Paradoks

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
Ynt: Paradoks
« Yanıtla #15 : Ocak 17, 2018, 23:28:20 »
Süpürge sesini dinlerken bebekliğim canlandı gözümün önünde bu da bir anımı hatırlattı bana. Bir keresinde rüyamda zamanda yolculuk yapmıştım. Birden kendimi gece bizim evde bulmuştum, eski dekorlu halini. Ev gece ve karanlıktı, detayları tam hatırlamıyorum ama kendi bebekliğim ile karşı karşıya gelmiştim cidden. Bilirsiniz çoğu rüyada rüyanın ilizyonuna kapılıp tamamen gerçeklikte olduğumuzu sanarız bu da öyle olduğundan bir anlam getirememiş ve şok olmuştum.
Rüya sonuçta
  • 0
  • 0

Kurenai Shu

• *
  • Toplam İleti 1207
  • BeyPuan 571
  • Spriggan 🔥
« Yanıtla #16 : Ocak 17, 2018, 23:30:26 »
Süpürge sesini dinlerken bebekliğim canlandı gözümün önünde bu da bir anımı hatırlattı bana. Bir keresinde rüyamda zamanda yolculuk yapmıştım. Birden kendimi gece bizim evde bulmuştum, eski dekorlu halini. Ev gece ve karanlıktı, detayları tam hatırlamıyorum ama kendi bebekliğim ile karşı karşıya gelmiştim cidden. Bilirsiniz çoğu rüyada rüyanın ilizyonuna kapılıp tamamen gerçeklikte olduğumuzu sanarız bu da öyle olduğundan bir anlam getirememiş ve şok olmuştum.
Böyle bir rüya görmek isterdim rüya görmeyi seviyorum nedense farklı bir hayat :S hele karanlık bir hava olucak, Bir yerden düşmek çok güzel mesela :D Ama rüyamda geleceğe gitmek isterdim 8)
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #17 : Ocak 17, 2018, 23:34:21 »
Böyle bir rüya görmek isterdim rüya görmeyi seviyorum nedense farklı bir hayat :S hele karanlık bir hava olucak, Bir yerden düşmek çok güzel mesela :D

Benim de en çok sevdiğim şeylerden biridir, rüyalar aleminde gördüğüm bir rüya vardı seri şeklinde yıllarca süren. Bir de rüyamda bir kere Ryuga'yı görmüştüm soğuk, yağmurlu bir havada parkta. Takao ve Kai'yi de görmüşlüğüm vardır. Bazı rüyalarımda Spider-Man oluyordum, bir rüyamda da (bunu çok küçükken görmüştüm :D) Spider-Man ile çorba içiyorduk köyde, dedemin evinde. Dedem ve kuzenim de vardı. Tabii köye gittiğimden değil de küçükken dedem köyünü falan anılarını anlatırdı malum o yaşlarda bu tarz şeyler de izlerken ortaya karışık saçma şeyler ortaya çıkabiliyor :D
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #18 : Ocak 17, 2018, 23:39:38 »
Ben beyblade turnuvasının bizim burda yapıldığını ve gittiğimi görmüştüm :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #19 : Ocak 17, 2018, 23:44:52 »
Dediğim rüya serisi korku temalıydı. 2004-2006 yılları arasında sürmüştü ve en son 2012'de görmüştüm. Güzel bitti ama anlaşma yapmıştık. Rüyaların sırrı aslında halen daha kesin olarak çözülebilmiş değil.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #20 : Ocak 17, 2018, 23:59:16 »
Size nasıl geçmişe gidiceğinizi anlatıyorum sitenin eski halleri konusundaki siteye girip site adresini ve tarihini yazıyorsunuz geçmişe gidiyorsunuz http://www.wayback.com/
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #21 : Ocak 18, 2018, 10:30:53 »
Dediğim rüya serisi korku temalıydı. 2004-2006 yılları arasında sürmüştü ve en son 2012'de görmüştüm. Güzel bitti ama anlaşma yapmıştık. Rüyaların sırrı aslında halen daha kesin olarak çözülebilmiş değil.

Bir ara anlatırım, akşama doğru 8)
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #22 : Ocak 18, 2018, 10:32:08 »
Bir ara anlatırım, akşama doğru 8)
Bekliyoruz
  • 0
  • 0

Samir

• Toplam İleti 1230
  • BeyPuan 281
« Yanıtla #23 : Şubat 12, 2018, 23:20:28 »
Size nasıl geçmişe gidiceğinizi anlatıyorum sitenin eski halleri konusundaki siteye girip site adresini ve tarihini yazıyorsunuz geçmişe gidiyorsunuz http://www.wayback.com/
Temasda Oluna Bilen, Değiştirile Bilen Geçmişten Bahsediyoruz
  • 0
  • 0

E_Kare

• *
  • Toplam İleti 600
  • BeyPuan 3167
  • .
« Yanıtla #24 : Şubat 26, 2018, 15:35:47 »
 Eğer ben doğabildiysem demek ki benim gelecekteki halim dedemi öldürmekte başarısız olmuş olmalı. Ben zaman makinesi elde edip geçmişe gittiğimde de dedemi öldürmeyi bașaramayacağım.

