En sevdiğiniz oyun

Shockwave0752

• Toplam İleti 163
  • BeyPuan 23
  • Saldır Sol Blaze!
Ynt: En sevdiğiniz oyun
« Yanıtla #30 : Ağustos 07, 2017, 00:05:01 »
1-GTA IV(IV diye yazınır efsane diye okunur!):İnanın bana oynadığım en iyi oyun. Her ne kadar grafikleri GTA V'den daha kötü(!) olmasına rağmen en iyi müziklere ve en iyi senaryoya sahip olan oyundur bence. Sırf bu oyunu kaliteli oynamak için sistem toplamayı düşündüm.
2-Watch Dogs:2.si değil ama 1.si efsane. Muhtemelen oynadığım en iyi 2. oyun. Sondan 3. görevde de(Sanırım Lucky Quinn'i öldürme)suda saklanmıştım xD
3-Gta Vice City:İlk oynadığım oyun bu yüzden bir not edilmeli. Ve inanır mısınız bilmem ama helikopter görevini 1 saatte yapmıştım ilk bitirdiğimde. Yalan yok :-X
Niye utanıyorsunki burdaki çoğu kişi oynamıştır bende oynamıştım.
Vallaha şahsen ben oynamazdım ama bizim internet kafenin ilk elemanı sürekli oynardı.
  • 0
  • 0
Senciyiz senci!

Samir

• Toplam İleti 1230
  • BeyPuan 281
« Yanıtla #31 : Ağustos 07, 2017, 11:46:52 »
1-GTA IV(IV diye yazınır efsane diye okunur!):İnanın bana oynadığım en iyi oyun. Her ne kadar grafikleri GTA V'den daha kötü(!) olmasına rağmen en iyi müziklere ve en iyi senaryoya sahip olan oyundur bence. Sırf bu oyunu kaliteli oynamak için sistem toplamayı düşündüm.
2-Watch Dogs:2.si değil ama 1.si efsane. Muhtemelen oynadığım en iyi 2. oyun. Sondan 3. görevde de(Sanırım Lucky Quinn'i öldürme)suda saklanmıştım xD
3-Gta Vice City:İlk oynadığım oyun bu yüzden bir not edilmeli. Ve inanır mısınız bilmem ama helikopter görevini 1 saatte yapmıştım ilk bitirdiğimde. Yalan yok :-XVallaha şahsen ben oynamazdım ama bizim internet kafenin ilk elemanı sürekli oynardı.
Watch Dogs 1 Hayal Kırıklığı
Sen Ubisoftun Bol Bol Överek Anlattığı Videoya Bak Birde Oyuna Bak.Ne Kadar Kalitesiz Bir Oyun Olduğunu Anlayacaksın
  • 0
  • 0

Shockwave0752

• Toplam İleti 163
  • BeyPuan 23
  • Saldır Sol Blaze!
« Yanıtla #32 : Ağustos 07, 2017, 13:26:29 »
Watch Dogs 1 Hayal Kırıklığı
Sen Ubisoftun Bol Bol Överek Anlattığı Videoya Bak Birde Oyuna Bak.Ne Kadar Kalitesiz Bir Oyun Olduğunu Anlayacaksın
Senaryo olarak mükemmel Kedi
  • 0
  • 0
Senciyiz senci!

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3255
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #33 : Ağustos 07, 2017, 14:47:00 »
Ben de en çok Hercules oyununu seviyorum PS1 8) Saydığınız oyunlar içinde de bir tek GTA'yı oynadım :D
  • 0
  • 0

« Yanıtla #34 : Ağustos 07, 2017, 15:02:58 »
Şuanda league of legends oynuyorum bi 3 senedir falan başarılıyımdır da, onun dışında en çok zevk aldığım oyun kesinlikle Narutonun ps3 oyunlarını arkadaşlarımla oynamaktı..
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #35 : Ağustos 07, 2017, 17:44:41 »
Şuanda league of legends oynuyorum bi 3 senedir falan başarılıyımdır da, onun dışında en çok zevk aldığım oyun kesinlikle Narutonun ps3 oyunlarını arkadaşlarımla oynamaktı..
Bende uzun zaman önce oynuyodum, sonra format atınca silindi. Çok oynamak istiyorum ama 14 GB indirmeyede cidden üşeniyorum.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #36 : Ağustos 07, 2017, 17:53:33 »
Bende bütün spiderman oyunlarını seviyorum 2018 ps4 özel oyunu çıkacak  8)
  • 0
  • 0

