Beyblade - Burst Evolution - 11. Bölüm

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2571
  • BeyPuan 9995
Beyblade - Burst Evolution - 11. Bölüm
« : Haziran 28, 2019, 21:24:53 »
  • 0
  • 0

Ynt: Beyblade - Burst Evolution - 11. Bölüm
« Yanıtla #1 : Haziran 28, 2019, 22:05:21 »
bölümün gelmesi iyi oldu teşekkür ederim
  • 0
  • 0

« Yanıtla #2 : Haziran 30, 2019, 18:16:19 »
Bence free casusluk yapmak için new york bulls a geçti
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2571
  • BeyPuan 9995
« Yanıtla #3 : Haziran 30, 2019, 20:23:28 »
Onu ben de düşünmüştüm
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 673
  • BeyPuan 15048
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #4 : Temmuz 01, 2019, 15:36:59 »

Free BC Sol'u seviyor. Neden bilmiyoruz ama. Dilerdim ki biraz daha açıklasalardı neden sevdiğini. Mesela Anju bunu küçükken emzirmiş falan olsaydı onu annesi gibi görüyor olsaydı örneğin. Ne biliyim örnek yani hiç yoktan iyidir.

Neyse bu takımı sevdiği için takımın güçlü olmasını istedi. Ama takımda kendisinden başka güçlü Beybladeçi olmaması onu rahatsız ediyordu. Kazanmak konusuna takıntılı olduğu için mensup olduğu ve sevdiği takımın üyelerinin güçlü olmasını istiyordu. Bu yüzden onları güçlü olmaya zorlamak için takımdan çıktı ki Free olmayınca onun yerini doldurabilmek için güçlenmek zorunda kalsınlar.

Ama başka bir takıma geçmesinin sebebi tam nedir bilemem. Ama diyebiliriz ki New York Bulls, BC Sol'a Free için teklif verdiğinden dolayı geçmiş olabilir. Yani BC Sol Free yi satarak para kazansın diye. Sevdiği takımın bütçesi artsın diye geçmiş olabilir. Ve belki de BC Sol'a bir rakip olarak da onları güçlenmeye zorlamak istiyor olabilir. Ki mantıklı çünkü dünyanın bir numaralı Beybladeçisine karşı kazanmak istiyorsan güçlü olmalısın. Ki Free'nin istediği şey de sevdiği takım olan BC Sol'un güçlü olması ve kazanması.

En azından böyle anlamamız gerektiğini düşünüyorum.
  • 0
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #5 : Temmuz 01, 2019, 18:14:58 »
Free BC Sol'u seviyor. Neden bilmiyoruz ama. Dilerdim ki biraz daha açıklasalardı neden sevdiğini. Mesela Anju bunu küçükken emzirmiş falan olsaydı onu annesi gibi görüyor olsaydı örneğin. Ne biliyim örnek yani hiç yoktan iyidir.

Neyse bu takımı sevdiği için takımın güçlü olmasını istedi. Ama takımda kendisinden başka güçlü Beybladeçi olmaması onu rahatsız ediyordu. Kazanmak konusuna takıntılı olduğu için mensup olduğu ve sevdiği takımın üyelerinin güçlü olmasını istiyordu. Bu yüzden onları güçlü olmaya zorlamak için takımdan çıktı ki Free olmayınca onun yerini doldurabilmek için güçlenmek zorunda kalsınlar.

Ama başka bir takıma geçmesinin sebebi tam nedir bilemem. Ama diyebiliriz ki New York Bulls, BC Sol'a Free için teklif verdiğinden dolayı geçmiş olabilir. Yani BC Sol Free yi satarak para kazansın diye. Sevdiği takımın bütçesi artsın diye geçmiş olabilir. Ve belki de BC Sol'a bir rakip olarak da onları güçlenmeye zorlamak istiyor olabilir. Ki mantıklı çünkü dünyanın bir numaralı Beybladeçisine karşı kazanmak istiyorsan güçlü olmalısın. Ki Free'nin istediği şey de sevdiği takım olan BC Sol'un güçlü olması ve kazanması.

En azından böyle anlamamız gerektiğini düşünüyorum.
çok güzel söyledin katılıyorum.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #6 : Temmuz 05, 2019, 22:00:27 »
Çeviri için teşekkürler emeğinize sağlık.
  • 1
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4797
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #7 : Mayıs 02, 2020, 22:30:01 »
Valt sen ne uğursuz çocuksun ya. Takıma bir geldi takım dağıldı :D
  • 2
  • 0

Shukurenai72

• *
  • Toplam İleti 415
  • BeyPuan 930
« Yanıtla #8 : Mayıs 02, 2020, 23:18:28 »
Aynı bi kamikaze misali😂 gittiği yeri mahvediyor😂😂
  • 1
  • 0

Emlakçı Oytun

• *
  • Toplam İleti 3256
  • BeyPuan 5700
  • Beyblade Crawlerz Takımı'nın Özgüveni! Durangaaaa!
« Yanıtla #9 : Mayıs 05, 2020, 01:32:09 »
Ben de çok üzülmüştüm takımdan gidenlere, en azından Valt, Gingka gibi bencil değil. 8)
  • 1
  • 0

« Yanıtla #10 : Haziran 15, 2020, 00:58:02 »
Androidden bölüm açılmıyor.  :P
  • 1
  • 0

Ateş

• *
  • Toplam İleti 1
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #11 : Eylül 25, 2020, 09:40:04 »
Ben 11 bölümü acamıyorum izlenmiyo ve japoncam yok birşey yazıyo yardım edermisiniz
  • 1
  • 0

« Yanıtla #12 : Ekim 20, 2020, 13:26:50 »
Ben de çok üzülmüştüm takımdan gidenlere, en azından Valt, Gingka gibi bencil değil. 8)
Gingka mı bencil? Hep arkadaşlarının düşüncelerinin yanında olan biri bence bencil olamaz.
  • 0
  • 1

« Yanıtla #13 : Aralık 06, 2021, 13:36:04 »
Rantaro ve Valt'ın sıradan Beybladeçilere kaybetmesi çok saçma. Japonya'nın ikincisi nasıl oluyor da Vikinglere kaybediyor?
  • 0
  • 0

« Yanıtla #14 : Ocak 22, 2022, 19:06:08 »
bölümün gelmesi iyi oldu teşekkür ederim
bence free casus luk yapmaya deil bc sol un onsuz ne kadar güçelmiceğini ölçmek için yaptı kendilerini geliştirmeleri lazım 
  • 0
  • 0