Beyblade - Metal Masters - 23. Bölüm

ERTUĞRUL

• *
  • Toplam İleti 1128
  • BeyPuan 465
  • Saldır Tempo!!
Beyblade - Metal Masters - 23. Bölüm
« : Haziran 10, 2015, 20:03:57 »
  • 0
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
Ynt: Beyblade - Metal Masters - 23. Bölüm
« Yanıtla #1 : Temmuz 12, 2017, 00:15:03 »
Tsubasa sâyesinde bu aşamaya geldi Japon Takımı. Bakalım son maçta üstesinden gelebilecekler mi 8)
  • 2
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
« Yanıtla #2 : Temmuz 31, 2017, 18:18:10 »
özel hamleyi kullandırtsalardı bati hep kazandırmak için
Spoiler
neden pegasus parçalanmadıda leon çatladı
  keşke nayl tereddüt etmeseydi ve bu takım hep kalsa keşke ben wild fang takımının hep olmasını isterdim   
  • 3
  • 0

« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2017, 18:27:33 »
Spoiler
  keşke nayl tereddüt etmeseydi ve bu takım hep kalsa keşke ben wild fang takımının hep olmasını isterdim   
terddüt etmeseydi o zaman, zamanlama iyi ama bn de wild fangin kazanmasını isterdim
  • 3
  • 0

« Yanıtla #4 : Nisan 17, 2020, 02:37:33 »
Spoiler
sana kesinlikle katılıyorum keske dağılmasalardı bu anı izlerken o kadar sövdum ki sinirlerim bozuldu nail in hakkını yediler ve bence tereddüt ettiğini ben anlamadım nasıl gizem cemberinde önce çarpıyor nasıl kyoya kırılıyor nasıl lion sınırda Pegasus değil eğer tereddüt ediyorsa da çok saçma etmemesi gerekiyor ben sadece nail icin tekrar izledim 2 sezon şu andan sonra izleyesim kaçtı masamune ne alaka çok saçma çok tekrar oynasınlar yada gizem çemberi yapıp öyle yenseydi masamune bence gizem çemberi olmadan önce vurması saçma bunu yapmaları bir hakaret bu yüzden sinirliyim, lütfen bana geri mesaj at,.
  • 3
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #5 : Nisan 18, 2020, 01:19:55 »
sana kesinlikle katılıyorum keske dağılmasalardı bu anı izlerken o kadar sövdum ki sinirlerim bozuldu nail in hakkını yediler ve bence tereddüt ettiğini ben anlamadım nasıl gizem cemberinde önce çarpıyor nasıl kyoya kırılıyor nasıl lion sınırda Pegasus değil eğer tereddüt ediyorsa da çok saçma etmemesi gerekiyor ben sadece nail icin tekrar izledim 2 sezon şu andan sonra izleyesim kaçtı masamune ne alaka çok saçma çok tekrar oynasınlar yada gizem çemberi yapıp öyle yenseydi masamune bence gizem çemberi olmadan önce vurması saçma bunu yapmaları bir hakaret bu yüzden sinirliyim, lütfen bana geri mesaj at,.
tam hatırlamıyorum bölumü ancak bence once vurması daha mantıklı çunkü nail in o çemberini geçemezler   geçselerdi daha çok sinirlenirdim ama pegasus kazansın diye  leon u çatlatmaları saçma çok saçma izlesem kat kat daha fazla tepki gösteririm ama su an sadece nailin özel hamlesi geliyor gözumün ônüne.
  • 2
  • 0

« Yanıtla #6 : Mayıs 25, 2020, 01:33:21 »
Spoiler
Masamune yenemiyiceğini anlayınca ginga ile birlikte haraket etti horusius a saldırdı oysaki horusius başta gingays saldırınca ağlamaya başlamışlardı herkes kendi rakibi ile karşılaşsa adil bir şekilde wild fang kazanıcaktı
Free win aldı ağlak masamune allahın yıkığı

Bu arada kyoyanın adamın dibi olsı ve ginganın overrated olması
  • 1
  • 3

Kajmer Faruk

• Toplam İleti 141
  • BeyPuan 49
  • Kükre Leone!
« Yanıtla #7 : Mayıs 25, 2020, 01:59:40 »
Spoiler
Masamune yenemiyiceğini anlayınca ginga ile birlikte haraket etti horusius a saldırdı oysaki horusius başta gingays saldırınca ağlamaya başlamışlardı herkes kendi rakibi ile karşılaşsa adil bir şekilde wild fang kazanıcaktı
Free win aldı ağlak masamune allahın yıkığı
Sakin ol dostum :D
Bu arada üst üste 2 kez ileti atmak yasak
  • 1
  • 0

« Yanıtla #8 : Mayıs 26, 2020, 14:32:39 »
Ne kadar saçmaydı masamune nasıl gizem çemberinden önce vurabilir sırf masamuneyi ön planda tutmak için kyoya ve niull u harcadılar çok yazık ama yinede umarim gewgen galaxy kazanır

bencede haklısın bende çok sinirlendim bu maçtan sonra
  • 2
  • 0

« Yanıtla #9 : Haziran 24, 2020, 16:33:16 »
Masamune en iyisidir ağlaamyın
  • 0
  • 2

lost longinus

• *
  • Toplam İleti 292
  • BeyPuan 419
  • Orion Pax BC Takım Kaptanı
« Yanıtla #10 : Haziran 24, 2020, 21:51:09 »
Fanboyluğun lüzumu yok.
  • 2
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #11 : Temmuz 15, 2020, 16:13:07 »
masamune efsanedir  ama kyoya ve nail  kazanmalıydi bu maçı
  • 2
  • 0