Samir

• Toplam İleti 1230
  • BeyPuan 281
« Yanıtla #37 : Ağustos 10, 2017, 18:54:58 »
Bende bütün spiderman oyunlarını seviyorum 2018 ps4 özel oyunu çıkacak  8)
O Oyun Güzel Değil Bence
Kimseyi Öldürmek Olmayacak
  • 0
  • 0

Melih060

• *
  • Toplam İleti 46
  • BeyPuan 62
« Yanıtla #38 : Ağustos 18, 2017, 17:22:57 »
Traktör bizde de MF135 lik var(köyde)  ;D trenden çıkamadıysan oyuna başlayamamıssın ki  ;D
Traktörler güzel aletler süremedim ama arkadaşlar anlatıyor banada çok heyecanlı geliyor
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #39 : Ağustos 18, 2017, 17:33:32 »
Traktörler güzel aletler süremedim ama arkadaşlar anlatıyor banada çok heyecanlı geliyor
Ohoooo biz köyde neler yapıyoz bir bilsen
  • 0
  • 0

Samir

• Toplam İleti 1230
  • BeyPuan 281
« Yanıtla #40 : Ağustos 21, 2017, 15:59:21 »
Bi de o helikopter görevi var ya...
Sorma, bir kere tamayabildim o görevi çok zordu
Siz Ona Zor Diyorsanız GTA Yı Oynamamışsınız Sayılır
San Andreasın Uçak Görevini Oynayan Var Mı?(Oyuncak Uçaktan Bahsediyorum)
Kimse San Andreasta Oraya Kadar Gelmemiştir
Ben Zar Zor Onu Da Bitirdim Ama Oyunu Bitiremedim
Baya Oynadıktan Sonra Oyuna Girince Tepki Vermedi Oyun Bende Sildim, Yoksa San Andreası Da Bitirirdim
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #41 : Ağustos 21, 2017, 16:54:25 »
Siz Ona Zor Diyorsanız GTA Yı Oynamamışsınız Sayılır
San Andreasın Uçak Görevini Oynayan Var Mı?(Oyuncak Uçaktan Bahsediyorum)
Kimse San Andreasta Oraya Kadar Gelmemiştir
Ben Zar Zor Onu Da Bitirdim Ama Oyunu Bitiremedim
Baya Oynadıktan Sonra Oyuna Girince Tepki Vermedi Oyun Bende Sildim, Yoksa San Andreası Da Bitirirdim
:D RC uçak görevi zero diye birinden alıyorduk çok kolaydı be o bu helikopter görevini taa 4 sene oynadığım için yapamamıştım.
GTA san andreas serinin en kolay oyunudur. Oyunu verin önüme hilesiz 3 günde bitiririm. Bi ara indirimlerde alırsam bitiririm.
Not: oyunu 3 kez falan bitirdiğimden böyle diyorum yoksa ilk oynayışlarımda bende biraz zorlanmıştım o oyuncak görevinde sonra birde uçak ehliyeti alma görevinde.
  • 0
  • 0

Samir

• Toplam İleti 1230
  • BeyPuan 281
« Yanıtla #42 : Ağustos 22, 2017, 17:14:48 »
:D RC uçak görevi zero diye birinden alıyorduk çok kolaydı be o bu helikopter görevini taa 4 sene oynadığım için yapamamıştım.
GTA san andreas serinin en kolay oyunudur. Oyunu verin önüme hilesiz 3 günde bitiririm. Bi ara indirimlerde alırsam bitiririm.
Not: oyunu 3 kez falan bitirdiğimden böyle diyorum yoksa ilk oynayışlarımda bende biraz zorlanmıştım o oyuncak görevinde sonra birde uçak ehliyeti alma görevinde.
Tabi Vice Cityi Ilk Kere Oynarken Bende Zorlanmıştım Ama Sonradan Basit Geliyor
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2562
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #43 : Ağustos 22, 2017, 17:50:16 »
Tabi Vice Cityi Ilk Kere Oynarken Bende Zorlanmıştım Ama Sonradan Basit Geliyor
Ben vice cityi pek oynamadım herhalde o görevide 1 kez denemiştirim.
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1451
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #44 : Eylül 23, 2017, 14:02:50 »
Güncelliyorum. En sevdiğim oyun artık Sonic Mania ;D
  • 0
  • 0