Şiddetli Savaş

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
Ynt: Şiddetli Savaş
« Yanıtla #15 : Ekim 08, 2017, 17:09:42 »
Kendi sesleri olsa daha iyi ama buseslendirmeleride ben tanıdığım için bana fazla yan etkisi olmadı
aynen kendi sesleride iyi ama bu da olmuş bir tek daichi nin seslendirmenini sevmedim g rev deki seslendirmeni daha iyi
  • 0
  • 0

Bushra

• *
  • Toplam İleti 361
  • BeyPuan 431
  • 💎
« Yanıtla #16 : Aralık 12, 2017, 21:18:54 »
V-Force'daki gibi 'kutsal canavar' teması devam etmiş burada da. Film çok daha distopikmiş; güzel olabilirmiş aslında. Olay yeterince iyi kurgulanmamış ya da 1 saatlik sürede ancak bu kadar anlatılabilmiş. V-Force ile G-Rev arasında bir bağlantı kurmaya çalışmışlar sanırım. Daha yenilikçi olabilirdi. Daichi'yi görmesek de olurdu bence. Film sonuçta bu, animenin herhangi bir bölümünde daha çok ekşın vardır  :D Yeterince iyi değil o yüzden. Bir de karakterlerin kişiliği tam yansıtılamamış ve size katılıyorum; seslendirme olmamış.
  • 1
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #17 : Aralık 12, 2017, 21:30:08 »
Dragoon nasıl kırmızı oldu ya ? Sanırım yapım ekibi animasyonda bir hata yapmış.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #18 : Aralık 12, 2017, 21:32:01 »
Dragoon nasıl kırmızı oldu ya ? Sanırım yapım ekibi animasyonda bir hata yapmış.

Hayır güçlendiği için öyle oldu.

• 0
  • 0

Kurenai Shu

• *
  • Toplam İleti 1207
  • BeyPuan 571
  • Spriggan 🔥
« Yanıtla #19 : Aralık 12, 2017, 23:53:50 »
V-Force'daki gibi 'kutsal canavar' teması devam etmiş burada da. Film çok daha distopikmiş; güzel olabilirmiş aslında. Olay yeterince iyi kurgulanmamış ya da 1 saatlik sürede ancak bu kadar anlatılabilmiş. V-Force ile G-Rev arasında bir bağlantı kurmaya çalışmışlar sanırım. Daha yenilikçi olabilirdi. Daichi'yi görmesek de olurdu bence. Film sonuçta bu, animenin herhangi bir bölümünde daha çok ekşın vardır  :D Yeterince iyi değil o yüzden. Bir de karakterlerin kişiliği tam yansıtılamamış ve size katılıyorum; seslendirme olmamış.
Kai de arka planda kaldı. Seslendirmesi zaten Kai ye yakışmıyor du bence dediğin gibi daha güzel olabilirmiş
Spoiler
bide Daichi yi burada güçlü gösterip animede ise güçsüz olması garip bide 2 kere tanışıyorlar orası ayrı bir garip 8)
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #20 : Aralık 12, 2017, 23:59:21 »
Kai de arka planda kaldı. Seslendirmesi zaten Kai ye yakışmıyor du bence dediğin gibi daha güzel olabilirmiş
Spoiler
bide Daichi yi burada güçlü gösterip animede ise güçsüz olması garip bide 2 kere tanışıyorlar orası ayrı bir garip 8)
ayne  kai yi fazla arka plana almışlar ne kadar seslendirmeler onlara yakışmasada bnce dan kuso (bakugan ) sesini alması iyi olmuş başka sestense kurgu hatası var 3.sezonla kıyasla ama  hikayenin sonunu iyi bağlayamadılar  ama en çok daichi yi kötü yapmışlar
Hayır güçlendiği için öyle oldu.

bn takımların beybladelerini belirtmek için olduğunu sanıyordum sanırım yanlış düşünmüşüm
  • 0
  • 0

DRiGZEROON

• Toplam İleti 205
  • BeyPuan 13
« Yanıtla #21 : Haziran 05, 2018, 11:21:04 »
bunun seslindermesini bildiğin bakuganın seslendirmeceleri yapmış iyi olmamış
  • 0
  • 0
Siyah alev kılıcı!!!

