Beyblade - Shogun Steel - 1. Bölüm

Buğra

• **
  • Toplam İleti 83
  • BeyPuan 1
Ynt: Beyblade - Shogun Steel - 1. Bölüm
« Yanıtla #45 : Ağustos 20, 2021, 23:58:47 »
Zero'yu Deadpool'un seslendirmecisi Harun Can seslendirmiş.

Harun Can seslendirmiyor,Harun Can Shayan,Nile,Alexie ve şu Metal Master 35'deki kötü çocuğu seslendiriyor.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #46 : Eylül 10, 2021, 23:01:52 »
Baya ağır ve herkesi mutlu edecek manga spoilerı
Spoiler
Sırf mangada ryugaa ölmedi dedikleri için izliyom bi yandean manga okuyom
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 673
  • BeyPuan 15048
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #47 : Aralık 14, 2023, 01:35:58 »
Arkadaşlar size küçük bir sır vereceğim. Ben daha önce Shogun Steel'ı hiç izlemedim. Hiç derken, sadece ilk birkaç bölümü,
Spoiler
Gingka'nın geldiği kısmı
ve son birkaç bölümü izlemiştim. Bu gerçeği Takao'ya itiraf ettiğimde, bana "kimlerle çalışıyoruz ya" demişti. Bu bana çok koydu...

Bu siteyi bulma sebebim, bir gün Bakuten'i baştan izleme arzusu duymamdı. O 3 sezonu bitirip bırakacaktım ama, bittiği zaman içimdeki melankolik his, o bitiş şarkısının da etkisiyle beni Metal seriyi de izlemek zorunda bıraktı. Bakuten'i başka bir siteden izlemiştim. Ama Metal'in bölümlerini ararken bu siteyi buldum. Bu sitenin aslında bir forum olduğunu anlamam birkaç bölüm sürmüştü :D Ama bunu anladığım zaman, sonunda insanlarımı ve ait olduğum yeri bulduğum için çok sevindim. Ama Metal seriyi izleyişime Fury sezonunun başlarında uzun bir ara vermiştim. Şimdi bitirdim.

Yani artık ilk kez Shogun Steel'ı izleyebilirim demektir. Takao gibi her bölüme yorum yaparak gitmek istiyorum. Bakalım nasıl bir sezonmuş, kötü diyorlar :D Ama en azından oyuncakları çok güzel duruyor. Yakında onlardan da almayı planlıyorum.

Şimdilik hikayeyi beğendim.
Spoiler
Baş karakterimiz, içinde bulunduğu köyü güç seviyesi açısından aştığını kendine kanıtlamak için belirlemiş olduğu seviyeye ulaşıyor. Ve dış dünyanın ona çağrısına kulak veriyor. Bakalım bu köyde geliştirdiği yetenekler dünyayla yüzleşmesine ne kadar izin verecek ve nasıl gelişecek. Yalnız Beyblade'in adına FİRRİT demeleri acayip olmuş  :D Keşke Metal Saga'yı da Japonya'dan almış olsaydık. Bakuten'de olduğu gibi hem açılış şarkıları Japonca olurdu, hem de Beyblade isimleri Japonca telaffuz edilirdi. Bence İFREYDO çok havalı bi isim

Bu sezon açıklığa kavuşmasını istediğim şeyler, Shogun Steel Beybladelerin nerden geldiği ve Kyoya'nın kaderi.
  • 0
  • 0