Diavolor

• Toplam İleti 359
  • BeyPuan 11
  • shell crushers..
« Yanıtla #12 : Eylül 03, 2020, 22:40:04 »
tamda olması gibi oldu hayırlısı olsun
  • 2
  • 0
*** Fosil Beybladeci ***

« Yanıtla #13 : Şubat 13, 2021, 18:34:35 »
[quote author=Kyomert link=topic=236.msg47964#msg47964
Kyoya Gingkayı hiçbir zaman alamadı. Metal Fusionda yenildi. Gingka hiç antrenman yapmamasına rağmen kyoyanın antrenman yapmış hali ile maç yaptı kyoya yine yenemedi Yine Gingka kazandı. Metal Masters serisinde ise yine antrenman yaptı ve Gingka hiç antrenman yapmamasına rağmen yine yenemedi berabere kaldılar. Ne kadar antrenman yapar ise yapsın Gingkayı ve Pegasusu yenemez. Pegasus ve L Drago tüm Beybladelerin atalarıdır. Pegasus sağa doğru dönen en hızlı beyblade, L Drago ise sola doğru dönen en hızlı beybladetir. Ryuga bile metal masters serisinde söyledi bir yıldız düştü ve bu yıldızın yarısı Pegasus Gingka'nın Köyü Koma köyüne, L Drago başka bir yere. Gingka beybladeçi ruhu olarak Ryugadan daha güçlü lakin Ryuga temel güç olarak Gingkadan daha güçlü. Ryuganın yenildiği tek kişi Gingka. Ragoyu saymıyorum. Ryuga en çok Gingkaya saygı duydu ve rakip olarak gördü. Aynı şekilde Gingka Ryugaya saygı duydu her zaman. Zaten Gingka ryuga ragoya karşı bayılırken söyledi ryuga hepimizden daha güçlüydü diye. Ezeli ve ebedi rakipler Gingka ve Ryugadır. Zaten ikiside Tüm beybladelerin atası olan Pegasus ve L Dragoya sahipler. Konu tartışmaya kapalıdır. Kyoya Gingkaya Gingka Rago ile savaşırken itiraf etti kendi ağzı ile zaten sen hep en iyisiydin ve liderdin sen öndeydin diye isteyene atabilirim dediği yeri. Kendi ağzı ile itiraf ediyor. Kyoyayı Gingka ile kıyaslamayın yani. Gingka her türlü alır. Hele Samurai Pegasus ile her türlü Gingka alır. Bu konu da tartışmaya kapalıdır.
Gingkaya abartılmış diyorsun gülüyorum sana. Ulan Gingkanın beybladei Pegasus ve Ryuganın beybladei L Drago Tüm beybladelerin atasıdır sen ne kyoyasından ve lionundan bahsediyorsun. Kyoya fanboyu seni.
Kyoya Gingkaya Gingka Rago ile savaşırken itiraf etti kendi ağzı ile zaten sen hep en iyisiydin ve liderdin sen öndeydin diye isteyene atabilirim dediği yeri. Bütün beybladeler kırılmıştı lakin Pegasus Ragonun beybladei nemesise karşı hala dönüyordu git birdaha izle. Pegasus sağa doğru dönen en hızlı beybladetir. Kyoya ile Gingka teke tek 3 maç yaptılar. 2 sini Gingka kazandı diğeri ise berabere.
Metal Fusionda yenildi. Gingka hiç antrenman yapmamasına rağmen kyoyanın antrenman yapmış hali ile maç yaptı kyoya yine yenemedi Yine Gingka kazandı. Metal Masters serisinde ise yine antrenman yaptı ve Gingka hiç antrenman yapmamasına rağmen yine yenemedi berabere kaldılar. Ne kadar antrenman yapar ise yapsın Gingkayı ve Pegasusu yenemez. Gingka ilk maçında aldı kyoyayı. İkinci maçta kyoya o kadar antrenman yaptı gelişti güçlendi yine de Gingkayı yenemedi. Gingka hiç antrenman yapmamasına rağmen birde. Sonra Kyoya daha çok antrenman yaptı yine yenemedi berabere kaldılar. Şuan dediklerin kyoya fanboyluğu ve Gingkaya saygısızlık veya hak yemedir. Kyoya 1 kere bile Gingkayı yenemedi. Gingkanın hakkını yemeyin sinirimi bozmayın yorumumu okuduktan sonra hemen geri cevap yaz bana.
  • 0
  • 2

« Yanıtla #14 : Mayıs 04, 2021, 01:40:06 »

Spoiler
bu maçı net bir şekilde nail ve kyoya kazanmalıydı hem nasıl oluyorda striker gizem çemberinden önce vuruyor ve lion çatlama durumuna gelip pegasus gelmiyor çok saçma bence hem başta ki gibi kapışlardı waild fang çok net bir şekilde alırdı
Spoiler
  • 1
  • 1