Zamanda yolculuk mümkünse, bugün olmuş olaylar ileride zamanda geri gidecek insanların yaptıklarının sonucu olmalı. Zamanda yolculukla, zaten  gerçekleşmiş bir olayı değiştirmek mümkün değil yani bence. 

• 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #25 : Şubat 26, 2018, 16:01:14 »
Aslında şöyle, eğer öyle birşey olsaydı o kişi hiç var olmayacaktı. Yani ben geçmişe gidip dedemi öldürürsem, ben olmayacağım, olmadığıma göre dedemi öldürecek biri olmaz ve dedem ölmez. Çok saçma oldu :D
  • 0
  • 0

E_Kare

• *
  • Toplam İleti 600
  • BeyPuan 3167
  • .
« Yanıtla #26 : Şubat 26, 2018, 16:59:20 »
Aslında şöyle, eğer öyle birşey olsaydı o kişi hiç var olmayacaktı. Yani ben geçmişe gidip dedemi öldürürsem, ben olmayacağım, olmadığıma göre dedemi öldürecek biri olmaz ve dedem ölmez. Çok saçma oldu :D

Bunu derken dedeni öldürme konusunda başarılı olduğunu varsayıyoruz ama. Bence doğrusu:

Doğmuş olman dedeni öldürmeyi bașaramadığının kanıdı.
  • 0
  • 0

Zenkuro Kurogan

« Yanıtla #27 : Şubat 26, 2018, 19:48:26 »
Ben İnstagram'da Bir Fotoğraf Görmüştüm,Bir Tane Adam Gelecekten Geldiğini Söylüyormuş,Fotoğraf Falan Göstermiş;Yalan Makinesine Girmiş Doğru Çıkmış ;D

Ben Şahsen İnanmıyorum,Büyük İhtimalle Gerçek Değildir.Sizce Gerçek Mi Ya Da Yalan Mı?
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2567
  • BeyPuan 9994
« Yanıtla #28 : Şubat 26, 2018, 22:26:39 »
Ben İnstagram'da Bir Fotoğraf Görmüştüm,Bir Tane Adam Gelecekten Geldiğini Söylüyormuş,Fotoğraf Falan Göstermiş;Yalan Makinesine Girmiş Doğru Çıkmış ;D

Ben Şahsen İnanmıyorum,Büyük İhtimalle Gerçek Değildir.Sizce Gerçek Mi Ya Da Yalan Mı?
yanlış anlamışsın :D öyle birşey olursa ne olur diye soruyor. O fotoyu bende gördüm bende giderim çekerim getirip gösteririm kendimide inandırırım yalan makineside anlamaz oh mis :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
« Yanıtla #29 : Şubat 26, 2018, 22:29:50 »
Oda imkansız aslında ışık hızına erişecek birşey yok :D Zaten şimdi günümüze geçmişten ya da gelecekten kimse gelmediği için yani gelecekten biri geldi diyelim, şuan bu zamanın gerçekliğinde var olmak zorundaydı. Böylece gelecekte zamanda yolculuğun keşfedileceğini anlamış olurduk. Yine aynı şekilde biz geçmişe gitseydik, geçmiş zamanın gerçekliğinde var olmak zorundaydık. Yani fotoğraf, belge vb. bir kanıt olmak zorudaydı, o da günümüze gelirdi, paralel evren falan oluşmaz yani. Böyle bir olay yaşanmadığı için şuan imkansız gibi ikisi de ve imkansız olmaya devam edecek gibi, çünkü geçmişe gidince mantık hataları oluyor dede paradoksu falan diye, paralel evren oluşacağını sanmıyorum. Öyle gelecekten falan geldiğini iddaa edenler oluyordu eskiden :D ne kadar güvenilirler bilmiyorum. Ben şahsen onlara inanmadım. Gerçeklikle alakasız olmalarına rağmen, 11.22.63 ve Doctor Who dizilerini izleyebilirsiniz, zamanda yolculuk ile alakalı ikisi de.

Kısaca geçmiş ve gelecek tam şuanın içinde yatıyor aslında. Geçmişten ya da gelecekten kim gelirse gelsin şu anki zamanın gerçekliğinde var olmak zorunda. Resmi olarak böyle bir kanıt olmadığına göre ben inanmıyorum o tarihten, bu tarihten geldim diyenlere.
  • 0
  • 0