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #22 : Haziran 05, 2018, 14:12:03 »
bunun seslindermesini bildiğin bakuganın seslendirmeceleri yapmış iyi olmamış
Ufak bir yanlışlık var Bakugan bu filmden sonra çıktığı için bu seslendirmenler Bakuganda da görev almış
  • 0
  • 0

DRiGZEROON

• Toplam İleti 205
  • BeyPuan 13
« Yanıtla #23 : Haziran 06, 2018, 10:58:15 »
Ufak bir yanlışlık var Bakugan bu filmden sonra çıktığı için bu seslendirmenler Bakuganda da görev almış
bilgi için teşekkürler
  • 0
  • 0
Siyah alev kılıcı!!!

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
« Yanıtla #24 : Haziran 23, 2018, 12:04:00 »
Bir an bizim modlardan bahsettiğini sandım ana sayfada başlığı görünce :D
Ben de öyle sandım :D
Takao ve Daichi bu filmde tanışıyor. 3.Sezondaysa hiç tanışmamışlar gibi ilk kez tanışıyorlar. Bunun cevabını buldum. Filler gibi olması. Film normal seriden bağımsız yapılmış.

Despite Daichi meeting the Bladebreakers in this movie, they act like they do not know each other in the first episode Beyblade: G-Revolution. This is because the movie is separate from the anime and has nothing to do with the rest of the anime.

Daichi'nin bu filmde Bladebreakersla tanışmasına rağmen, G-Revolution'un ilk bölümünde birbirlerini tanımıyorlarmış gibi davranıyorlar. Bunun nedeni, filmin animeden ayrı olması ve animenin geri kalanıyla ilgisinin olmaması.

http://beyblade.wikia.com/wiki/Beyblade:_The_Movie_-_Fierce_Battle
Ama filmin mangası da var buda daha başka bişey ;D
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
« Yanıtla #25 : Haziran 23, 2018, 12:11:00 »

Hmm. Manga varsa filler değildir ama ona da baktım. Manga özel sayı olarak yapılmış. Yine de seriden bağımsız :D
Aynen hani Risingde varya 6ile7 arsında özel seri gibi bişey belki yeni serininde filmi olur ve bağımsız olur hayal gücü tavan  ;D 
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #26 : Haziran 23, 2018, 13:23:14 »
Bir an bizim modlardan bahsettiğini sandım ana sayfada başlığı görünce :D
Bende öyle sandım tıklayıp şiddetli savaş yazdığını görene kadar :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #27 : Haziran 23, 2018, 15:09:59 »
Ben de öyle sanmanıza şaşırdım :D
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
« Yanıtla #28 : Nisan 23, 2019, 12:32:14 »
Gaia V Ms gibi dönüyor :) Böyle maçlar istiyorum 4vs4 gibi ama Daichi fazlalık Dragoonu neden kırımızı çizmişler anlamadım. Bu filmdeki çeviriye göre normal sezondaki Kara Kaplumbağa çevirisi hatalı doğrusu Yılan Kaplumbağa çünkü kötü Kutsal Canavarlar Kara bu film İngilizceden çevrilmiş.
Seslendirmenlerini yazdım belki tutmayan vardır
Takaoyu: Fatih Özkul
Rei: Rüzgar Aksoylar
Kai: Kerem Kobanbay
Daichiyi: Elif Erdal
Daichinin babası: Lori Barokas
Bayan Kinkey: Didem Atlıhan
Prf. Tengai: Osman Albayrak
Henry: Gökhan Akçakara
Ashley:Zeynep Sürmeli
Kara Ejder: Lori Barokas
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
« Yanıtla #29 : Mayıs 04, 2019, 18:26:01 »
Gaia V Ms gibi dönüyor :) Böyle maçlar istiyorum 4vs4 gibi ama Daichi fazlalık Dragoonu neden kırımızı çizmişler anlamadım. Bu filmdeki çeviriye göre normal sezondaki Kara Kaplumbağa çevirisi hatalı doğrusu Yılan Kaplumbağa çünkü kötü Kutsal Canavarlar Kara bu film İngilizceden çevrilmiş.

hangi sezon olduğunu hatırlamıyorum heralde g rev in son bölümdeydi. Artık yeni beyblade savaşları böyle olacak demişlerdi 4v4 şeklinde  (beybladelerin çarpışmasını hatta içinde max la reinin ve lai (emin değilim) olduğunu hatırlıyorum gôzümde canlandı ama )
  • 0
  • 0