2. İstanbul Beyblade Turnuvası 2003 (Bakuten Shoot)

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
Ynt: 2. İstanbul Beyblade Turnuvası 2003 (Bakuten Shoot)
« Yanıtla #15 : Temmuz 18, 2017, 02:16:03 »
Alternatif video ve fotoğraflar eklenmiştir.
Güzel olmuş, Barış Akbaş da adamın dibi, hemen 2. olan kutluyor :)
  • 0
  • 0

ERTUĞRUL

• *
  • Toplam İleti 1128
  • BeyPuan 465
  • Saldır Tempo!!
« Yanıtla #16 : Temmuz 18, 2017, 09:45:20 »
Bu görüntüleri bizlere sunduğun için çok teşekkür ederiz.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #17 : Temmuz 18, 2017, 10:21:56 »
Beyblade'in furyası 2002'lerde ülkemizde görülmüştü Türkiye distrübitörü Tatsuya Kazama Hasbro oyuncaklarını en meşhur yer olan Moşi Moşi'de ve Elit Oyuncakta satışları başlamıştı ben o zamanlar daha 11-12 yaşlarındaydım 2002'de bir turnuva yapılmış ufak çaplı ama keza 2003 kadar etkisinin olmadığını söylemektelerdi.2003 yılında Metrocity'nin ilk açılış yıllarıydı Levent'te ki beyaz gökdelenler bilen bilir ben keşif için ilk önce oynanılacak alana 1 ay öncesinden gidip bakmıştım Profilo,Şaşkınbakkal ve Metrocity'de genellikle satışın yoğun olduğu plastik beybladeler bir anda büyük bir turnuva düzenleyelim herkes bilsin ve tüm Türkiyenin her yerinden gelenler olsun diye o zamanlar afişlerle biliniyordu böyle internet falan daha yaygın değildi Süper-j ve Moşi Moşi ortaklı Tatsuya Kazamanında olduğu turnuvada ben Profilo AVM'den katılmıştım orada 5 test yapmışlardı (sağlamlık,denge,beyblade'in 5 dakikadan fazla durması,mekanizmayı en hızlı şekilde takma vs. gibi)bu tür testleri başarı ile bitirdiğimden saat 09:00'da başlayan turnuvanın saat 11:00'da ki ayaklarında katılmıştım nedeni Profilo AVM'nin de güçlü beybladecisi olduğumdandır.Çok fazla yoğunluk vardı 13 Ekim 7 yaş altı 19 Ekim ise benim oynadığım 9 yaş üstü yarışında Metrocity'nin o kalabalık 250 kişinin içerisinden çıkışım ise mucize değildi çünki beyblade'ime güveniyordum ağırlık halkasını gövdeden çıkardım ve bir kaç oynama yapmıştım Master Dranzer altı üstte Driger S kanatları takılıydı turnuvada çok haksızlıklar yapıldı bana karşı biri Max'ın beyblade'i olan Draciel'e ağırlık toplarının 4 tane olacak şekilde yerleştirmiş biri ise beyblade'ine karbonat atarak onu daha ağırlaştırmış vs. vs. bu tip daha çok bildiğim durumlar vardı onlarla oynayıp onları da zor olsa da yenmiştim turnuvanın kuralı içerde en çok dönen 1 puan dışarı atan beyblade'e ise 2 puan veriliyordu 3 puanı kazanan bir üst tura geçiyordu final yarışına kadar iyi gitmiştim sonra işte bu video çekilmişti aslen video uzundu Yuri arkadaşımıza bu video için ayrı ayrı teşekkür ederim video'da çizgi filmden bölümler gösterilerek araya sıkıştırılan görüntüler konulmuştu konumuza gelirsek velhasıl kelam 4'lü final müsabakası olacaktı ilk kez böyle bir uygulama denediler stadyum bildiğiniz plastik stadyumlardan çok değişik ortasında kırmızı bir yuvarlak mekanizmanın etrafı dönüyordu sürekli gelen beybladeler o halkaya takıldığında stadyum onları daha çok döndürüp daha hızlı hamleler ettiriyordu çok değişik bir sahaydı Aşkım Aşkım dizisinde Meşhur olan Japon güzel Ayumi Takano'da oyuncular arasındaydı ilk onunla finalde kalanlar mücadele etti 3 arkadaş yenildiler yine orada onuda yenmiştim  :) onun beyblade'i ise Wolborg 2'ydi o yarış sonrası final müsabakasında Kanal D,Show ve Atv gelmişti çekimler sürüyordu finalde 4 kişinin 2 sini yenerek 1.ci oldum 1.cinin ödülü Trigel,Altın Dragoon F,Altın Driger S Altın Kupa**Madalya ve su üzerinde duran plastik sahaydı bu sırada Türkiye distrübitörü Tatsuya Kazama benim Dünya Turnuvasına da katılmamı istedi gazeteciler vs de evi arıyorlardı annem onlarla konuştu ama ben o zamanlar ailemden ayrılamazdım anne , babamın biraz yaşları vardı o yüzden birşey bilmediklerinden bende öyle birde okulumu bırakamazdım o yüzden bu güzel teklifi geri çevirdim gitmiş olsaydım inanıyordum ki orada da iyi şeyler yapabilirdim ama kısmet sağlık olsun başka başarılara artık inşallah herkese çok teşekkür ederim görüşmek üzere kalın sağlıcakla.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #18 : Temmuz 18, 2017, 10:22:38 »
bu cd bende vardı ozaman 6-7 yaşındayım izlerken nasıl kıskanmıştım var ya bide orjinal cd ler 20 liraydı 3 -4 bölüm olmasına rağmen aldırır sürekli tekrar tekrar izlerdim...
  • 0
  • 0

