Hasbro'ya Tepkimizi Gösterelim!

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
Ynt: Hasbro'ya Tepkimizi Gösterelim!
« Yanıtla #15 : Aralık 28, 2020, 11:55:54 »
O zaman ''düşünmüyoruz'' diyip geçiştirmesinler. Ben müşteri değil miyim? Neden çok istediğim bir ürünün gelmediğini bilmek hakkım değil mi?

+Beyblade Bur...
-Düşünmüyoruz.
+Ama..!
-Düşünmüyoruz.
+Lan neden düşünmüyorsunuz!?
-Çünkü düşünmüyoruz.

Olay bu.

Valla kanka ben hiçbir şirketin böyle bir yükümlülüğü olduğunu düşünmüyorum. Belli bir şeyi yapmasının veya yapmamasının sebebinin açıklanmasını beklemek bile saçma bana sorarsan.
  • 0
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1455
  • BeyPuan 17874
  • Selam.
« Yanıtla #16 : Aralık 29, 2020, 18:04:01 »
Valla kanka ben hiçbir şirketin böyle bir yükümlülüğü olduğunu düşünmüyorum. Belli bir şeyi yapmasının veya yapmamasının sebebinin açıklanmasını beklemek bile saçma bana sorarsan.
O zaman müşteri hizmetleri ne halta yarıyor diye sormalı...
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 659
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #17 : Ocak 01, 2021, 06:41:28 »
O zaman müşteri hizmetleri ne halta yarıyor diye sormalı...

Şirketin bir piyasaya el atıp atmama sebebini halka ifşa etmeye değildir heralde diye cevap vermeli :D
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #18 : Ocak 25, 2021, 19:18:11 »
ben hasbro ya mesaj attım ama cevap vermediler garip ???
  • 0
  • 0

« Yanıtla #19 : Şubat 22, 2021, 19:17:57 »
Bence Hasbroya deilde cartoon network türkiyeye mail atsak bir 100 kişi zaten cartton network yada minika go gibi kanallarda yayınlanırsa otomatik gelir
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #20 : Şubat 25, 2021, 12:43:06 »
Bence Hasbroya deilde cartoon network türkiyeye mail atsak bir 100 kişi zaten cartton network yada minika go gibi kanallarda yayınlanırsa otomatik gelir
ama hasbro oyuncakları getirmeden yayınlayamazlar
  • 0
  • 0

« Yanıtla #21 : Şubat 25, 2021, 12:50:53 »
ama hasbro oyuncakları getirmeden yayınlayamazlar

Bence Tam tersi.Ne zaman Burst yayından kaldırıldı Hasbroda kaldırdı
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 582
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #22 : Şubat 25, 2021, 14:19:43 »
Bence Tam tersi.Ne zaman Burst yayından kaldırıldı Hasbroda kaldırdı
burst yayından kalktıktan sonra bazı oyuncaklar hala türkiyede durdu zaman geçtikçe oyuncakların hepsi kaldırıldı şimdilerde ise bulmak çok nadir oldu
  • 0
  • 0

Ələmdar

• *
  • Toplam İleti 42
  • BeyPuan 21
« Yanıtla #23 : Mayıs 16, 2021, 20:28:09 »
Selamlar sevgili forum halkı,

Bildiğiniz gibi Beyblade Burst Evolution ve sonrasında gelen ürünler maalesef ülkemize gelmedi. Daha önce birkaç kişi, buna ben de dahilim, Hasbro'ya mail attık ve sürekli Beyblade Burst ürünlerini getirmeyi planlamadıklarını söylediler. Ama bu kadarı da fazla oldu. Beyblade Burst Surge ürünleri geliyor, biz 4 jenerasyon gerideyiz.
Artık tepkimizi göstermeliyiz.
Bunun sadece Beyblade Burst ile ilgisi yok, Burst'ten sonra gelebilecek Beyblade jenerasyonunda da aynı durumla karşılaşma ihtimalimiz var... Biz de Rahmetli Kemal Sunal'ın cama ekmek banması gibi ekrana ekmek banarız.
Spoiler
Tepkimizi göstermek için  info@hasbro.com.tr adresine e-posta atalım, belki yeni Beyblade'ler gelmeyecek, ama mücadele edemeden kaybetmek de bize yakışmayacaktır.
Beyblade Burst Evolution Türkiye'ye gelmesi için imza kampanyası var https://www.change.org/p/hasbro-t%C3%BCrkiye-beyblade-burst-evolution-t%C3%BCrkiyeye-gelsin?utm_content=cl_sharecopy_14302273_tr-TR%3Av5&recruiter=1177228849&recruited_by_id=5b8efad0-621e-11eb-88dc-1b9fceda3256&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=psf_combo_share_abi
  • 0
  • 0

lost longinus

• *
  • Toplam İleti 292
  • BeyPuan 419
  • Orion Pax BC Takım Kaptanı
« Yanıtla #24 : Şubat 03, 2024, 19:28:46 »
Horrrtt

Bir sonraki X jenerasyonunun Türkiye'ye gelmesi için animesini önce Türkiye'ye sokmak lazım. OLM Studio Burst serisinin ve Beyblade X'in animesinden sorumlu, Hasbronun Türkiye şubesinin primatlar tarafından yönetildiği şüphem yüzünden bence animeyi önce getirmek daha mantıklı.

OLM studio iletişim sayfasını aşağıya bırakıyorum, ingilizce bilenler isteklerini oradan ulaştırabilir.

https://olm.co.jp/about/inquiry/?lang=en

ÖNEMLİ DÜZENLEME: Animenin avrupa versiyonunu yapan şirket d-rights'ın sahibi olan şirketle de iletişim kurmaya çalışmanız gerekebilir, linkini bırakıyorum:
https://www.adkem.jp/contact/
Doldururken ilk seçenekte ADK Emotions,Inc/ikinci seçenekte Animation Programs seçeneğini seçip iletinizi atın
  • 0
  • 0