Beyblade Önerisi

Beyblade Önerisi
« : Şubat 21, 2024, 20:35:51 »
Selamlar herkese, arkadaş grubum ile çocukluğumuza inip beyblade almak istiyoruz. Düello maçları,turnuva v.s. yapmayı düşünüyoruz. Ancak ben hangi Beyblade'i alacağıma karar veremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
''Tüm ürünler Takara Tomy markadır.''
1- Galaxy Pegasis (Metal Masters)
2- Death Quetzalcoatl (Metal Fusion)
3- Basalt Horogium (Metal Fusion)
4- Kreis Cygnus (Metal Fusion)
5- Hell Kerbecs (Metal Fusion)
6- L-Drago Destroy (Metal Fusion)
7- Meteo L-Drago (Metal Fusion)
8- Phantom Orion (Metal Fusion)
9- Beat Lynx (Metal Fusion)
10- Gravity Perseus (Metal Fusion)
11- Diablo Nemesis (Metal Fusion)
  • 1
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1223
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
Ynt: Beyblade Önerisi
« Yanıtla #1 : Şubat 21, 2024, 21:06:26 »
Performans istiyorsan "Hades Kerbecs", "Death Quetzalcoatl", "Phantom Orion(***)", "Basalt Horogium" öneririm. Tabii ki Meteo L-Drago da hız çalması sebebiyle hem güçlü hem de havalı bir blade.
  • 1
  • 0

« Yanıtla #2 : Şubat 21, 2024, 21:11:50 »
Performans istiyorsan "Hades Kerbecs", "Death Quetzalcoatl", "Phantom Orion(***)", "Basalt Horogium" öneririm. Tabii ki Meteo L-Drago da hız çalması sebebiyle hem güçlü hem de havalı bir blade.
Zor bir seçim olacak gibi :D Açıkçası düelloları kazandırcak bir blade istiyorum. En son olarak Diablo Nemesis'i ekledim listeye unutmuştum onu.
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 585
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #3 : Şubat 21, 2024, 22:54:54 »
bazı beylerin serisi yanlış yazmışsın neyse,benim önerimlerimde phantom orion,bing bang(cosmic)pegasus,basalt horogium(twisted tempo),meteo l drago,fusion hades

https://forum.beybladetr.com/beyblade-onerisi/metal-fight-serisinin-en-guclu-beybladeleri/ istersen şu konuyada bakabilirsin
  • 1
  • 0