona, tek bir insan olarak duyduğum sevgi o kadar büyük ki, çoğunluk ondan nefret etse bile bu nefret o sevgiye, okyanusun içine düşen mürekkep damlası gibi gelir. Ayrıca okyanusun içine düşen değil mürekkep damlası, bir fıçı mazot olsa dahi, okyanusu kirletemez. Ne demek istediği mi anladın mı? Yani demek istiyorum ki: Kimse benim ona olan sevgimi çürütemez. Kimse için kimseden nefret etmem. Kimsenin sözüyle de kimseye düşman olmam.

Ama tekrar özür diliyorum senden. Sanırım o deyimi kullanmak yerine, daha açıklayıcı bir ifade kullansaydım her halde huzursuz olmazdın. Ama inan o an başka bir söz bulamadım.

Sorunun cevabına gelince: Evet Kenta'yı kastetmiştim. Beybladee "Bepleyt" dediğini duydum birkaç sefer.

Diğer bir konu: Yorumunun tamamını okudum. Parantez içinde yazdıklarını da gördüm. Ben seviyorum, sen sevmiyorsun. Çoğunluk sevmiyor. Sevmeye de bilirler. Herkes istediğini sevmekte veya sevmemekte özgürdür. Bunu tartışmaya gerek yok. Bunun benim için bir sorun olmadığını ifade etmek istedim. İlaveten, bu aynı zamanda seninle aynı fikirde olduğumuz bir konu olduğu için, seninle aynı fikirde olduğumuzu da belirtmek istedim. Hepsi bu.
Peki bunca sevgi beslediğin, methiyeler dizdiğin şeyin bir anime karakteri olması garip değil mi? :)
  • 1
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #14 : Kasım 09, 2020, 16:38:14 »
Öncelikle yorumumdan dolayı seni huzursuz ettiğim için özür dilerim. Açıklamaya gelince: Tükürükle boğmak, bir deyimdir. Dilimizdeki bazı deyimler, bazen biraz kaba, bazen de biraz argo olabiliyorlar; ve insan bazen, ilgili durumu veya eylemi ifade etmek için daha iyi bir söz bulamayabiliyor. Bu deyim, benim kurduğum cümlede şu anlama geliyor: Benim ona, tek bir insan olarak duyduğum sevgi o kadar büyük ki, çoğunluk ondan nefret etse bile bu nefret o sevgiye, okyanusun içine düşen mürekkep damlası gibi gelir. Ayrıca okyanusun içine düşen değil mürekkep damlası, bir fıçı mazot olsa dahi, okyanusu kirletemez. Ne demek istediği mi anladın mı? Yani demek istiyorum ki: Kimse benim ona olan sevgimi çürütemez. Kimse için kimseden nefret etmem. Kimsenin sözüyle de kimseye düşman olmam.

Ama tekrar özür diliyorum senden. Sanırım o deyimi kullanmak yerine, daha açıklayıcı bir ifade kullansaydım her halde huzursuz olmazdın. Ama inan o an başka bir söz bulamadım.

Sorunun cevabına gelince: Evet Kenta'yı kastetmiştim. Beybladee "Bepleyt" dediğini duydum birkaç sefer.

Diğer bir konu: Yorumunun tamamını okudum. Parantez içinde yazdıklarını da gördüm. Ben seviyorum, sen sevmiyorsun. Çoğunluk sevmiyor. Sevmeye de bilirler. Herkes istediğini sevmekte veya sevmemekte özgürdür. Bunu tartışmaya gerek yok. Bunun benim için bir sorun olmadığını ifade etmek istedim. İlaveten, bu aynı zamanda seninle aynı fikirde olduğumuz bir konu olduğu için, seninle aynı fikirde olduğumuzu da belirtmek istedim. Hepsi bu.
bazen  olabilir en çok sevilen o sevmezsin ama en az sevileni seversin  o sıkıntı değil dediğinizde anladım zaten , şu anki gibi yazsaydın daha açıklayıcı olabilirdi ,benim rahatsız olduğum nokta.  Bu bir yargılama olmadığını ve tercih meselesi olduğunu belirttiğim halde  ister severim ister sevmem gibi bir karşılık almamdı ,,
Peki bunca sevgi beslediğin, methiyeler dizdiğin şeyin bir anime karakteri olması garip değil mi? :)
bu kadarı bana da fazla geliyor ama  sanki gerçekmiş gibi burda güç kişilik tartışması falan yaptığımız karakterler var bu tamamiyle izlediğim şeyi icsellestirmekle alakalı san uyuyorsa ve haklı buluyorsan bazen olabiliyor böyle şeyler ,, bazen bir nesneye bir çiçeğe bir hayvana ve bazense bir karaktere :) :D
  • 2
  • 0