« Yanıtla #19 : Temmuz 18, 2017, 10:35:19 »
teşekkür ederim Oytun kardeşim forumda ki tüm herkese de ChrisandOrion ne mutlu bana şampiyonu izlemek dedin ve güzel sohbetine de görüşmek üzere
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #20 : Temmuz 18, 2017, 10:54:21 »
Draciel'e 4 tane metal top koymak yasalmış WBO'da okumuştum ama denemedim. Şu 5 dakika dönen karmanı da görmek isterim elinde parçaları varsa. Bir şeyi daha merak ettim o zamanlar İstanbul dışındaki illerde turnuva oldu mu?
  • 0
  • 0

« Yanıtla #21 : Temmuz 18, 2017, 10:57:16 »
Ben teşekkür ederim sen benim çocukken hayalimi gerçekleştirmiş bir insansın konuşması cok keyifliydi :)
  • 0
  • 0

« Yanıtla #22 : Temmuz 18, 2017, 12:13:24 »
Takao beyblade karmalarımı getiririm bakarsınız eskilerden kalan çok beyblade'im vardı şampiyonlukta ki beyblade'imi ve yaklaşık 20 ye yakın bladeleri 2011'de satmıştım ekstralardan kalanlarda ama o parçalardan var halen 17-18 beybladeim duruyor sağlam vaziyette İstanbul dışında olmadı turnuva en büyüğü İstanbulda gerçekleşti o da diğer şehirlerde ki olduğu gibi afiş vs'ler varmıydı bilmiyorum o zamanın çok çok internet vs yoktu.Çok saol kardeşim ChrisandOrion ne mutlu bana seni sevindirdiğime.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #23 : Temmuz 18, 2017, 12:27:50 »
Takao beyblade karmalarımı getiririm bakarsınız eskilerden kalan çok beyblade'im vardı şampiyonlukta ki beyblade'imi ve yaklaşık 20 ye yakın bladeleri 2011'de satmıştım ekstralardan kalanlarda ama o parçalardan var halen 17-18 beybladeim duruyor sağlam vaziyette İstanbul dışında olmadı turnuva en büyüğü İstanbulda gerçekleşti o da diğer şehirlerde ki olduğu gibi afiş vs'ler varmıydı bilmiyorum o zamanın çok çok internet vs yoktu.Çok saol kardeşim ChrisandOrion ne mutlu bana seni sevindirdiğime.

O zaman sana Türkiye şampiyonu yerine kupada yazdığı gibi İstanbul şampiyonu demek daha doğru olur sanırım :D
  • 0
  • 0

« Yanıtla #24 : Temmuz 18, 2017, 13:58:18 »
Peki nasıl derseniz öyle olsun  :) ;)
  • 0
  • 0

bladçi

• *
  • Toplam İleti 4885
  • BeyPuan 1384
  • 3 2 1 hazırrrrrrrrrrrr ateş AnadoluBeybladeTakımı
« Yanıtla #25 : Temmuz 25, 2017, 16:41:00 »
Tatsuya Kazama  dediğin kişi videonun sonunda seninle maç yapan japon bayanmı
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #26 : Temmuz 25, 2017, 17:16:21 »
Tatsuya Kazama  dediğin kişi videonun sonunda seninle maç yapan japon bayanmı

O kadın Ayumi Takano olması lazım. Tatsuya Kazama adamın adıdır.
  • 0
  • 0

Jintan

• *
  • Toplam İleti 3
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #27 : Ağustos 12, 2017, 18:54:26 »
Arkadaşlar, ben Beyblade 1.Sezonun tüm orjinal CD'lerine sahibim. 10.bölümünde bu turnuva videosu var. Onun dışında diğer CD'lerde sadece normal bölümler var. Yani demem o ki ekstra bir görüntü yok. İyi forumlar.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4782
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #28 : Ağustos 12, 2017, 18:55:54 »
Arkadaşlar, ben Beyblade 1.Sezonun tüm orjinal CD'lerine sahibim. 10.bölümünde bu turnuva videosu var. Onun dışında diğer CD'lerde sadece normal bölümler var. Yani demem o ki ekstra bir görüntü yok. İyi forumlar.

Araştırıp bize haber verdiğin için teşekkür ederim. Bakalım V-Force DVD'lerinden veya VCD'lerinden bir şey çıkacak mı? :D
  • 0
  • 0

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
« Yanıtla #29 : Ağustos 12, 2017, 18:59:20 »
G-Revoluiton DVD'leri falan hiç satıldımı mı o zamanlar?
  • 0
  • 0