Hasbro'ya Tepkimizi Gösterelim!

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
Hasbro'ya Tepkimizi Gösterelim!
« : Aralık 18, 2020, 12:56:43 »
Selamlar sevgili forum halkı,

Bildiğiniz gibi Beyblade Burst Evolution ve sonrasında gelen ürünler maalesef ülkemize gelmedi. Daha önce birkaç kişi, buna ben de dahilim, Hasbro'ya mail attık ve sürekli Beyblade Burst ürünlerini getirmeyi planlamadıklarını söylediler. Ama bu kadarı da fazla oldu. Beyblade Burst Surge ürünleri geliyor, biz 4 jenerasyon gerideyiz.
Artık tepkimizi göstermeliyiz.
Bunun sadece Beyblade Burst ile ilgisi yok, Burst'ten sonra gelebilecek Beyblade jenerasyonunda da aynı durumla karşılaşma ihtimalimiz var... Biz de Rahmetli Kemal Sunal'ın cama ekmek banması gibi ekrana ekmek banarız.
Spoiler
Tepkimizi göstermek için  info@hasbro.com.tr adresine e-posta atalım, belki yeni Beyblade'ler gelmeyecek, ama mücadele edemeden kaybetmek de bize yakışmayacaktır.
  • 10
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
Ynt: Hasbro'ya Tepkimizi Gösterelim!
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2020, 13:16:36 »
Bence de yapalım. +1 diyorum. 8)
  • 2
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #2 : Aralık 18, 2020, 14:45:49 »
Ben de destekliyorum. Ülkede Beyblade'in yayılması için oyuncaklarının satılması şart.
  • 3
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #3 : Aralık 18, 2020, 18:36:27 »
Ben 7-8 kere attım, ama denemeye değer. Destekliyorum.
  • 1
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1218
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
« Yanıtla #4 : Aralık 18, 2020, 19:32:50 »
Sizce animesi gelmeden sadece oyuncakları getirirler mi? Keşke gelse.Ben de mail attım.
  • 2
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #5 : Aralık 18, 2020, 21:48:18 »
Sizce animesi gelmeden sadece oyuncakları getirirler mi? Keşke gelse.Ben de mail attım.
Bilemiyorum ama, gerçekten sıktı. Eren'in dediği gibi 4 sezon gerideyiz ve ilk sezonu bile bulamıyacağız gibi yakında. Saha eksikliği çok hissediliyor örneğin.
  • 2
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #6 : Aralık 21, 2020, 19:02:04 »
Hasbro'dan cevap geldi. Muhtemelen size de aynı cevabı vermişlerdir. Verdikleri cevap şu:

"Değerli Tüketicimiz,

Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ne yazık ki Beyblade Burst oyuncaklarının Türkiye’ye gelişi hakkında 2020 ve 2021 için bir plan bulunmamaktadır. Gelecek dönemler için satışta olan ürünlerimiz ile ilgili hasbro.com.tr adresinden güncel bilgileri takipte kalmanızı rica ederiz.

Sağlıklı günler dileriz,

Saygılarımızla"

Siz yine de mail atmaya devam edin bence. Belki müşteri potansiyelini fark ederler.
  • 1
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #7 : Aralık 21, 2020, 21:01:33 »
Hasbro'dan cevap geldi. Muhtemelen size de aynı cevabı vermişlerdir. Verdikleri cevap şu:

"Değerli Tüketicimiz,

Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ne yazık ki Beyblade Burst oyuncaklarının Türkiye’ye gelişi hakkında 2020 ve 2021 için bir plan bulunmamaktadır. Gelecek dönemler için satışta olan ürünlerimiz ile ilgili hasbro.com.tr adresinden güncel bilgileri takipte kalmanızı rica ederiz.

Sağlıklı günler dileriz,

Saygılarımızla"

Siz yine de mail atmaya devam edin bence. Belki müşteri potansiyelini fark ederler.

Bana da bu şekilde bir mail geldi, seninkinin aynısından yani. Adamlar kopyala yapıştır yapıyor resmen. :D
  • 1
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #8 : Aralık 22, 2020, 10:41:48 »
bende destekliyorum
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #9 : Aralık 26, 2020, 17:10:37 »
Herkese kopyala-yapıştır yaparak dalga geçiyorlar ya :D Siz zorlamaya devam edin ama. BeybladeTR forumundan geldiğinizi de söyleyin.
  • 1
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #10 : Aralık 26, 2020, 17:37:58 »
Herkese kopyala-yapıştır yaparak dalga geçiyorlar ya :D Siz zorlamaya devam edin ama. BeybladeTR forumundan geldiğinizi de söyleyin.

Bir şirkete e posta atıyorsun çünkü. Ve herkes aynı şeyi soruyor. Elbette bunun belirli bir cevabı olacak. Dalga geçmiyorlar. Herkese tek tek özel mesaj mı hazırlayacaklardı?
  • 2
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #11 : Aralık 26, 2020, 18:00:44 »
Bir şirkete e posta atıyorsun çünkü. Ve herkes aynı şeyi soruyor. Elbette bunun belirli bir cevabı olacak. Dalga geçmiyorlar. Herkese tek tek özel mesaj mı hazırlayacaklardı?
O zaman ''düşünmüyoruz'' diyip geçiştirmesinler. Ben müşteri değil miyim? Neden çok istediğim bir ürünün gelmediğini bilmek hakkım değil mi?

+Beyblade Bur...
-Düşünmüyoruz.
+Ama..!
-Düşünmüyoruz.
+Lan neden düşünmüyorsunuz!?
-Çünkü düşünmüyoruz.

Olay bu.
  • 1
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #12 : Aralık 26, 2020, 19:43:35 »

Forumu kapatmasınlar da bunlar resmi değil diye :D
  • 1
  • 0

Gwyn Ronny

• **
  • Toplam İleti 72
  • BeyPuan 31
  • Hesaplamalarım asla yanılmaz.
« Yanıtla #13 : Aralık 26, 2020, 20:09:29 »
Bilemiyorum ama, gerçekten sıktı. Eren'in dediği gibi 4 sezon gerideyiz ve ilk sezonu bile bulamıyacağız gibi yakında. Saha eksikliği çok hissediliyor örneğin.
Kesinlikle doğru yalnızca 1. sezonu bulabiliyoruz. Olsa bile çok pahalıya satılıyor. Saha olayına da katılıyorum.
  • 1
  • 0

« Yanıtla #14 : Aralık 27, 2020, 11:03:18 »
Banada aynı cevap geldi :'( :'(
  • 1
  • 0