Resmi Cartoon Network TR Kanalı, Burst Bölümlerini Youtube'ye Yüklemeye Başladı

Kai Hiwatari

• *
  • Toplam İleti 4281
  • BeyPuan 966
    • Beyblade Türkiye İnstagram
Küfürlü içerik yasak değil mi? 8) ???

CS 1.6'da el sürşmesiyle admin yerine amdin yazıyorlar. O oyunun klavye sistemi farklıydı.

O zaman öyle yazsaymış 8)

Espirisi orada ? Mizah dünyasında öyle diyorlar genelde. Küfür etmedim. Yazı da bana ait değil zaten eski bir foto forumun logosunu eklemiştim geçen sene. Galeride duruyordu.
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 558
  • BeyPuan 429
  • I won't lose!
burst kalkınca oynatma listesinide kaldırmışlar yani kısaca yok edilmiş sayfa
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1208
  • BeyPuan 550
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
Çok saçma.Sonuçta orada yayınlanmıştı.Bitti diye neden kaldırıyorlar ki? Telif hakkı sebebiyle mi acaba.

Cartoon Network yayınladığı eski çizgi filmleri tam bir şekilde sitelerinde veya YouTube kanallarında yayınlasa çok güzel olurdu.Biten güzel çizgi filmleri tekrar bulmak çok zor.
  • 0
  • 0

Ardivas

• Toplam İleti 1366
  • BeyPuan 232
  • #The powers in my hand#
Çok saçma.Sonuçta orada yayınlanmıştı.Bitti diye neden kaldırıyorlar ki? Telif hakkı sebebiyle mi acaba.

Cartoon Network yayınladığı eski çizgi filmleri tam bir şekilde sitelerinde veya YouTube kanallarında yayınlasa çok güzel olurdu.Biten güzel çizgi filmleri tekrar bulmak çok zor.
kendi yayınladıkları kanalda kendi çizgi filmlerinin bölümü sonuçta kendisine mı telif ödeyecek ,,  hani hiç yuklenmese daha iyi silinmesi den nefret ediyorum bu tip şeylerin bnce mantıksız
  • 0
  • 0